SOS

Jak sprawdzić, czy ON jest prawiczkiem? (TEST na jego dziewictwo)

Kilka szczegółów, które zdemaskują jego nikłe doświadczenie w sypialni.
Jak sprawdzić, czy ON jest prawiczkiem? (TEST na jego dziewictwo)
17.10.2012

Rozpoczęcie współżycia seksualnego to poważna decyzja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. O ile jednak niedoświadczone dziewczyny najczęściej obawiają się bólu, o tyle u chłopców dochodzi strach przed przedwczesnym wytryskiem i obawa, że nie sprawdzą się jako mężczyźni… No właśnie, czy w związku z tym istnieje jakiś sprawdzony sposób, by przekonać się, że facet nadal jest prawiczkiem?

W przypadku kobiet sprawa jest prosta – o naszych doświadczeniach intymnych (a raczej o ich braku) świadczy przecież błona dziewicza. Z panami sytuacja nieco się komplikuje, choć… istnieje kilka sygnałów, które mogą co nieco zdradzić na temat ich życia erotycznego.

Prawiczek

Nietypowe przesłanki

Wielu badaczy usiłowało zgłębić tajemnicę męskiego dziewictwa i wskazać kilka szczegółów, które w niepodważalny sposób mogłyby o nim świadczyć. Pham Thi Hong z Wietnamu stwierdziła na przykład, że mężczyzna, które ma za uszami czerwone plamki, nadal jest prawiczkiem. Zdaniem kobiety przebarwienia te znikają tuż po stosunku. I choć wydaje się to niewiarygodne, teoria Thi Hong została wykorzystana w pewnej sprawie o gwałt – na podstawie tego testu trzej podejrzani zostali uniewinnieni.

Inna hipoteza na temat męskiego dziewictwa głosi, że u niedoświadczonego seksualnie chłopaka napletek odsuwa się z trudem i sprawia mu bolesność. Afrykańczycy wierzą również, że aktywnego pod względem intymnym mężczyznę można z łatwością rozpoznać po barwie skóry pod kolanami. Jasna oznacza prawiczka, ciemna – faceta z bogatym życiem erotycznym.

Ile w tych teoriach prawdy? Zapewne niewiele, jednak z czystej ciekawości możesz wnikliwie obejrzeć uszy i kolana swojego partnera!

Prawiczek

Ewidentne sygnały

Na szczęście istnieje również kilka typowych przesłanek, które powiedzą ci prawdę na temat doświadczeń intymnych twojego chłopaka.

I tak, facet przypuszczalnie jest prawiczkiem, jeśli:

1. Nie nalega na seks

Jeżeli spotykacie się ze sobą już od kilku miesięcy, a on nadal poprzestaje na pocałunkach i przytulaniu, najprawdopodobniej swój pierwszy raz ma jeszcze przed sobą. Powodem jego powściągliwości mogą być oczywiście przekonania religijne, jednak wówczas z pewnością prędzej czy później ci o nich wspomni.

2. Nieporadnie rozbiera dziewczynę

Doświadczony seksualnie chłopak potrafi sprawnym ruchem zdjąć ubranie ze swojej partnerki. Co więcej, takim rozbieraniem umie się bawić: spodnie dziewczyny rozpina zębami, stanik zsuwa jedną dłonią, a drugą wędruje już po kobiecym ciele. Prawiczek jeszcze tego nie potrafi. Sytuacja jest dla niego nowa, więc poszczególne części damskiej garderoby zdejmuje nieśmiało i powoli. Od czasu do czasu się czerwieni.

Prawiczek

3. Ma kłopot z założeniem prezerwatywy

Analogicznie do punktu 2. – facet, który poznał już smak seksu, nakłada prezerwatywę jak zawodowiec. Ten niedoświadczony natomiast czuje się w takim momencie nieco zażenowany. Drżą mu dłonie, ogląda kondom kilka razy, zanim w końcu zdecyduje się go nałożyć, a do tego stara się go nasunąć w takiej pozycji, byś nie patrzyła wprost na penisa. Boi się, czy ten jest dla ciebie wystarczająco atrakcyjny.

4.Szybko dochodzi

Pierwszy seks jest dla prawiczka momentem, w którym wreszcie może dać upust swojemu podnieceniu. Nic zatem dziwnego, że wytrysk następuje w tempie błyskawicznym, a seks trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Choć pod tym względem nie ma akurat reguły. Jeżeli chłopak regularnie się wcześniej masturbował, być może podczas seksu nie zaliczy falstartu!

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Seks-przybornik: Co powinnaś mieć w szafce nocnej? (Może się przydać w każdej chwili!)

Oto lista erotycznych gadżetów, które koniecznie musisz mieć pod ręką!

On marzy, żebyś mu to zrobiła…

Demaskujemy najskrytsze pragnienia seksualne facetów!

 

Komentarze (59)

Ocena: 4.9 / 5
bnh (Ocena: 5) 01.03.2017 23:09
boziu zaciadgnij go do łóżka pokaz cipke a potem go karc smiesznym dla chlopa słówkiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2015 10:39
Jpd ja mam 23 lata i jakoś dalej nim jestem i się tego nie wstydzę. Znam też paru facetów po 25 którzy też są prawiczkami jak i znam też przypadki takich dziewcząt. Więc jeżeli dla kogoś jest ważne że żeby zaliczyć z pierwszą to jest chory.
odpowiedz
Simon (Ocena: 5) 04.06.2015 20:58
Wystarczy go zapytać. Bycie prawiczkiem nie jest chorobą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 09.04.2015 05:44
jestem pod wrażeniem, chyba kompletnie żaden fragment nie jest prawdą
odpowiedz
Geniusz (Ocena: 5) 21.12.2014 19:49
Na fizyczne sprawdzenie czy mężczyzna jest naprawdę prawiczkiem moim zdaniem potrzebne by było jakieś badanie mózgu. Któraś z jego części (któryś neuron lub komórka, cząsteczka, atom) odpowiada za pamięć tego czy faktycznie ma to już za sobą. Moim zdaniem należałoby zrobić zdjęcia fMRI (funkcjonalny (funkcjonalny podkreślam, jest inny od zwykłego) rezonans magnetyczny mózgu) bądź inne badanie którego nie znam a które bez okaleczenia robi wyraźne zdjęcia a tym coś konkretnego sprawdza fizycznie w mózgu w odpowiednim miejscu (bo nie wiem nic o miejscu które by odpowiadało za to czy w pamięci mózgu mężczyzny znajduje się wspomnienie o pierwszym razie). To miejsce i ten znak można odszukać robiąc następujące badanie.: znaleźć 100 prawiczków i 100 ruchaczy, zrobić zdjęcia fMRI lub innym sposobem. I znaleźć charakterystyczną różnicę. W tedy znajdziemy miejsce i ten znak który świadczy o tym. I będzie można robić bezwzględnie nie kłamiący test czy jest lub nie jest prawiczkiem. Taki test, próbka która daje odpowiedź konkretną "tak" albo "nie".
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo