SOS

Niegrzeczne pragnienia kobiet: Ty też o tym marzysz? (Lubimy fantazjować!)

Sprawdź, czy Twoje intymne fantazje są zupełnie normalne...
Niegrzeczne pragnienia kobiet: Ty też o tym marzysz? (Lubimy fantazjować!)
28.04.2014

Przez długie lata kobiety pozostawiały swoje największe pragnienia w sferze marzeń. Uważałyśmy, że musimy się „szanować”, a realizacja najskrytszych marzeń mogłaby nadszarpnąć nasz idealny wizerunek. Prowadziło to do tego, że z zaciśniętymi zębami spełniłyśmy seksualne zachcianki mężczyzn (uważając, że oni mają do tego prawo, bo w końcu są facetami), a same musiałyśmy się zadowolić... byle czym. Wszystko wskazuje jednak na to, że wreszcie zaczynamy mówić głośno o tym, co naprawdę nas kręci.

Nawet jeśli nie doceniasz wartości artystycznej takich dzieł jak „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, powinnaś być wdzięczna, że powstają. Dzięki nim kobiety na całym świecie zaczynają rozumieć, że bliskość z mężczyzną może być ekscytującym wyzwaniem, a nie tylko nudnym aktem, bo „tak wypada”. Jeśli chcemy – możemy zupełnie poddać się partnerowi, jeśli szukamy innych wrażeń – same możemy go zdominować. Im więcej rozmawiamy na ten temat w związkach, tym lepiej dla naszego zdrowia psychicznego.

Podobno nie ma nic gorszego, niż sfrustrowana kobieta, a od niespełnionych marzeń do braku pewności siebie i złego nastroju naprawdę niedaleka droga. Czas spełniać swoje fantazje i przestać się przejmować, czy coś wypada. Zdziwisz się, ale większość mężczyzn chętnie pomoże Ci je spełnić. A jakie niegrzeczne myśli najczęściej siedzą w naszych głowach?

fantazje seksualne kobiet

EKSHIBICJONIZM

Fantazja bardzo powszechna, ale zazwyczaj pozostaje w naszych myślach i nie zostaje spełniona. Nic w tym dziwnego, bo co innego marzyć, a co innego podjąć realne ryzyko. Obnażanie się w miejscach publicznych, dotykanie partnera w obecności innych czy masturbacja w środkach komunikacji miejskiej wciąż nie są powszechne. I chyba lepiej, żeby tak pozostało...

fantazje seksualne kobiet

DOMINACJA

Mężczyźni uwielbiają potulne niewiasty, które spełnią w sypialni każdą ich zachciankę. To fakt. Okazuje się jednak, że jedną z najpopularniejszych kobiecych fantazji seksualnych jest odwrócenie ról. Coraz częściej wyobrażamy sobie siebie w roli dominującej. Rozkazy, klapsy, niewybredny język... Nawet największego twardziela można sprowadzić do parteru. I warto, jeśli właśnie na to masz ochotę.

fantazje seksualne kobiet

UCZENNICA

Zadziorna natura wcale nie wyklucza sytuacji odwrotnej – bardzo wiele kobiet marzy o tym, by mieć nad sobą dominującego partnera. I to nie byle jakiego. Same chętnie wcielamy się w rolę potulnej uczennicy w krótkiej spódniczce i z warkoczykami, oczekując klapsa ze strony nauczyciela. Ze szkolnej ławki do sypialni niedaleka droga...

fantazje seksualne kobiet

NIEZNAJOMY

Trudno powiedzieć, czy dla większości z nas to tylko fantazja, czy może wprowadzamy swoje zamiary w życie, ale z tym lepiej uważać. Kobiety bardzo często wyobrażają sobie niezobowiązujący seks z przypadkowym mężczyzną spotkanym gdzieś na ulicy. Nie znamy swoich imion, nic o sobie nie wiemy i specjalnie nas to nie interesuje. Liczy się wyłącznie chwilowe pożądanie.

fantazje seksualne kobiet

TRÓJKĄT

Nie każdy człowiek jest w stanie dzielić się swoją intymnością w szerszym gronie, ale faktem jest, że kobiety fantazjują na temat takiego układu. Co ciekawe, nie marzy nam się wcale upojna noc z dwoma mężczyznami. Znacznie częściej mamy na myśli inną kobietę. Do czego to prowadzi? Czy mamy ochotę zbliżyć się do przedstawicielki tej samej płci? A może kręci nas podglądanie bliskości innej kobiety z mężczyzną? Lepiej nie rozwijajmy tego tematu...

fantazje seksualne kobiet

WOJERYZM

Dla niektórych może brzmieć zagadkowo, ale to nic innego, ale... podglądanie. Bardzo często marzymy o tym, by mieć możliwość obserwować życie intymne innych. Niektórym z nas marzy się przyłapanie pary kochanków na gorącym uczynku, ale wcale nie mamy ochoty do nich dołączyć. Bawi nas, a także przynosi satysfakcję, sama ich obserwacja. Rozejrzyj się po oknach sąsiadów. Może ktoś zapomniał zgasić światła...

fantazje seksualne kobiet

SIŁA

W tym przypadku wcale nie chodzi o dominację w klimacie BDSM, ale seks wbrew naszej woli. Przynajmniej pozornie. Zazwyczaj wyobrażamy sobie napastliwego mężczyznę, który stanowczo zmusza nas do odbycia aktu seksualnego, pomimo naszego sprzeciwu, krzyku czy nawet łez. W rzeczywistości to tylko gra, bo nasze przerażenie ustępuje miejsca głębokiemu podnieceniu.

fantazje seksualne kobiet

STRIPTIZ

Rzadko się do tego przyznajemy, głośno gardząc kobietami trudniącymi się tym fachem, ale to tylko gra pozorów. Większość z nas nie miałaby nic przeciwko temu, by mieć w sypialni do dyspozycji stabilną rurę, na której mogłybyśmy zaprezentować wszystkie swoje wdzięki. Szczyt marzeń dla większości z nas, to partner podglądający nasze wywijasy na rurze z pewnej odległości i obserwowanie jego narastającego podniecenia.

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2014 21:39
Przymuszenie marzy mi się :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 18:52
Seks z nieznajomym to moja wielka niespełniona fantazja, która już na pewno się nie spełni, bo jestem po ślubie. Przemycam jej fragmenty do małżeńskiego łoża, zawiązane oczy, spontaniczność i tak dalej. Dominacja (raz moja, raz męża), to na szczęście u nas norma, nie muszę o tym fantazjować. Do tego zbioru dodałabym jeszcze seks z dużo starszym, zadbanym mężczyzną (45-50 lat). Z kolei po trzydziestce pewnie pojawi się u mnie fantazja na seks z dużo młodszym, bo już dzisiaj czasem wpadnie mi w oko chłopak 19-20 lat. Żeby od razu ugłaskać wszystkie zbulwersowane kobietki, sfera fantazji jest wolna od ograniczeń i nie ma w tym niczego złego, co nie musi oznaczać, że wszystkie fantazje zrealizowałybyśmy, gdyby pojawiła się taka możliwość. Długo fantazjowałam o dalszym znajomym z młodzieńczych lat, tylko dlatego, że bardzo podoba mi się fizycznie, ale kiedy ze względu na jakiś tam zbieg okoliczności dotarła do mnie informacja o tym, że on się mną interesuje, całkowicie straciłam ochotę na fantazjowanie w ten sposób. Fantazje to jedno, rzeczywistość to coś zupełnie innego.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 16:52
Siła... oo yes
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 14:05
Mi się marzyło zawsze sprowadzić księdza na złą drogę lub seks z gościem ok. 35 lat. Sama mam 18. No i oczywiście jedna lesbijska przygoda :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 11:35
Mam być wdzięczna, że powstało takie g... jak "50 twarzy..." Żadna doświadczona i kochana kobieta się tym nie zachwyci. A książka ta i jej rozgłos świadczy tylko o tym jak głupie są niektóre kobiety. A podane przykłady są zaczerpnięte z książki? Coś wydaje mi się, że tak. Żenująco niski poziom.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo