SOS

Seks ANALNY - ból czy rozkosz? (Jak nauczyć się dawać i przyjmować tzw. miłość grecką?)

Kobiety boją się bólu i ewentualnych powikłań. Czy ryzyko jest realne?
Seks ANALNY - ból czy rozkosz? (Jak nauczyć się dawać i przyjmować tzw. miłość grecką?)
15.01.2013

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2013 19:04
Moniko jesteś feministką? dlaczego tak obrzydzasz ten rodzaj seksu wiele kobiet woli sex analny od zwyklego
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 09.08.2013 16:34
Nie probowałam i nie sprobuje gdy zapytałam mojego partnera dlaczego chce powiedzial mi bo tam jest ciasno.Ludzie seks jest seksem w myszke i to jest naturalne a głupie te kobiety ktore truja sie tabletkami i pozwalaja wkladac tam sobie gdzie nie trzeba tylko dla przyjemnosci facetów.Pomimo 15 lat razem i bez glupich eksperymentow jest nam ze soba dobrze i na nude nie narzekamy:) kobiety dlaczego dajecie sie tak poniżac?
odpowiedz
demotmen (Ocena: 5) 10.07.2013 15:18
zapraszam na demotmenpl
odpowiedz
agie (Ocena: 5) 12.06.2013 18:14
Ja zgodziłam się spróbować analu niedługo po tym jak zaczęliśmy ogólnie współżyć. Pierwszy raz był okropny, ponieważ odbyt był nie przystosowany, ale mój chłopak zastosował świetną technikę i najpierw powoli rozciągnął dziurkę palcem (dodatkowo użył wazeliny, która zadziałała trochę znieczulająco!). Oczywiście podczas stosunku trzeba systematycznie nawilżać odbyt np śliną. Początek jest najgorszy, ale po drugim pchnięciu nie czuję już bólu a jedynie wypełniającą przyjemność. Orgazm przy analu jest nieziemski!!! Dziewczyny nie ma co się bać. Wszystko zależy od podejścia partnera. :)
odpowiedz
Madi (Ocena: 5) 27.03.2013 22:30
Nie pamiętam, kiedy spróbowaliśmy po raz pierwszy, było w tym trochę przyjemności, ale jednak po minucie stało się bolesne i chciałam, żeby już skończył. Ale potem był drugi i trzeci... i było przyjemnie. Tylko potem miałam problemy w toalecie, więc jednak zaczęłam unikać ;/ fu :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo