SOS

Twoja twarz mówi, jaką jesteś kochanką! (Analiza brwi, ust, nosa...)

Wystarczy jedno spojrzenie, by ocenić temperament kochanki.
Twoja twarz mówi, jaką jesteś kochanką! (Analiza brwi, ust, nosa...)
31.05.2014

Nawet jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, powinnaś wziąć pod uwagę, jak bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Często podświadomie oceniamy drugą osobę wyłącznie na podstawie drobnych szczegółów w jej wyglądzie. Pewnie dlatego Chińczycy od niemal 3 tysięcy lat specjalizacją się w czytaniu z ludzkiej twarzy. Każdy detal coś o nas mówi. Podobnego zdania jest poczytna brytyjska specjalistka do spraw związków, Tracey Cox, która z twarzy wyczytuje nasz seksualny temperament.

Choć trudno w to uwierzyć, nasze oblicze może być nie tylko uśmiechnięte, zasmucone czy przerażone. Do dyspozycji mamy niemal 7 tysięcy różnych form ekspresji! Na co dzień stosujemy zaledwie kilkaset (charakterystyczne ułożenie ust, marszczenie czoła, mruganie oczami itp.), ale to wystarczająco dużo, by wyrazić siebie. Nie bez znaczenia jest również kształt poszczególnych elementów (warg, oczu, brwi itd.) i to ich analizą zajęła się wspomniana ekspertka.

Co mówią o nas bardzo wąskie usta? Jakimi kochankami są kobiety z bujnymi brwiami? Czy nos mówi cokolwiek o naszym temperamencie? Za chwilę wszystko stanie się jasne...

nos

RYSY

Pionowe zmarszczki poniżej nosa: Niemal dokładnie ta sama sytuacja, co w poprzednim przypadku. Ciągle myślą o bliskości z mężczyzną i jak najszybciej chcą jej zaznać. Chociaż zawsze są na to gotowe, naprawdę trudno je w pełni zadowolić..

brązowe oczy

OCZY

Ciemne: Na początku skryta, ale wraz z rozwojem znajomości pokazuje swoje prawdziwe oblicze. To istny dynamit, który eksplodował w nie jednym łóżku. Lubi mocne wrażenia i nudzi ją seks w jednej i tej samej pozycji.

 

amanda sayfierd

USTA

Duże i pełne: W tym przypadku sprawdza się zasada, że im więcej, tym lepiej. Właścicielki dużych ust uwielbiają odczuwać, ale także dawać innym przyjemność. Uwaga, jeśli dolna warga jest naprawdę pokaźnych rozmiarów, wtedy mamy do czynienia z osobą bardzo niewierną.

 

niebieskie oczy

OCZY

Jasne: Seks traktuje bardzo praktycznie – kocha się wyłącznie wtedy, kiedy ma na to ochotę. Kiedy mężczyzna zaspokoi jej aktualne potrzeby, ona... już go nie potrzebuje. Zmienia partnerów jak rękawiczki i nie łączy jej z nimi nic poza seksem.

 

oczy

RYSY

Wyraźne linie pod oczami: Dolne powieki tworzące charakterystyczną linię poniżej oczu oznaczają jedno – ich właścicielka jest gotowa na wszystko i ze wszystkimi. Ciągle jej mało. Kocha seks i ludzi, którzy dają jej przyjemność.

sarah jessica parker

NOS

Z lekkim garbem: To prawdziwy demon, który lubi dużo i długo. Przez to może okazać się niezbyt wierna, bo nie każdy facet jest w stanie ją usatysfakcjonować.

 

 

heidi klum

USTA

Małe i wąskie: Nieczułe, nieufne, nielojalne i na dodatek zbyt szybko szczytują – ekspertka nie stara się nawet owijać w bawełnę.

emma stone

NOS

Zgrabny i zadarty: Seksualna nudziara, która nie potrzebuje do szczęścia nic więcej, niż dominującego partnera. Jej rola ogranicza się do leżenia i odczuwania. W takim układzie czuje się spełniona i na pewno nie szuka żadnych innych przygód.

 

brwi

BRWI

Cienkie i wątłe: Ich posiadaczka praktycznie nie jest zainteresowana seksem. Kontakty z mężczyznami ogranicza do przeżycia intelektualnego. Jest wycofana i raczej nie zaskoczy kochanka swoją wybujałą fantazją. Zwyczajnie jej nie posiada.

 

czytanie z twarzy

BRWI

Wyraźne i gęste: To prawdziwy demon seksu. Dużo fantazjuje, ale nie ogranicza się do rozmyślań. Wszystko, co ją kręci, stara się wprowadzić w życie. Ciągle chce więcej, a jeśli partner nie nadąża – szuka szczęścia gdzie indziej.

Polecane wideo

Komentarze (37)

Ocena: 4.14 / 5
Asia (Ocena: 5) 19.06.2014 23:49
Praktycznie wszystko się zgadza mniej więcej..ale nie zgadza się z oczami mam niebieskie a opis pasuje raczej do brązowych. Tak to wyraziste brwi, uwydatnione linie powyżej ust, pełne usta ale nie za bardzo, nos z lekkim garbem..nie takim jak na zdjęciu XD ..ona nie ma lekkiego garba. Linia pod okiem..oprucz podobno jeszcze bujne włosy oznaczają to samo wiec chyba mój los przesądzony :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2014 11:06
Haha! A powiedzcie mi co jak ktoś ma np, gęste brwi, jasne oczy, ale zadarty nos i wąskie usta? To wtedy temperament zależy od pogody czy jak? :)
odpowiedz
J (Ocena: 1) 03.06.2014 19:28
Jezu ale brednie. Nie wstyd Wam takie głupoty publikować?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2014 22:50
ale głupoty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2014 08:26
Serio, większych bzdur nie czytałam. Btw. Autorka pisze bardzo nieładnym stylem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie