SOS

5 rzeczy, których faceci nie tolerują w sypialni

Twój partner nie powie Ci tego wprost, ale pewne rzeczy mogą go naprawdę irytować.
5 rzeczy, których faceci nie tolerują w sypialni
17.05.2013

Choć związek nie powinien opierać się tylko na seksie, ten rodzaj fizycznej bliskości pełni jedną z podstawowych funkcji w związku. Intymne zbliżenia cementują przecież wyjątkową więź między dwojgiem ludzi. Niestety, czasami zdarza się tak, że mimo najlepszych intencji obojga partnerów, największy kłopot pojawia się właśnie w łóżku.

Jakie zatem seks-grzechy najczęściej popełniają kobiety? Zadałyśmy to pytanie kilku zaprzyjaźnionym facetom, a ich szczere odpowiedzi pozwoliły nam stworzyć czarną listę damskich przewinień…

GRZECH 2: Bierność

- Nie ma nic przyjemnego w kochaniu się z dziewczyną, która leży jak kłoda – denerwuje się 25-letni Jarek. – Gdzie tu namiętność? Gdzie tu wzajemne dawanie sobie rozkoszy? Takie łóżkowe mimozy kompletnie mnie nie pociągają. Wolę kobiety, które cieszą się seksem i nie wstydzą się przejąć od czasu do czasu inicjatywy w łóżku.

Rada: Nic dodać, nic ująć! Po prostu otwórz się na doznania, które niesie ze sobą seks. Wtedy przejawianie inicjatywy podczas zbliżenia stanie się dla ciebie naturalne.

GRZECH 3: Nieestetyczna szczecinka na nogach i pod pachami

- Nic tak nie odbiera ochoty na seks, jak widok nieogolonych pach u laski albo przejechanie ręką po jej łydce, która jest pełna kłujących, odrastających włosków. Brrr, aż mam ciary na samą myśl – mówi ostro 30-letni Kuba. – Już bym chyba wolał, żeby kobieta dała mi kosza niż żeby kochała się ze mną w takim stanie.

Rada: Zawsze noś w torebce jednorazową maszynkę do golenia. Dzięki temu nawet w sytuacji awaryjnej będziesz mogła pójść na kilka minut do łazienki i wydepilować wszystkie problematyczne miejsca.

GRZECH 1: Zbyt intensywna woń perfum

- Spotykałem się kiedyś z laską, która miała taki nawyk, że tuż przed seksem wylewała na siebie pół butelki perfum – wspomina 27-letni Radek. – Zapach był tak intensywny, że aż kręciło mi się w głowie. Nie miałem ochoty ani jej całować, ani tym bardziej się z nią kochać. Strasznie się kiedyś oburzyła, że zamiast przejść do pieszczot, ja zająłem się otwieraniem okna w sypialni. Nie wiem, może miała jakieś problemy z węchem i nie czuła, że przesadza z perfumami?

Rada: Przyjemny zapach ciała jest bez wątpienia wskazany w sytuacjach intymnych. Warto jednak trzymać się tu zasady „co za dużo, to niezdrowo”. Zamiast obficie skrapiać się perfumami przed seksem, pryśnij nimi powietrze, a następnie wejdź w tę zapachową mgiełkę.

GRZECH 4: Krępująca cisza

- Uwielbiam, kiedy kobieta zmysłowo jęczy podczas seksu. Dzięki temu wiem, czy jest jej przyjemnie. Jeśli do tego wyszepcze kilka sprośnych słów, jestem na maksa podniecony. Ciszę toleruję tylko wtedy, gdy za ścianą są inni ludzie. W pozostałych sytuacjach wolę słuchać seksownych westchnień – tłumaczy 28-letni Maciek.

Rada: Nie zastanawiaj się, jak brzmi twój głos podczas seksualnych uniesień. Ważne, by wydobywał się z twojego gardła naturalnie i bez przymusu. Facet szybko zdemaskuje udawane jęki rozkoszy!

GRZECH 5: Wstydliwość

- Dwa lata temu miałem dziewczynę, która była strasznie wstydliwa w sytuacjach intymnych. Na co dzień zabawna, inteligentna kobieta, a kiedy przychodziło co do czego to tylko przy zgaszonym świetle i najlepiej w staniku albo bluzce. Nie wiem, czego się wstydziła, bo była szczupła i zgrabna. Nie miała może zbyt dużych piersi, ale podobała mi się i tak. Teraz już nie jesteśmy razem, a ja ciągle pamiętam jej niechęć do rozbierania się – mówi z żalem 26-letni Darek.

Rada: Każda kobieta ma kompleksy, a doskonałe bywają tylko wyretuszowane zdjęcia w kolorowych magazynach. Pamiętaj, że pewność siebie jest sexy, nawet kiedy masz kilka centymetrów za dużo w biodrach, czy kilka za mało w biuście!

Polecane wideo

Komentarze (107)

Ocena: 5 / 5
celinkaijas (Ocena: 5) 16.10.2013 08:08
mojego nic nie irytuje a wręcz razem robimy zakupy w sklep-intymny.pl kupujemy gadżety do łóżka
odpowiedz
demotmen (Ocena: 5) 10.07.2013 14:43
Zapraszam kobiety na demotmenpl
odpowiedz
aa (Ocena: 5) 28.06.2013 19:15
Polecam jedyną taką stronę w sieci - www.absurdalizm.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2013 12:17
Kobiety mają być wygolone, pachnące i co nie tylko a im cięzko nawet ch*** ogolić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2013 23:35
dziewczyny, spokojnie- te artykuły i tak piszą kobiety. facetowi wystarczy, że dziewczyna jest fajna i naturalna, cieszy się z seksu i założy jakąś frywolną bieliznę specjalnie dla niego ;) jasne- higiena jest podstawą ZAWSZE, ale to dotyczy obie strony.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie