SOS

Dyskomfort / ból w czasie uprawiania seksu - o co może chodzić? (Przeczytaj, jeśli bierzesz tabsy)

Zdarza się, że kobietom seks sprawia więcej bólu, niż przyjemności.
Dyskomfort / ból w czasie uprawiania seksu - o co może chodzić? (Przeczytaj, jeśli bierzesz tabsy)
11.05.2013

W sytuacji intymnej odczuwasz dyskomfort? Nie martw się, wiele kobiet jest w takiej samej sytuacji. Zazwyczaj ciężko ustalić co jest jego przyczyną, dlatego naukowcy z York University i Waitemata District Health Board z Nowej Zelandii bliżej przyjrzeli się problemowi i dokonali przy okazji ciekawego odkrycia.

Według ich ustaleń, winą za te dolegliwości można obarczyć środki antykoncepcyjne o niskim poziomie estrogenów. Okazuje się, że kobiety stosujące te medykamenty są bardziej narażone na przewlekłe dolegliwości macicy i odczuwanie dyskomfortu w czasie seksu, niż te przyjmujące środki zawierające pełną dawkę hormonów.

Jeśli i wy borykacie się z tym problemem, niezwłocznie zaalarmujcie o tym swojego ginekologa. Może po zmianie środka antykoncepcyjnego wasze dolegliwości znikną i w pełni będziecie mogły cieszyć się zbliżeniami z partnerem.

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
rebeka (Ocena: 5) 15.11.2013 21:12
biore tabletki antykoncepcyje juz od kilku lat, nie tak dawno zaczelam odczowac bol podczas stosunku, potem zauwazylam ze mam strasznie sucha pochwe, stad ten bol, bylam z tym u ginekologa, potwierdzil ze przyczyna moze byc stosowana antykoncepcja, polecil hydrovag, globulki nawilzajace pochwe, po kilku dniach zauwazylam ze pochwa jest znacznie bardziej wilgotna, a bol minal:)
odpowiedz
b (Ocena: 5) 24.08.2013 15:47
Tabsy odstawiłam, wszystkie problemy zniknęły i w ciążę nie zachodzę już od 7 lat od odstawienia tabsów. Nie bójcie się, inne metody też się sprawdzają, a nie mają aż tylu skutków ubocznych i nie niszczą wątroby
odpowiedz
aa (Ocena: 5) 28.06.2013 19:15
Polecam jedyną taką stronę w sieci - www.absurdalizm.pl
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 17.05.2013 16:46
tabsy tabsami, slownictwo dostosowuja do czytelnikow ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2013 00:38
i już więcej słowo tabsy nie pojawi się na papilocie ;), mam nadzieje że chodź raz panie piszące artykuły poczuły się zażenowane takimi komentarzami.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie