SOS

Zostań mistrzynią pocałunków!

Są różne sposoby całowania się. Przedstawiamy nasze `pewniaki`.
Zostań mistrzynią pocałunków!
25.06.2013

Choć całowanie przychodzi nam raczej naturalnie, nie zawsze wszystko wychodzi tak, jakbyśmy tego oczekiwały. Jednak dzięki naszym radom nie tylko unikniesz pocałunkowego faux pass, ale zostaniesz w tej dziedzinie prawdziwą mistrzynią. 

Oto wskazówki, które pozwolą Ci przeistoczyć się w prawdziwą boginię pocałunków!

 

PRZYGRYZAJ JEGO WARGI

W zależności od twojego nastroju masz tu dwie możliwości: możesz delikatnie przygryzać jego wargi za pomocą twoich ust lub bardziej agresywnie, swoimi zębami. Uważaj jednak, by nie robić tego zbyt mocno – chyba nie chcesz, by ta namiętna chwila skończyła się ranami na ustach ukochanego!

DRAŻNIJ SIĘ

Odrobina napięcia w intymnej sytuacji nie tylko nie zaszkodzi, ale nawet może być wstępem do czegoś poważniejszego. Lekko muśnij jego usta swoimi ustami i drażnij się z nim swoim językiem tak, by wasza zabawa nie przerodziła się od razu w namiętny pocałunek. Zobaczysz, że to, co nastąpi po tak elektryzującym wstępie, przerośnie twoje najśmielsze oczekiwania.

BĄDŹ STANOWCZA

Cmoknij go prosto w usta mocno i pewnie, a jeśli facet będzie próbował od razu działać swoim językiem, nie pozwól mu na to. Zobaczysz, że to rozgrzeje go do czerwoności!

 

CAŁUJ PO FRANCUSKU

Ten rodzaj pocałunków jest zdecydowanie najbardziej namiętny. Aby między wami po prostu zawrzało, daj się ponieść chwili – pozwólcie waszym językom splatać się ze sobą. Pamiętaj jednak, aby robić to na różne sposoby, by pocałunki były bardziej podniecające i intrygujące dla was obojga.

NIE TYLKO USTA

Całowanie nie oznacza jedynie skupiania się na ustach, dlatego postaraj się pieścić też inne części ciała twojego faceta. Szczególnie powinnaś zająć się jego szyją i klatką piersiową. To będzie dla niego niesamowicie seksowne i podniecające.

UŻYJ DŁONI

Kiedy całujesz nie zapominaj o tym, że masz też dwie dłonie, którymi możesz jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia. Przeczesuj więc jego włosy, głaszcz po szyi i innych częściach ciała. To pobudzi twojego partnera i z pewnością wywoła  u niego dreszcz podniecenia.

NIE PRZESTAWAJ!

Jakikolwiek sposób całowania wybierzesz - najważniejsze, byś o całowaniu nigdy nie zapominała. Jest ono ważnym elementem gry wstępnej, ale też zbliża was do siebie i pomaga budować między wami intymną relację.

A wy macie swój patent na idealny pocałunek?

Polecane wideo

Komentarze (37)
Ocena: 5 / 5
... (Ocena: 5) 04.12.2013 21:47
serio jako zdjęcia daliście niedawno zmarłego aktora i jego dziewczyne?
odpowiedz
X (Ocena: 5) 10.07.2013 16:55
Chyba wiele osób zgodzi się ze mną, że pierwszy pocałunek po francusku jest najbardziej ekscytujący.
odpowiedz
demotmen (Ocena: 5) 10.07.2013 14:38
Zapraszam kobiety na demotmenpl
odpowiedz
rozśmieszyliście mnie (Ocena: 5) 06.07.2013 23:42
hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha co to za rady, sory..
odpowiedz
aa (Ocena: 5) 28.06.2013 19:12
Polecam jedyną taką stronę w sieci - www.absurdalizm.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie