SOS

Czego nie należy robić po PIERWSZYM SEKSIE z nowym facetem? (Lista zachowań zakazanych)

Chcesz zniechęcić do siebie partnera? Przerób wszystkie pozycje z anty-listy.
Czego nie należy robić po PIERWSZYM SEKSIE z nowym facetem? (Lista zachowań zakazanych)
28.07.2013

Spotkałaś fajnego faceta, umówiłaś się z nim kilka razy i… stało się. Obudziliście się rano w jednym łóżku. Wszystko było cudowne, on też jest cudowny i chciałabyś mieć jeszcze wiele okazji do obcowania z jego `cudownością`. Musisz być jednak bardzo ostrożna, gdyż pewne pozornie niewinne zachowania, mogą zakończyć ten związek szybciej niż się zaczął.

Research redaktorów portalu Dziennik.pl dał jasną odpowiedź na pytanie czego nie należy robić po seksie. 

Na pierwszym miejscu listy topowych wpadek znalazło się rzucone od niechcenia zdanie `właśnie mi się przypomniało, że nie wzięłam pigułki`.

Fraza `z tobą było mi lepiej niż z moim byłym` wcale nie jest komplementem – po jej usłyszeniu męskie libido spada poniżej zera!

Dla wielu panów totalnym przegięciem jest telefoniczna konsultacja z przyjaciółką tuż po miłosnych uniesieniach.

Ostatnie z tych częściej wymienianych przewinień to wulgarne wypowiedzi na temat seksu. Nawet jeśli z założenia są one powiedziane jako komplement.

Źródło: dziennik.pl 

Inną rzeczą, która z miejsca cię zdyskwalifikuje, jest pozostawienie otwartych drzwi do toalety, kiedy z niej korzystasz.

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
xoxo (Ocena: 5) 30.07.2013 22:54
Szczerze powiedziawszy nie wierzę w to, że dziewczyny wyskakują z takimi tekstami. Prawdopodobne, albo nawet częste wydaje mi się tylko rzucanie wulgarnych komentarzy po stosunku. To odrażające, że kobiety szastają "panienkami" itp. Może im się wydaje, że wydają się wtedy takie twarde i z charakterem, ale najczęściej ukazują tym swój brak kultury i chamstwo. Nie mówię tutaj o pewnych ustalonych wcześniej z partnerem zachowaniach łóżkowych, bo niektórych wulgaryzmy podczas kręcą i o ile partnera też, to nie widzę w tym nic dziwnego, ale w dzisiejszych czasach łatwiej o księcia niż księżniczkę, więc zdarzają się i sytuacje, w których panna wędruje szlakiem z płatków róż do sypialni i komentuje w stylu "o ku***, ale żeś mi sprawił zaje***** niespodziankę przed ruch*****".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2013 20:24
hahahaha boze jak smiesznie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2013 20:05
hiv
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 28.07.2013 22:32
dzieki:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2013 20:08
Jesteście po prostu bezczelni, taki krótki "artykuł" na tyle stron rozwalać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo