SOS

Towarzyskie gry erotyczne

Podgrzeją temperaturę w każdej sypialni!
Towarzyskie gry erotyczne
27.06.2012

Urozmaicają seks, pobudzają wyobraźnię partnerów, a także pozwalają na wzajemną szczerość i pozbycie się dotychczasowych zahamowań. Zabawy erotyczne, o których mowa, mogą być świetną alternatywą dla tradycyjnej gry wstępnej. Dzięki nim nauczycie się otwartości i do maksimum podgrzejecie temperaturę w waszej sypialni.

Zatem do dzieła!

Seksowna wyliczanka

Najpierw wypiszcie na karteczkach kilka dowolnych części ciała, na przykład: `ręka`, `stopa`, `usta`, `narząd płciowy`, `język`, itp. Złóżcie kartki na pół i wrzućcie je do miski.

W drugiej miseczce umieśćcie kartki z literami alfabetu. Kiedy twój facet wylosuje określoną część ciała (przykładowo `usta`) będzie musiał pieścić cię właśnie wargami. Gdzie? O tym zdecyduje literka alfabetu, którą tym razem wylosujesz ty. Jeśli będzie to np. `P`, wybierasz narząd, zaczynający się na tę literę (pupa, pochwa, piersi, podbródek, policzki).

Z niektórymi literkami możecie mieć kłopot, dlatego trzeba uruchomić wyobraźnię. Problematyczne może być choćby „i” – w takim przypadku możesz np. zażądać, by facet pieścił cię wargami w dwóch miejscach (ucho i szyja).

Towarzyskie gry erotyczne

Zgadnij, co to jest

Każde z was niech wypisze na oddzielnych kartkach po 5 swoich najskrytszych erotycznych życzeń. Ułóżcie je na dwóch odrębnych kupkach tak, aby napisy nie były widoczne.

Następnie połóż się na łóżku z zawiązanymi oczami. Twój partner powinien w tym czasie przynieść z drugiego pokoju dowolny przedmiot i dać ci go do `zbadania`. Jeśli uda ci się odgadnąć, co to takiego, twój facet losuje karteczkę spośród twoich życzeń erotycznych, a potem je spełnia.

Następnie zamieniacie się rolami: on kładzie się na łóżku, ty wybierasz przedmiot, i tak dalej…

Towarzyskie gry erotyczne

Gra w butelkę

Wypiszcie na kartkach różne części garderoby (koszulka, spodnie, skarpetki, bielizna, pierścionek, zegarek, może się również pojawić słowo `nic`, itp.) i wrzućcie je do miski. Następnie usiądźcie naprzeciwko siebie i zakręćcie butelką. Ten z was, kogo wskaże butelka, musi wylosować jedną kartkę, a potem zdjąć z ciała konkretny element ubrania.

Żeby nieco wydłużyć zabawę, możecie również od czasu do czasu wykupywać swoje fanty. Przykładowo: jeśli twój facet odmówi zdjęcia swojej bielizny, będzie musiał wykonać pieszczotę, której sobie zażyczysz.

Rzut monetą

Gra jest bardzo krótka, ale przy tym zabawna. Najpierw każde z was wybiera to, co woli: orła lub reszkę. Następnie rzucacie monetą o to, kto będzie rozbierany z konkretnego elementu stroju jako pierwszy – ty, czy twój partner.

Potem wykonujecie drugi rzut. Tym razem moneta zdecyduje, czy wylosowana na początku osoba będzie zdejmować z siebie ubranie sama, czy pomoże jej w tym druga połówka. Gracie oczywiście dopóty, dopóki któreś z was nie zostanie zupełnie nagie.

Towarzyskie gry erotyczne

Erotyczne kostki

Gadżety te dostępne są w różnych wariantach i najczęściej sprzedaje się je w dwóch egzemplarzach. Przykładowo: na jednej kostce są pozycje seksualne, a na drugiej miejsca (łazienka, stół, łóżko, krzesło), w jakich należy konkretną pozycję „wykonać”.

Istnieje również bardziej subtelny wariant, w którym na kostkach znajdują się napisy (np. na pierwszej są nazwy czynności typu `poliż mnie po…`, `pocałuj mnie w…`, `pogładź mnie dłonią po…`), a na drugiej konkretne części ciała, takie jak `twarz`, `usta, `ucho`, itp.

Prawda lub wyzwanie

Zakręćcie butelką. Ten z was, kto zostanie wskazany, musi zdecydować, czy chce odpowiedzieć na erotyczne pytanie drugiej połówki, czy raczej wolałby jakieś wyzwanie. Lista wyzwań do losowania powinna zostać przy tym wypisana uprzednio na kartkach. Mogą to być na przykład: `Wykonaj dla mnie striptiz`, `Zrób mi masaż`, `Całuj mnie w usta przez 3 minuty`, `Ugryź mnie w pośladek`, etc.

Aby dodatkowo zaskoczyć siebie nawzajem w momencie losowania, możecie ustalić wcześniej, że 5 wyzwań wymyślasz w tajemnicy ty, a 5 twój facet. Potem te 10 kartek wymieszajcie w jednej miseczce.

Towarzyskie gry erotyczne

Ciepło - zimno

W różnych częściach domu ukryj karteczki z erotycznymi poleceniami dla swojego faceta. Pamiętaj, aby rozkazy były dostosowane do konkretnego pomieszczenia, na przykład w łazience schowaj karteczkę z napisem `Zostań misterem mokrego podkoszulka`, w sypialni: `Pieść dłonią moje miejsca intymne`, w kuchni: `Nałóż mi miód na wargi, a potem go zliż`, itp.

Gdy partner będzie szukał karteczek, ty pomagaj mu jedynie słowami `ciepło` lub `zimno`. Jeśli nie uda mu się znaleźć rozkazu w 30 sekund, będzie musiał zdjąć z siebie jedną część garderoby – i to Ty zdecydujesz, którą.

Maja Zielińska

Zobacz także:

CZARNA LISTA: Łóżkowe błędy facetów

Nawet najlepszym kochankom zdarza się czasem błądzić. Oto, jak panowie gubią drogę do naszej rozkoszy!

Znamy najpopularniejsze męskie fantazje (TOP 5 wyobrażeń). Pomożemy Ci je spełnić!

Czego w sypialni pragną faceci? Dowiedz się tego już teraz!

Komentarze (44)

Ocena: 5 / 5
Zofia (Ocena: 5) 02.02.2016 15:09
Zawsze można pograć w coś online, z najnowszych gier, na bieżąco odświeżanych to na przykład pomyslnasex.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2012 08:40
podoba mi sie, napewno skorzystam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2012 07:18
6tAmCP zoraaktzxceo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 16:48
wrD1F5 vhupfycvaqni
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 04:07
grochZfasola pisze: grochZfasolaorzech,maty magnetycznie nie będą się tryzmały na ścianie.Na ścianę masz naklejki.Klej na takiej naklejce nie pozostawia śladu na ścianie, zazwyczaj:). Z mojego doświadczenia, naklejkę mam umieszczoną prostopadle do drzwi z tego tez, podmuch otwieranych, zamykanych drzwi powoduje, że nawet sama się odkleja.VA:F [1.9.11_1134](from 0 votes)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo