SOS

Jak oszacować rozmiar penisa? (Analizujemy dłonie, stopy & nos)

Poradnik z przymrużeniem oka!
Jak oszacować rozmiar penisa? (Analizujemy dłonie, stopy & nos)
13.02.2013

Przyznaj szczerze: ile razy, patrząc na jakiegoś nieznajomego przystojniaka, zastanawiałaś się, czy natura równie hojnie obdarzyła go tam, „na dole”? Na pewno zdarzyło ci się to choć raz. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu my, kobiety, przywiązujemy tak samo dużą wagę do męskich penisów, jak panowie do naszych piersi.

Czy istnieje zatem jakiś sprawdzony sposób na to, by oszacować długość członka? Przekonajmy się…

Zerknij na jego stopy

Chyba każda z nas słyszała o przesądzie na temat męskich stóp. Podobno im są większe, tym dłuższy jest także penis. – W przypadku mojego faceta ta zależność się sprawdza. Rozmiar jego buta to 48, a jego przyrodzenie… jest naprawdę spore – pisze na jednym z for internetowych Blackie.

Z kolei inna internautka twierdzi: - To bzdura! Chłopak może mieć duże stopy i małego penisa! Albo krótkie stopy i długiego członka! To nie ma absolutnie nic do rzeczy!

Przyjrzyj się jego dłoniom

Zdaniem południowokoreańskich naukowców długość penisa mężczyźni mają „wypisaną” w proporcjach, jakie tworzą dwa palce: wskazujący i serdeczny. Podobno im dłuższy jest palec serdeczny od palca wskazującego, tym większe jest męskie przyrodzenie. Prawidłowość ta dotyczy rzekomo tylko prawej dłoni i jest związana z działaniem hormonów płciowych – testosteronu i estrogenów.

Oceń jego nos

Kolejny przesąd na temat długości penisa głosi, że jeżeli mężczyzna ma pokaźnej wielkości narząd węchu, takie też jest jego przyrodzenie. – Słyszałam, że aby dowiedzieć się, czy facet ma dużego, trzeba pomnożyć długość jego nosa razy siedem – dzieli się swoimi spostrzeżeniami internautka Me_Lady.

- Mnie znajoma mówiła, że jak chłopak ma garbaty nos, to ma się czym pochwalić tam na dole. Śmiałam się z niej, a potem spotkałam faceta właśnie z takim nosem i po kilku tygodniach znajomości okazało się, że ma naprawdę dużego penisa. Coś w tej zależności musi być – twierdzi Alex.

Zwróć uwagę na jabłko Adama

Uosabianie wielkości grdyki z rozmiarem penisa jest już nieaktualne od kilku lat, a jednak… niektórzy badacze nadal twierdzą, że im większe jabłko Adama, tym bardziej imponujące możliwości seksualne faceta i tym większy rozmiar członka!

Oszacuj jego wzrost

Podobno długość penisa można oszacować również na podstawie wzrostu mężczyzny. Ale uwaga – tutaj zasada działa na odwrót, tzn. im niższy jest facet, tym większe ma przyrodzenie. Podążając tym tokiem myślenia, wychodziłoby więc na to, że wysocy panowie niestety nie mają się czym pochwalić…

- Tak! Tak! Tak! To prawda! Chodziłam z facetem, który miał 190 cm wzrostu i w spodniach pustkę. Spotykałam się też z karzełkiem, który nie miał nawet 170 cm wzrostu, a penisa tak długiego i grubego, że niejeden mężczyzna mógłby mu pozazdrościć! – Przekonuje Kate/23.

Prawdę powie Ci jego… samochód

Jeżeli przyjrzysz się uważnie wszystkim częściom ciała danego faceta, ale nadal będziesz miała wątpliwości co do rozmiaru jego narządów intymnych, całą prawdę na ich temat zdradzi ci jego… auto. W końcu wiadomo nie od dziś, że samochód jest przedłużeniem męskiego członka. Im dłuższy jest zatem pojazd mężczyzny, tym krótszy jest jego penis.

Polecane wideo

Komentarze (125)

Ocena: 4.98 / 5
Jaaaa (Ocena: 5) 06.10.2017 17:16
Hahaha ale bzdury :D mój chłopak jest wyższy, ma drobne dłonie, stopy i nos a nie ma na co narzekać :D po za tym, to jest nielogiczne - wg was statystycznie im niższy facet tym większy penis > ale też im niższy tym mniejsze stopy > a im mnniejsze tym mniejszy penis Wtf? xD
odpowiedz
Klawisz (Ocena: 5) 18.06.2017 11:13
"Teraz się to nie sprawdza, bo wielu facetów sobie powiększa członek używając Phallomax" czekam na to iż za pisanie bzdur będą wysokie kary pieniężne albo inne środki pozbawienia wolności.
odpowiedz
Realnie (Ocena: 5) 16.03.2016 12:43
Teraz się to nie sprawdza, bo wielu facetów sobie powiększa członek używając Phallomax i innych środków.
odpowiedz
Mike (Ocena: 5) 04.01.2016 11:13
Sprawdza się powiązanie ze wzrostem (odwrotne, jak napisano w artykule). I nawet jest to wytłumaczalne. W pradziejach szansę na przetrwanie mieli silni ludzie - trzeba było walczyć itd. To była cecha decydująca o tym czy dorosło się do wieku dającego szansę na dostęp do samic. Duzi wygrywali. Mali byli na straconej pozycji. Ale mali przecież przetrwali, prawda? Zadecydowała cecha nr. 2 czyli wielkość penisa. Mali z dużym przetrwali, mali z małym wyginęli.
zobacz odpowiedzi (1)
pabloxo (Ocena: 5) 10.03.2014 12:28
Jezdze na codzień e38 i zenujace sa te stereotypy ze samochod jest odzwierciedleniem rozmiarow penisa mam 17 dlugosc i 14.5 obwodu. jezdzijcie i badzcie ze swoimi facetami z polowek lub lepiej golfow na oewjo bedziecie szczęśliwe im wieksze auto tym wiecej miejsca z tylu na pieszczoty. Pozdrawiam zdesperowane dziewczyny i mężczyzn ppocieszajaych sie swoimi lanosami
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie