SOS

Czy na pewno dajesz mu ROZKOSZ?

Wystarczy dokładnie obserwować partnera podczas pieszczot – wtedy wszystko będzie jasne!
Czy na pewno dajesz mu ROZKOSZ?
08.07.2014

Macie podobne zainteresowania, dobrze się ze sobą dogadujecie i uwielbiacie spędzać wspólnie czas. Uważasz również, że pasujecie do siebie w sferze intymnej, a ty – jak nikt inny - potrafisz zaspokoić swojego faceta w łóżku. Tylko… czy on myśli podobnie?

Można to sprawdzić. Wystarczy, że podczas pieszczot dokładnie przyjrzysz się ciału swojego partnera. Ono zdradzi ci, czy twój ukochany naprawdę przeżył seksualną rozkosz!

Magdalena Frąckowiak

Dowód 3: Zmiana tempa oddechu

Najpierw był miarowy i cichy, a kiedy zaczęłaś swoje popisowe pieszczoty – oddech twojego faceta gwałtownie przyspieszył i stał się bardzo głośny? To znak, że on jest na skraju miłosnego uniesienia!

 

Magdalena Frąckowiak

Dowód 4: Brak opanowania

Kiedy facet bezwiednie mruczy, jęczy, gryzie cię lub staje się seksownie agresywny w czasie waszych pieszczot, możesz być spokojna. Jemu jest w twoich ramionach naprawdę cudownie!

Magdalena Frąckowiak

Dowód 1: Wypieki na skórze

Jeżeli ciało mężczyzny jest gorące, a na skórze pojawiają się wypieki, to znak, że krew w jego żyłach krąży naprawdę szybko. Wszystko wskazuje zatem na to, że twojemu mężczyźnie jest wyjątkowo przyjemnie!

 

Magdalena Frąckowiak

Dowód 2: Napięcie mięśni

Pod wpływem rozkoszy i sygnałów płynących z mózgu następuje mimowolne zaciskanie się pięści czy zwijanie się palców u stóp – czytamy na serwisie dziennik.pl. Warto zwrócić na to uwagę zwłaszcza w czasie seksu oralnego.

 

Magdalena Frąckowiak

Dowód 6: Krzyczy Twoje imię

Pamiętasz, jak Christian Grey podczas miłosnych uniesień krzyczał imię swojej ukochanej? Zazwyczaj robił to w momencie orgazmu. Jeśli więc twój facet robi to samo, masz ewidentny dowód na to, jaką rozkosz mu fundujesz.

 

Magdalena Frąckowiak

Dowód 7: Niemal natychmiast zasypia

Przed chwilą skończyliście się namiętnie kochać, a twój facet już zdążył zasnąć? Nie bądź zła. Jego głeboki sen to najlepszy dowód na to, jak przed chwilą wymęczyłaś ukochanego i... jak było mu z Tobą dobrze!

Magdalena Frąckowiak

Dowód 5: Mruczy Ci do ucha sprośne rzeczy

Twój ukochany zazwyczaj jest bardzo opanowany i spokojny, ale kiedy się kochacie, on nagle zmienia się nie do poznania i zaczyna szeptać ci do ucha sprośne rzeczy? Ciesz się! To jawny znak, że chłopak z rozkoszy stracił wszelkie hamulce.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
joanna (Ocena: 5) 08.07.2014 12:08
Ohh czyli jak wszystko się zgadza, poza ostatnim punktem to jest źle? ? ; < Mój ukochany zawsze ale to zawsze czeka aż ja zasnę. A każdego dnia po dzikim wieczorze długo rozmawiamy o nas. Żenada z tym zasypianiem... Raz w życiu spotykalam sie z takim co od razu "po" zasypiał i to była totalna żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2014 08:41
To są takie oczywistości,że na prawde trzeba było aż zrobić o tym artykuł ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2014 02:45
...widzę tu siebie... LOL
odpowiedz

Polecane dla Ciebie