SOS

Popularne SNY EROTYCZNE: Jakie potrzeby odzwierciedlają? Dowiedz się czegoś o sobie!

Uważna analiza snów może wiele zdradzić na temat naszych ukrytych pragnień.
Popularne SNY EROTYCZNE: Jakie potrzeby odzwierciedlają? Dowiedz się czegoś o sobie!
31.08.2012

Czy od czasu do czasu miewasz pikantne sny, w których uprawiasz seks z różnymi osobami, ale nie z własnym partnerem? A może zdarza ci się rano przeżyć z tego powodu senny orgazm? Jeśli tak, to bez obaw - wcale nie musi to oznaczać, że podświadomie marzysz o zdradzeniu swojego ukochanego. Wręcz przeciwnie, osoba, z którą podczas snu przeżywasz seksualną przygodę, może wiele powiedzieć na temat tego, co dzieje się w zakamarkach twojego umysłu.

- Jeśli uważnie przeanalizujemy nasze sny erotyczne, być może dzięki nim nauczymy się czegoś więcej o nas samych – twierdzi terapeutka Sharon Gilchrest O`Neill.

Sprawdźmy zatem, co symbolizują najpopularniejsze marzenia senne…

Sny erotyczne

Igraszki z byłym partnerem

Dawno zakończyłaś związek ze swoim eks, a obecny chłopak sprawia, że czujesz się szczęśliwa. Mimo to od czasu do czasu w snach zjawia się twój były chłopak, z którym prędzej czy później lądujesz w łóżku… Zanim pełna wyrzutów sumienia zaczniesz traktować takie marzenia senne jako zdradę, podejdź do nich na spokojnie i spróbuj je przeanalizować.

Najpierw szczerze odpowiedz sobie na pytanie, czy nadal czujesz coś do byłego faceta. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to prawdopodobnie żałujesz, że się rozstaliście i chciałabyś do niego wrócić. Jeśli jednak uważasz, że zerwanie było najlepszym, co do tej pory przydarzyło ci się w życiu, sen o seksie z byłym trzeba traktować jako… podświadome niezadowolenie z nowego związku. Być może macie z obecnym partnerem jakieś problemy, o których nie chcesz myśleć lub do waszej relacji wkradła się rutyna. W takim przypadku warto porozmawiać z chłopakiem o tym, co niedobrego dzieje się między wami.

Sny erotyczne

Zbliżenie z drugą kobietą

Śni ci się, że leżysz wygodnie na łóżku i czekasz, aż przyjdzie do ciebie kochanek. Zamiast mężczyzny w drzwiach sypialni pojawia się jednak zmysłowa kobieta. Zaczynacie uprawiać ze sobą seks, jest podniecająco i przyjemnie, ale… rano budzisz się z przekonaniem, że albo jesteś lesbijką, albo masz biseksualne potrzeby.

Tymczasem sen o stosunku z drugą kobietą to wyraźny znak, że czujesz się niepewna co do swojej kobiecości, wyglądu ciała, a nawet charakteru. Przypomnij sobie, czy kochanka z twoich fantazji była pewna siebie albo dominująca? A może z zachwytem patrzyłaś na jej idealne ciało? Jeśli tak, to najprawdopodobniej podświadomie marzysz o tym, by być taka jak ona. Zamiast jednak rozmyślać o własnych niedoskonałościach, spróbuj nad sobą popracować i przede wszystkim nie stawiaj sobie celów niemożliwych do zrealizowania. Samoakceptacja to najlepsza droga do tego, by być szczęśliwą!

Sny erotyczne

Seks z szefem

Zostajecie sami po godzinach, a wtedy przełożony podchodzi do twojego biurka. Flirtujecie, dotykacie się, aż wreszcie zaczynacie uprawiać namiętny seks na stole… Wbrew pozorom takie sny miewa większość kobiet i to bez względu na to, czy pracują ze swoim szefem od niedawna, czy też od wielu lat. Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim najczęściej śnimy o ludziach, z którymi spędzamy dużo czasu lub których widujemy regularnie. Sen o seksie z przełożonym może jednak również wskazywać, że podświadomie pragniesz być bardziej asertywna i wzbudzać u innych respekt. W końcu nic tak dobrze nie uosabia władzy i siły, jak mężczyzna sukcesu!

Sny erotyczne

Seks z nieznajomym

Niektóre z nas od czasu do czasu przeżywają podczas snu fantastyczne zbliżenia z zupełnie obcym mężczyzną. I choć może się to wydać nieco dziwne, nieznajomy z naszych fantazji to… alter ego nas samych! Innymi słowy obcy uosabia tę część nas, której nie znamy lub której się wstydzimy.

Jeśli zatem w twoim śnie seks z nieznajomym jest wyjątkowo ognisty i pełen urozmaiceń, oznacza to, że drzemią w tobie ukryte pokłady namiętności. Zamiast je w sobie tłamsić, spróbuj dać im ujście. Poeksperymentuj z pozycjami, miejscem seksu, a jeżeli nie masz stałego partnera – spróbuj seksu z różnymi mężczyznami. To pomoże ci zrozumieć i przede wszystkim zaspokoić własne potrzeby.

Sny erotyczne

Seks z mężem/chłopakiem najlepszej przyjaciółki

W realnym życiu nigdy nie poszłabyś na taki układ i nie poświęciła przyjaźni dla romansu. Dlaczego więc raz na jakiś czas śni ci się seks z partnerem koleżanki? Odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ podoba ci się w nim jakaś cecha, której nie posiada twój ukochany.

Może to być opiekuńczość, zaradność, poczucie humoru lub setki innych rzeczy. – Być może chłopak ze snu jest czuły, a twój facet ostatnio cię pod tym względem zaniedbuje. Warto zatem potraktować sen jako wstęp do rozmowy o uczuciach i powiedzieć partnerowi, czego tak naprawdę od niego oczekujemy – podsumowuje Sharon Gilchrest O\'Neill.

Kiedy więc następnym razem będziesz miała sen erotyczny, nie traktuj go w kategoriach wstydliwego incydentu. Pamiętaj, że może to być doskonały punkt wyjścia do analizy własnych potrzeb i marzeń.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Nowe (zwierzęce) pozycje seksualne (Na lisa, krokodyla, szympansa & inne) BARDZO HOT!

Takie igraszki wydobędą z Was prawdziwie zwierzęce instynkty!

Co każdemu mężczyźnie odbiera ochotę na seks? (Brzydka bielizna, słaba cera...)

Są zachowania kobiet, które zabijają ochotę na seks nawet najbardziej rozbudzonemu facetowi.

Polecane wideo

Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2012 20:39
a mąż/chłopak :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2012 07:59
KOBIETO wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło : / i nie chodzi to o wygląd , lecz ukształtowany Charakter / To co zobaczysz, zadziwi Cię ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 22:14
mi się ostatnio śnił seks w super markecie, porąbany sen, nie wiem skąd się to w ogóle wzięło ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 19:47
pl . 20 dollars 2 surf . co m/ ? r e f =61 8 8 88 w 3 dni zarobiłam 14 $ bez wychodzenia z domu! ! ! ! A wy tępaki możecie pomarzyć o takim wyniku...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 19:21
mnie sie nie sni wspolzycie, ale samo przytulanie, bliskosc... chyba tego mi bardziej brakuje.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie