SOS

Jaki on jest w ŁÓŻKU? Spójrz na jego braci / siostry i to rozszyfruj!

Najmłodszy, najstarszy? A może jedynak? To naprawdę MA ZNACZENIE!
Jaki on jest w ŁÓŻKU? Spójrz na jego braci / siostry i to rozszyfruj!
15.02.2014

Spotykasz się z jedynakiem czy facetem, który ma rodzeństwo? Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie może mieć kluczowy wpływ na twoje życie intymne. W książce Najstarsze, średnie, najmłodsze psychoterapeuci - Ronald i Lois Richardsonowie – udowodnili bowiem, że kolejność urodzenia kształtuje nasz seksualny temperament.

Sprawdź zatem, jaki w łóżku jest twój wybranek!

przystojniak

Jedynak

Osoba, która nie posiada rodzeństwa, zazwyczaj staje się dla rodziców oczkiem w głowie. Zarówno matka, jak i ojciec prześcigają się w spełnianiu zachcianek ukochanego dziecka i rozpieszczają go do tego stopnia, że ten staje się prędzej czy później egoistą – również w sypialni.

Ze względu na fakt, że nigdy nie musiał rywalizować z bratem lub siostrą o uwagę rodziców, w dorosłym życiu również uważa, że wszystko mu się należy. Zazwyczaj w czasie intymnych zbliżeń pozostaje więc stroną bierną, która czeka na pieszczoty partnerki. Rzadko zdarza mu się również okazywać czułość po stosunku.

To jednak nie wszystko. - Jedynacy miewają czasem problem z seksem z ukochaną, ponieważ wzorzec kobiecości jest dla nich mocno powiązany z osobą matki – twierdzą Richardsonowie. Jaka jest na to rada? Otóż najlepiej poznać mamę partnera i starać się za wszelką cenę być inną, niż ona. – Tylko kobieta tajemnicza, zmienna i nieodgadniona stanie się dla jedynaka fascynującą zagadką, którą będzie chciał odkrywać krok po kroku – podsumowują psychoterapeuci.

przystojniak

Najmłodszy z rodzeństwa

Dziecko, które przychodzi na świat jako ostatnie, zazwyczaj staje się ulubieńcem rodziców i rodzeństwa. Podobnie jak w przypadku jedynaka, wszyscy starają się rozpieszczać najmłodszego członka rodziny. Czują się również w obowiązku załatwiać za niego wszelkie sprawy, dlatego w dorosłym życiu taki facet zapomina często o istotnych kwestiach, np. o… antykoncepcji.

Poza tym najmłodszy nie lubi dominować w sypialni. Woli, kiedy to jego partnerka przejmuje nad nim kontrolę. Seks traktuje przy tym jak okazję do eksperymentów, erotycznych zabaw i wspólnego szaleństwa. Z takim partnerem z pewnością nie grozi ci łóżkowa nuda.

przystojniak

„Środkowy” brat

Facet, który nie urodził się ani jako dziecko najstarsze, ani najmłodsze, często czuje się w dzieciństwie najmniej kochany. Związek partnerski staje się więc dla niego pierwszą relacją, w której wreszcie może poczuć się doceniony.

Mimo to, dzięki dorastaniu w rodzinie wielodzietnej, „średniak” uczy się odpowiedzialności i opiekuńczości. Cechy te wykorzystuje z czasem w sypialni: dba o partnerkę, stara się ją za wszelką cenę zadowolić, spełnia jej najskrytsze zachcianki i niemal za każdym razem doprowadza do orgazmu.

Taki kochanek to prawdziwy skarb, jednak należy uważać, aby go nie urazić. Obrażony zamyka się bowiem w sobie i całkowicie traci swoją pewność siebie.

przystojniak

Najstarszy z rodzeństwa

Najpierw był rozpieszczany przez rodziców jako syn pierworodny, a potem stawiany młodszemu rodzeństwu za wzór do naśladowania. Nic zatem dziwnego, że od najmłodszych lat chciał wszystkim imponować i udowadniać, że jest urodzonym liderem.

Swoje dominujące zachowania przeniósł również do sypialni. To on decyduje, w jakiej pozycji i w którym miejscu się kochacie oraz jakie pieszczoty stosujecie podczas gry wstępnej. Lubi trzymać ręce na pulsie i doprowadzać swoją partnerkę do rozkoszy, a jej orgazm traktuje jak osobiste trofeum.

Niestety, im więcej młodszych sióstr miał twój ukochany, tym większe są jego skłonności do zdrady. – Jeśli mężczyzna przywykł w dzieciństwie do różnorodności, istnieje obawa, że nie wystarczysz mu tylko ty – twierdzą psychoterapeuci.

Zgadzacie się z tymi opisami? Jakie są wasze obserwacje w tej kwestii?

 

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 15:48
Polecam produkty z intymniej.pl. Naprawdę działają!
odpowiedz
Krzys (Ocena: 5) 17.02.2014 02:31
Osobiscie mam mlodsza siostre i nie wydaje mi sie zebym probowal dominowac ,a to ze zabieralem jej jakies tam zabawki i podjadałem słodycze to rzecz normalna w rodzenstwie .Kwestia dominacji w łozku to troche tak jak obydwoje mielibyśmy sie polozyc i czekac kto pierwszy zrobi ruch sila rzeczy ktos musi dominowac .Poza tym samiec Alfa musi dominowac !
odpowiedz
Krzyś (Ocena: 5) 17.02.2014 02:22
Pewnie jest w samym sobie zadumanym indywidualistą .Jaki on jest w łóżku ?? to wie tylko jego partner lub partnerka bo to jest delikatna sprawa przynajmniej na poczatku zwiazku pozniej wiadom z czasem sie człowiek rozluznia i nie ma juz tego skrepowania ,cechy dominacji wykształca sie tak jak charakter czyli w życiu codziennym.Nie wiem czy młodsze siostry bądz bracia to dobry przykład do rozszyfrowania tej zagadki. Jak widac w opisie jako najstarszy był faworyzowany ,autorytet dla mlodszego rodzenstwa wiec cechy dominacji po czesci zaczeli ukształtowywac mu rodzice. Co do dominacji w łóżku to albo rzeczywiście przeniósł wszystkie te cechy dominacji bo od małego tak kształtował sie jego mózg albo po prostu jest facetem który lubi przejąć inicjatywe co jest naturalne,nie dyskryminując przy tym kobiet bardzo lubie kiedy zaczyna kobieta rozdawac karty podział ról zależy jak leży :)
odpowiedz
inna (Ocena: 5) 16.02.2014 23:33
co jesli ma tylko brata bliźniaka?!?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2014 15:20
Bzdura, mój facet jest najstarszy a ma bardzo uległy charakter.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo