SOS

Popularne SNY EROTYCZNE: Jakie potrzeby odzwierciedlają? Dowiedz się czegoś o sobie!

Uważna analiza snów może wiele zdradzić na temat naszych ukrytych pragnień.
Popularne SNY EROTYCZNE: Jakie potrzeby odzwierciedlają? Dowiedz się czegoś o sobie!
31.08.2012

Czy od czasu do czasu miewasz pikantne sny, w których uprawiasz seks z różnymi osobami, ale nie z własnym partnerem? A może zdarza ci się rano przeżyć z tego powodu senny orgazm? Jeśli tak, to bez obaw - wcale nie musi to oznaczać, że podświadomie marzysz o zdradzeniu swojego ukochanego. Wręcz przeciwnie, osoba, z którą podczas snu przeżywasz seksualną przygodę, może wiele powiedzieć na temat tego, co dzieje się w zakamarkach twojego umysłu.

- Jeśli uważnie przeanalizujemy nasze sny erotyczne, być może dzięki nim nauczymy się czegoś więcej o nas samych – twierdzi terapeutka Sharon Gilchrest O`Neill.

Sprawdźmy zatem, co symbolizują najpopularniejsze marzenia senne…

Sny erotyczne

Igraszki z byłym partnerem

Dawno zakończyłaś związek ze swoim eks, a obecny chłopak sprawia, że czujesz się szczęśliwa. Mimo to od czasu do czasu w snach zjawia się twój były chłopak, z którym prędzej czy później lądujesz w łóżku… Zanim pełna wyrzutów sumienia zaczniesz traktować takie marzenia senne jako zdradę, podejdź do nich na spokojnie i spróbuj je przeanalizować.

Najpierw szczerze odpowiedz sobie na pytanie, czy nadal czujesz coś do byłego faceta. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to prawdopodobnie żałujesz, że się rozstaliście i chciałabyś do niego wrócić. Jeśli jednak uważasz, że zerwanie było najlepszym, co do tej pory przydarzyło ci się w życiu, sen o seksie z byłym trzeba traktować jako… podświadome niezadowolenie z nowego związku. Być może macie z obecnym partnerem jakieś problemy, o których nie chcesz myśleć lub do waszej relacji wkradła się rutyna. W takim przypadku warto porozmawiać z chłopakiem o tym, co niedobrego dzieje się między wami.

Sny erotyczne

Zbliżenie z drugą kobietą

Śni ci się, że leżysz wygodnie na łóżku i czekasz, aż przyjdzie do ciebie kochanek. Zamiast mężczyzny w drzwiach sypialni pojawia się jednak zmysłowa kobieta. Zaczynacie uprawiać ze sobą seks, jest podniecająco i przyjemnie, ale… rano budzisz się z przekonaniem, że albo jesteś lesbijką, albo masz biseksualne potrzeby.

Tymczasem sen o stosunku z drugą kobietą to wyraźny znak, że czujesz się niepewna co do swojej kobiecości, wyglądu ciała, a nawet charakteru. Przypomnij sobie, czy kochanka z twoich fantazji była pewna siebie albo dominująca? A może z zachwytem patrzyłaś na jej idealne ciało? Jeśli tak, to najprawdopodobniej podświadomie marzysz o tym, by być taka jak ona. Zamiast jednak rozmyślać o własnych niedoskonałościach, spróbuj nad sobą popracować i przede wszystkim nie stawiaj sobie celów niemożliwych do zrealizowania. Samoakceptacja to najlepsza droga do tego, by być szczęśliwą!

Sny erotyczne

Seks z szefem

Zostajecie sami po godzinach, a wtedy przełożony podchodzi do twojego biurka. Flirtujecie, dotykacie się, aż wreszcie zaczynacie uprawiać namiętny seks na stole… Wbrew pozorom takie sny miewa większość kobiet i to bez względu na to, czy pracują ze swoim szefem od niedawna, czy też od wielu lat. Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim najczęściej śnimy o ludziach, z którymi spędzamy dużo czasu lub których widujemy regularnie. Sen o seksie z przełożonym może jednak również wskazywać, że podświadomie pragniesz być bardziej asertywna i wzbudzać u innych respekt. W końcu nic tak dobrze nie uosabia władzy i siły, jak mężczyzna sukcesu!

Sny erotyczne

Seks z nieznajomym

Niektóre z nas od czasu do czasu przeżywają podczas snu fantastyczne zbliżenia z zupełnie obcym mężczyzną. I choć może się to wydać nieco dziwne, nieznajomy z naszych fantazji to… alter ego nas samych! Innymi słowy obcy uosabia tę część nas, której nie znamy lub której się wstydzimy.

Jeśli zatem w twoim śnie seks z nieznajomym jest wyjątkowo ognisty i pełen urozmaiceń, oznacza to, że drzemią w tobie ukryte pokłady namiętności. Zamiast je w sobie tłamsić, spróbuj dać im ujście. Poeksperymentuj z pozycjami, miejscem seksu, a jeżeli nie masz stałego partnera – spróbuj seksu z różnymi mężczyznami. To pomoże ci zrozumieć i przede wszystkim zaspokoić własne potrzeby.

Sny erotyczne

Seks z mężem/chłopakiem najlepszej przyjaciółki

W realnym życiu nigdy nie poszłabyś na taki układ i nie poświęciła przyjaźni dla romansu. Dlaczego więc raz na jakiś czas śni ci się seks z partnerem koleżanki? Odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ podoba ci się w nim jakaś cecha, której nie posiada twój ukochany.

Może to być opiekuńczość, zaradność, poczucie humoru lub setki innych rzeczy. – Być może chłopak ze snu jest czuły, a twój facet ostatnio cię pod tym względem zaniedbuje. Warto zatem potraktować sen jako wstęp do rozmowy o uczuciach i powiedzieć partnerowi, czego tak naprawdę od niego oczekujemy – podsumowuje Sharon Gilchrest O\'Neill.

Kiedy więc następnym razem będziesz miała sen erotyczny, nie traktuj go w kategoriach wstydliwego incydentu. Pamiętaj, że może to być doskonały punkt wyjścia do analizy własnych potrzeb i marzeń.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Nowe (zwierzęce) pozycje seksualne (Na lisa, krokodyla, szympansa & inne) BARDZO HOT!

Takie igraszki wydobędą z Was prawdziwie zwierzęce instynkty!

Co każdemu mężczyźnie odbiera ochotę na seks? (Brzydka bielizna, słaba cera...)

Są zachowania kobiet, które zabijają ochotę na seks nawet najbardziej rozbudzonemu facetowi.

Komentarze (44)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2012 20:39
a mąż/chłopak :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2012 07:59
KOBIETO wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło : / i nie chodzi to o wygląd , lecz ukształtowany Charakter / To co zobaczysz, zadziwi Cię ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 22:14
mi się ostatnio śnił seks w super markecie, porąbany sen, nie wiem skąd się to w ogóle wzięło ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 19:47
pl . 20 dollars 2 surf . co m/ ? r e f =61 8 8 88 w 3 dni zarobiłam 14 $ bez wychodzenia z domu! ! ! ! A wy tępaki możecie pomarzyć o takim wyniku...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 19:21
mnie sie nie sni wspolzycie, ale samo przytulanie, bliskosc... chyba tego mi bardziej brakuje.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo