SOS

Zalety kochania się z partnerem PO CIEMKU (Nie pożałujesz!)

Czasami zgaszenie światła w sypialni może pomóc w osiągnięciu prawdziwej rozkoszy i pokonaniu łóżkowych problemów.
Zalety kochania się z partnerem PO CIEMKU (Nie pożałujesz!)
03.11.2013

Wiele kobiet nie przepada za łóżkowymi igraszkami przy zapalonym świetle, a wszystko z powodu dręczących nas kompleksów. Niejednokrotnie nasze zdanie `kłóci się` z preferencjami partnerów, którzy są wzrokowcami i zdecydowanie większą radość przynosi im seks w jasnym miejscu. Mimo wszystko są takie momenty, w którym ciemność zdecydowanie bardziej sprzyja obojgu kochankom. 

Oto lista sytuacji, w których lepiej zdecydować się na uprawianie miłości po ciemku!

sypialnia

2. BRAK PEWNOŚCI SIEBIE I SAMOAKCEPTACJI

Kiedy nie czujesz się najlepiej ze swoim ciałem, bo np. ostatnio trochę przytyłaś lub niedawno urodziłaś dziecko, ciemność pozwoli ci na chwilę zapomnieć o swoich kompleksach. Dzięki niej szybciej oswoisz się z nową sytuacją, przez co również będziesz mieć większe szanse na osiągnięcie spełnienia. 

4. WYOSTRZENIE ZMYSŁÓW

Kiedy w pomieszczeniu panuje ciemność, nasze zmysły się wyostrzają. Warto więc wykorzystać ten fakt, gdy kochasz się ze swoim facetem. Być może oddziaływanie na inne zmysły spowoduje, że wasz seks będzie dla niego jeszcze bardziej przyjemny, niż do tej pory.

sypialnia

1. RUTYNA

Gdy zawsze kochacie się przy włączonej lampie lub po prostu przy naturalnym świetle dziennym, warto raz na jakiś czas dokonać na tym polu pewnej zmiany. Szczególnie, jeśli do waszego łóżka zaczęła wdzierać się morderczyni namiętności, czyli rutyna. Seks w ciemności może nawet pomóc nam w odnalezieniu nowych stref erogennych u partnera, bo zmieniając okoliczności, przestajemy dotykać się `na pamięć`.

5. POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Ciemność jest komfortowa i daje poczucie bezpieczeństwa. Jeśli nie czujesz się w danej sytuacji całkowicie pewnie (np. po raz pierwszy idziesz do łóżka z nowym facetem), warto wyłączyć lampy. Zobaczysz, że twoje opory szybko znikną, a ty odpłyniesz z rozkoszy, nie myśląc o niczym innym.

Źródło: dziennik.pl

3. KŁOPOTY Z ORGAZMEM

Po ciemku o wiele łatwiej jest się zapomnieć i zatracić w pieszczotach - bez myślenia o problemach i wszystkich innych rzeczach zaśmiecających nam głowę. Bez zapalonego światła można skupić się na sobie i na partnerze, bo nic innego nas nie rozprasza. Poza tym ciemność sprzyja spontaniczności, a ona jest bardzo pożądana podczas intymnego zbliżenia.

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 23:13
Najlepiej przy takim świetle jak jest na zdjęciu :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 16:28
Ja robię to zawsze w dzień, kiedy jest jasno i nie czuję się swobodnie, a wolałabym kochać się po ciemku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 15:57
a ja weszłam tutaj żeby napisać jaki ładny pokoik na zdjęciu w artykule :DD kiedy mieszkałam z rodzicami miałam podobny :D
zobacz odpowiedzi (2)
Prosząca o radę (Ocena: 5) 03.11.2013 14:05
hej dziewczyny :)Chciałam się zapytac jak wyglądacie TAM? Nigdy nie miałam okazji widziec tego u kogos innego, a wydaje mi się ze niedlugo będzie moj pierwszy raz z chlopakiem i strasznie się wstydzę. Wydaje mi się że moja ci*ka jest bardzo brzydka :( wargi mniejesze sa wieksze od tych, ktore powinny byc wieksze.. właściwie ta lewa jest jeszcze w miare w porządku.. ale prawa warga.. jakas taka rozciągnięta okropna skóra :( Czy to normalne? powinnam sie kochac po ciemku? i mam sie wydepilowac na pierwszy raz? POMOCY DZIEWCZYNY :(
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 12:24
"np idziesz do łóżka z nowym facetem" - skończcie, do uja wafla, promować sypianie z kim popadnie! Później płączecie że gimnazjalistki się puszczają, a jak myślicie, kto im dał ciche pozwolenie, np w artykułach, sugerując że to jest dobre i dając rady co wtedy robić?!
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie