SOS

Potrafisz zaspokoić swojego faceta w łóżku? Oto 4 niepodważalne dowody na to, że dałaś mu ROZKOSZ!

Wystarczy dokładnie obserwować partnera podczas pieszczot – wtedy wszystko będzie jasne!
Potrafisz zaspokoić swojego faceta w łóżku? Oto 4 niepodważalne dowody na to, że dałaś mu ROZKOSZ!
11.04.2013

Macie podobne zainteresowania, dobrze się ze sobą dogadujecie i uwielbiacie spędzać wspólnie czas. Uważasz również, że pasujecie do siebie w sferze intymnej, a ty – jak nikt inny - potrafisz zaspokoić swojego faceta w łóżku. Tylko… czy on myśli podobnie?

Można to sprawdzić. Wystarczy, że podczas pieszczot dokładnie przyjrzysz się ciału swojego partnera. Ono zdradzi ci, czy twój ukochany naprawdę przeżył seksualną rozkosz!

Dowód 1: Wypieki na skórze

Jeżeli ciało mężczyzny jest gorące, a na skórze pojawiają się wypieki, to znak, że krew w jego żyłach krąży naprawdę szybko. Wszystko wskazuje zatem na to, że twojemu mężczyźnie jest wyjątkowo przyjemnie!

Dowód 2: Napięcie mięśni

Pod wpływem rozkoszy i sygnałów płynących z mózgu następuje mimowolne zaciskanie się pięści czy zwijanie się palców u stóp – czytamy na serwisie dziennik.pl. Warto zwrócić na to uwagę zwłaszcza w czasie seksu oralnego.

Dowód 3: Zmiana tempa oddechu

Najpierw był miarowy i cichy, a kiedy zaczęłaś swoje popisowe pieszczoty – oddech twojego faceta gwałtownie przyspieszył i stał się bardzo głośny? To znak, że on jest na skraju miłosnego uniesienia!

Dowód 4: Brak opanowania

Kiedy facet bezwiednie mruczy, jęczy, gryzie cię lub staje się seksownie agresywny w czasie waszych pieszczot, możesz być spokojna. Jemu jest w twoich ramionach naprawdę cudownie!

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
tekla (Ocena: 5) 23.05.2016 12:23
A jakiś czas temu się trochę podłamałam, bo co bym nie robiła, to mój facet nie był w stanie mieć pełnego wzwodu. Zaczęłam podejrzewać, że może już go nie pociągam albo kogoś ma. Ale przyczyną okazał się stres i wszystko się uormowało, jak dostał od lekarza receptę na maxigrę go. Lek zadziałał już po pierwszym zażyciu i to niema natychmiast, bo po kilkunastu minutach mój facet miał pełną erekcję i był w gotowości :)
odpowiedz
ola (Ocena: 5) 30.04.2013 19:46
hmmm
odpowiedz
prześcieradło (Ocena: 5) 30.04.2013 11:07
Nie wiem czemu mojemu facetowi przy seksie oralnym wchodzi prześcieradło w tyłek... :D
odpowiedz
WERONIKA (Ocena: 5) 26.04.2013 21:07
Polecam rewelacyjny poradnik dla KOBIET SEBASTIANA LUBOTYCKIEGO " wydany przez wydawnictwo EUFORIA. Książka jest co prawda w wersji elektronicznej a jej koszt to prawie 110 zł. ale gdybym miała jeszcze raz kupować nie zawahała bym sie ani minutę ! W życiu nie czytałam tak fenomenalnej publikacji traktującej o facetach, ich psychologii, metodach pracy nad sobą itd. Powiem wam tylko tyle, że zakochałam się z wzajemnością a najważniejsze że wiem jak zatrzymać ukochanego mężczyznę przy sobie.. Wam też to na pewno się uda. Szczęściu należy wyjść na przeciw !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2013 09:02
wyglada n a to ze kazdy moj partner udawal :/ właśnie upadł mój światopogląd idę się rzucić z mostu :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo