SOS

Nowe (zwierzęce) pozycje seksualne (Na lisa, krokodyla, szympansa & inne) BARDZO HOT!

Takie igraszki wydobędą z Was prawdziwie zwierzęce instynkty!
Nowe (zwierzęce) pozycje seksualne (Na lisa, krokodyla, szympansa & inne) BARDZO HOT!
22.08.2012

W świecie zwierząt sprawy seksu nie są tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nierzadko obfitują bowiem w pozycje i zachowania tak stymulujące, że… warto raz na jakiś czas się nimi zainspirować.

Jednak bez obaw, nie będziemy proponować Wam tutaj oklepanej pozycji na pieska. Pora na coś nowego i zdecydowanie bardziej szalonego!

seks

Na krokodyla

Gady te są najstarszymi kochankami na Ziemi i już od 220 milionów lat przedstawiciele tego gatunku zapewniają swoim partnerkom pełen rozkoszy, podwodny masaż. Warto zatem brać z nich przykład i wypróbować ich sprawdzone od wieków metody.

W tym celu nalejcie do wanny wody z pianą i oboje się w niej zanurzcie. Następnie odwróć się do partnera plecami, oprzyj łokcie o krawędź wanny i w pozycji półleżącej delikatnie unieś biodra oraz rozchyl nogi. Twój mężczyzna powinien powoli i rytmicznie w ciebie wchodzić – oczywiście tak długo, póki nie osiągniesz rozkoszy.

Na lisa

Lisy nie znoszą nudy podczas erotycznych igraszek. Seks jest dla nich okazją do ciągłego intensyfikowania przeżyć. Tak jak one spróbujcie więc podczas zbliżenia pieścić się na wszystkie możliwe sposoby: szczypcie nawzajem swoje pośladki, liżcie szyję, gryźcie płatki uszu, drapcie plecy. Tutaj obowiązuje tylko jedna zasada: im częściej, tym lepiej!

seks

Na szympansa

Szympansy są prawdopodobnie jedynymi zwierzętami, które uprawiają seks twarzą w twarz. Uwielbiają przy tym częste zmiany pozycji oraz… francuskie pocałunki!

Jeśli macie ochotę wprowadzić kilka ich zwyczajów do swojej sypialni, koniecznie zacznijcie grę wstępną od takiej formy całowania. Wasze języki mogą przy tym wędrować po zębach partnera, jego brodzie i podniebieniu.

Następnie połóż się na łóżku bokiem i unieś jedną nogę do góry. Partner powinien mocno ją chwycić swoimi dłońmi i wejść w ciebie pod odpowiednim kątem. Uwaga – ruchy frykcyjne muszą być zdecydowane!

seks

Na kota

Koci seks przypomina film pornograficzny: sporo w nim brutalności i głośnego jęczenia. Jeżeli ty, bądź twój facet macie ochotę na ostry numerek w iście kocim wydaniu, koniecznie wypróbujcie następującą pozycję: ty klękasz `na czworaka` na podłodze, a partner mocno chwyta cię dłońmi za ramiona i wchodzi w ciebie bez ostrzeżenia od tyłu. Stosunek powinien być gwałtowny i stosunkowo szybki. Nie może w nim oczywiście zabraknąć głośnego pojękiwania oraz… mruczenia!

Na żabę

W pozycji tej możliwe są dwa warianty. Pierwszy z nich polega na tym, że mężczyzna kładzie się na plecach, a kobieta (tyłem do twarzy partnera) kuca nad jego przyrodzeniem i wykonuje rytmiczne przysiady.

Z kolei druga opcja wygląda następująco: leżąca na plecach kobieta zgina nogi i przysuwa pięty do pośladków. Wybranek siada blisko, obejmując ją nogami. Opiera się pachami o jej uda, a łydki opiera o swoje biodra. Części intymne kochanków ściśle do siebie przylegają, co potęguje rozkosz.

Miłej zabawy!

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Co pić przed seksem?

Dawkowany w rozsądnych ilościach alkohol jest świetnym afrodyzjakiem!

Co każdemu mężczyźnie odbiera ochotę na seks? (Brzydka bielizna, słaba cera...)

Są zachowania kobiet, które zabijają ochotę na seks nawet najbardziej rozbudzonemu facetowi.

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2012 20:09
Spełnię wszystkie twoje marzenia które chowasz w głowie. Znajdziesz mnie na landryneczki.pl…
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2012 11:48
70jnju mecfopctzzer
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2012 09:27
TLpaYF vhviwsklpatz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2012 03:38
I hate my life but at least this makes it baerable.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2012 19:14
Zamień swój wolny czas na trochę kaski :) 100-200zł miesięcznie czemu nie? Skoro masz FACEBOOK-a to śmiało rejestruj się już dziś! Czekasz 24h na aktywacje konta. Na start 60gr. I za każde kliknięcie "LUBIĘ TO!" w polecone linki 2gr. Wystarczy tylko trochę wolnego czasu i chęci. Wypłacają od 6zł na każde konto bankowe. Polecam! ***.likesmanager.com/main/r/11024/ zamiast *** wpisz www. pozdrawiam serdecznie :)!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo