SOS

LISTA damskich BŁĘDÓW podczas pierwszego razu

Pierwszy raz z partnerem jest tak stresujący, że czasem staramy się aż za bardzo. Zobacz, czego unikać, aby się nie wygłupić.
LISTA damskich BŁĘDÓW podczas pierwszego razu
06.10.2013

Poznawanie nowego partnera to zawsze najpiękniejszy i najbardziej magiczny czas w związku. Podobnie jest z pierwszą wspólną nocą. Nie da się jednak ukryć, że pragnienie, by była ona idealna, może przynieść mnóstwo stresu. A ten nie jest nigdy najlepszym doradcą.

Pierwszy seks z nowym partnerem przenosi związek na kolejny poziom. Warto więc postarać się, by nie popełnić żadnego błędu, aby nie był on zarazem ostatnim. Oto 5 najgorszych błędów, których popełnienie podczas pierwszej wspólnej nocy, może znacznie zaważyć na związku.

4. NADUŻYWANIE GOŚCINNOŚCI

Jeśli wasz pierwszy raz miał miejsce u niego, nie uciekaj z samego ranka. Spędź z nim chwilę, zjedzcie razem śniadanie – dasz mu w ten sposób do zrozumienia, że zależy ci na nim, a nie tylko na seksie. Pamiętaj jednak, by nie przesadzać. O ile on sam nie nalega, byś została dłużej, po śniadaniu wróć do domu. Nie chcesz chyba, by poczuł się przytłoczony twoją obecnością albo wziął cię za pasożyta.

3. UDAWANIE NIEŚMIAŁEJ O PORANKU

Sama zdecydowałaś się na seks z facetem, czyli właśnie tego chciałaś. Nie ma czego się wstydzić i z zażenowaniem uciekać do łazienki, aby ubrać się w pośpiechu. Jeśli będziesz zachowywać się w ten sposób, twój partner może pomyśleć, że zrobił coś złego, a ty żałujesz tej nocy. Jeśli tak nie jest, bądź pewna siebie i nie dawaj mu żadnych powodów do tego, by miał wobec ciebie jakieś wątpliwości.

5. WPADANIE W PANIKĘ, GDY NIE DZWONI NASTĘPNEGO DNIA

Większość panów przyznaje, że – by nie wyjść na desperata – po pierwszej wspólnej nocy czeka z wykonaniem telefonu od 2 do 3 dni. Dlatego nie wpadaj w czarną rozpacz, gdy nie zadzwoni do ciebie już następnego dnia. To wcale nie znaczy, że wykorzystał cię i porzucił. Daj mu chwilę, aby mógł ochłonąć.

Skoro już wiesz jakich błędów unikać, możesz spokojnie zdecydować się na przejście do kolejnego etapu w swoim związku. Porażka ci nie grozi!

zakochani

1. UDAWANIE GWIAZDY PORNO

Jasne, że chcesz mu zaimponować, ale lepiej zostawić pewne rzeczy w sferze fantazji. Może zrealizujecie je już po jakimś czasie trwania waszego związku. Za pierwszym razem nie warto się za bardzo wychylać – jeszcze nie znasz go na tyle, żeby wiedzieć co mu się podoba, a co nie. Z każdym kolejnym zbliżeniem będziesz wiedzieć o nim więcej. Jednak kolejnych razy może nie być, jeśli przestraszysz faceta śmiałymi pomysłami i osobliwymi fetyszami.

2. BRAK ZAPEZBIECZENIA 

To nie tylko głupie, ale i bardzo nieodpowiedzialne. Nie wiesz przecież, czy właśnie z nim chcesz zakładać rodzinę (a ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest ogromne). Nie znasz też historii jego chorób, którymi możesz zarazić się przez stosunek. Po wszystkim i ty, i on będziecie się stresować, czy wszystko jest ok. A przecież pierwszy raz powinien zostawić po sobie jak najlepsze wspomnienia i ochotę na… więcej.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
sex (Ocena: 5) 12.10.2013 17:07
żart mam 22-lata
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2013 15:51
Jak ide do łóżka z facetem, któremu ufam i którego jestem pewna (a tylko z takim bym poszła) to chyba nie mam się czego obawiać, nie?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2013 11:06
ZAPEZBIECZENIA-dokładnie tak napisaliśmy. brawo
zobacz odpowiedzi (2)
Ven (Ocena: 5) 06.10.2013 10:53
Chodzi o pierwszy seks z partnerem czy o seks na pierwszej randce? Dlaczego mam uciekać od faceta którego znam zaraz po śniadaniu? No i pewnie, seks bez żadnej głębszej więzi.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2013 10:28
brak zabezpieczenia do damski błąd? a biedny facet i tak musiał się zgodzić na seks, pomimo tego, że tak strasznie nie chciał. puknijcie się w głowę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo