SOS

Erotyczna INSTRUKCJA obsługi: Jak nauczyć faceta pieszczot oralnych? (STEP BY STEP)

Twój mężczyzna zostanie mistrzem!
Erotyczna INSTRUKCJA obsługi: Jak nauczyć faceta pieszczot oralnych? (STEP BY STEP)
28.11.2012

Pieszczoty oralne mogą być dla kobiety źródłem niesłychanej rozkoszy. Oczywiście pod warunkiem, że mężczyzna potrafi we właściwy sposób stymulować cię swoim językiem. Jeżeli twojemu partnerowi daleko jest do mistrza miłości francuskiej, koniecznie podszkol go w tym zakresie. Z pomocą przyjdzie Ci nasz erotyczny poradnik!

sex oralny

Krok 3: Mów mu, jak chcesz być pieszczona

Komunikowanie się w sypialni to podstawa. Czasami westchnienia jednak nie wystarczą, aby twój kochanek w pełni zrozumiał, czego w danym momencie pragniesz. Dlatego nie wstydź się powiedzieć mu wprost, jak lubisz być pieszczona. Kiedy twój facet usłyszy: „Kochanie, zataczaj powolutku i delikatnie kółka wokół łechtaczki” albo „Wsuń język głębiej” na pewno nie odbierze tego źle. Wręcz przeciwnie – być może dodatkowo go to nakręci!

sex oralny

Krok 4: Poproś, aby pieścił cię również swoimi dłońmi

Nic tak nie przybliża do rozkoszy, jak dłonie partnera, które w czasie pieszczot oralnych wędrują po ciele kobiety. Jeżeli jednak twojemu ukochanemu nie przyjdzie do głowy, by dodatkowo stymulować cię swoimi rękoma, zacznij robić to sama. Gładź swoje uda, wzgórek łonowy, pocieraj brodawki, muskaj brzuch… Kiedy facet to zauważy, sam zapragnie przejąć inicjatywę i dotykać cię w tych właśnie miejscach.

Warto również, abyś poprosiła swojego mężczyznę o włożenie palca (lub dwóch) do twojej pochwy, przy równoczesnym pieszczeniu jej językiem. Gdy palce partnera będą tkwiły tam nieruchomo, zyskasz uczucie wypełnienia, które dodatkowo przyspieszy twój orgazm.

sex oralny

Krok 1: Stopniowo dawkujcie napięcie

Jeśli twój chłopak od razu zdejmie z ciebie spodnie i zacznie całować twoje miejsca intymne, nie pomoże ci to osiągnąć orgazmu. Pamiętaj, że im bardziej będziesz rozpalona przed seksem oralnym, tym lepiej. Z tego względu postaraj się maksymalnie wydłużyć czas gry wstępnej. Jak? Całuj zachłannie usta swojego mężczyzny, a jego dłoń naprowadź najpierw na swoje piersi, a potem na krocze. Kiedy poczujesz, że jesteś już gotowa na ciąg dalszy, szepnij ukochanemu do ucha, aby cię rozebrał i zaczął pieścić swoim językiem.

sex oralny

Krok 2: Wybierzcie najlepszą pozycję

Zastanów się, w jakiej pozycji najszybciej uda ci się osiągnąć orgazm. Niektóre kobiety lubią tradycyjne ułożenie ciał w czasie miłości francuskiej, tzn. one leżą z rozchylonymi nogami na łóżku, a partner klęczy między ich udami.

Możliwe są jednak także inne warianty, np. pozycja stojąca (kobieta stoi oparta o ścianę, a mężczyzna klęczy przed nią) lub też pozycje, kiedy partner leży na łóżku, a jego ukochana klęka tuż nad jego twarzą – przodem do niej albo tyłem.

Warto również rozważyć pozycję 69. Świadomość równoczesnego pieszczenia swoich narządów intymnych może zadziałać na ciebie niezwykle stymulująco.

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2013 20:08
Witam miłe Panie, mam problem, jestem z jedną partnerką od 13 lat, 3 lata po ślubie. Bardzo lubię sex zarówno tradycyjny jak i oralny, niestety moja druga połówka choć twierdzi, że również to lubi, raczej nie wykazuje inicjatywy, kochamy się max 5 razy w miesiącu. A co najgorsze oralny wyłącznie około 1 raz w roku!! może 2. Przy czym ja bardzo często schodzę na dół, i pomimo że wszystko jest fajnie po kilku minutach ciągnie mnie do góry. Jak przekonać żonę do francuskiego?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2012 01:02
Mój facet uwielbia mnie pieścić,:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2012 12:36
Twoja kobieta nie zaspokaja Twoich potrzeb? Na landryneczki.pl znajdziesz wiele kobiet które czekają aby Cię poznać i spełnić Twoje pragnienia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 21:03
współczuję dziewczynom, których faceci nie garną się do tego, bo sama to uwielbiaaaaaaaam. mój obecny facet chętnie mi to robi, ale jestem jego pierwszą dziewczyną, której to serwuję, mówił, że wcześniej jakoś...nie mógł się przemóc, ze jak mu nie zalezało na dziewczynie, to nie miał potrzeby robienia tego :/ ja bym chyba zmieniła faceta, gdybym trafiła na taki egzemplarz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 09:15
Mój facet twierdzi, że przez takie pieszczoty traci ochotę na seks... jednak mu nie przeszkadza, gdy j go pieszczę oralnie :/
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo