SOS

5 oznak, że ON jest dobry w łóżku...

Pewne męskie zachowania zdradzają więcej, niż mogłoby Ci się wydawać.
5 oznak, że ON jest dobry w łóżku...
06.09.2013

Poznałaś fajnego faceta, byliście już na kilku randkach i między wami robi się coraz bardziej poważnie. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że czas najwyższy, by przejść na następny poziom znajomości: seks. Wiesz jednak, że po tym poważnym kroku nie będzie już odwrotu, co wcale nie ułatwia podjęcia tej poważnej decyzji. Bo co wówczas, jeśli w łóżku nie będzie wam wcale aż tak dobrze?

Spokojnie, na te dylematy znajdzie się rada – okazuje się, że jeszcze podczas wspólnych kolacji możesz przekonać się o tym, jak dany facet radzi sobie w łóżku. Wszystko zdradzi ci sposób, w jaki zachowuje się w pewnych sytuacjach.

Specjalnie dla ciebie przygotowałyśmy listę 5 znaków, które jasno mówią, że ten facet to kochanek, o którym marzysz! 

związki

1. Jest dżentelmenem 

Zarówno w życiu jak i w łóżku ten aspekt jest bardzo ważny. Jeśli mężczyzna otwiera przed tobą drzwi i odsuwa krzesło w restauracji to znak, że w sypialni też będzie potrafił zadbać o ciebie jak o księżniczkę.

2. Wie, jak cię dotykać

Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich dotyk może przynosić tyle samo rozkoszy, co bólu. Gdy ich podniecenie rośnie, robią wszystko, by po prostu `zaliczyć`, a sama wiesz, że to nie przynosi zbyt wiele przyjemności. Kiedy zatem mężczyzna w trakcie kolacji subtelnie gładzi twoją dłoń, bądź delikatnie ją trzyma, możesz być spokojna. Podczas waszej wspólnej nocy będzie dla ciebie równie czuły.

3. Nie myśli tylko o sobie

Niektórzy panowie na piedestale stawiają siebie i ich własne potrzeby. Kiedy facet podejmuje sam wszystkie decyzje, od wyboru miejsca, w którym zjecie kolację, po danie główne dla was obojga to nie łudź się, że w łóżku przejmie się tobą w jakiś szczególny sposób. Co innego, jeśli robi wszystko, by w jego towarzystwie niczego ci nie brakowało – taki facet to prawdziwy skarb, zarówno w życiu, jak i w sypialni.

4. Nie spieszy się

Mężczyzna, którego interesuje coś więcej niż tylko twoje piękne ciało, nigdy nie nalega na szybsze przejście do następnego etapu. Jeśli słyszałaś od niego, że nie musicie się spieszyć, a może nawet powinniście poczekać z pójściem do łóżka, to możesz być pewna jego dobrych intencji. Dla niego bowiem seks to nie tylko zaspokojenie biologicznej potrzeby, ale też sposób na wyrażenie głębszych uczuć. Noc z takim facetem będzie bardzo namiętna.

5. Sprawia, że czujesz się piękna

Kiedy facet prawi ci komplementy i dodaje ci pewności siebie, istnieją spore szanse, że przy nim zapomnisz o wszystkich kompleksach. Na takiego mężczyznę patrzysz  z większą czułością, a chemię między wami odczuwasz mocniej. W łóżku będziesz więc czuła się z nim równie atrakcyjna i bez stresu oddasz się rozkoszom, które ci zafunduje. Nawet przy zapalonym świetle, które dotąd bezwzględnie gasiłaś.

Jeśli już wiesz, czego możesz spodziewać się po swoim facecie,  śmiało możesz podjąć decyzję o przejściu do kolejnego etapu związku. Wierzymy, że w sypialni będzie wam tak dobrze, jak dotąd. A może nawet i lepiej!

Polecane wideo

Komentarze (66)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2013 21:43
Mialam kiedys takiego Strzelca .....
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 25.09.2013 09:54
Napisz komentarz...
odpowiedz
Roxy (Ocena: 5) 11.09.2013 21:38
pamiętajcie laski :) MAŁY TO WARIAT a DUŻY TO LEŃ ;p
zobacz odpowiedzi (1)
W. (Ocena: 5) 08.09.2013 23:43
Chłopak, z którym się spotykam długi czas tylko raz powiedział mi komplement. Gdy wychodziliśmy na wesele rzucił tylko, że ładnie wyglądam. Spotykamy się parę miesięcy, całujemy, przytulamy, nie jesteśmy razem, ale ja nawet nie czuję, że mu się podobam ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2013 14:06
1. Jest dżentelmenem; 2.Wie jak Cię dotykać; 3. Nie myśli tylko o sobie; 4. Nie śpieszy się; 5. Sprawia, że czujesz się piękna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie