SOS

O nich marzą mężczyźni! Oto 5 TYPÓW KOCHANEK idealnych - jesteś jedną z nich?

Specjalnie dla Was demaskujemy najskrytsze pragnienia facetów!
O nich marzą mężczyźni! Oto 5 TYPÓW KOCHANEK idealnych - jesteś jedną z nich?
18.04.2012

Z pewnością każda z nas choć raz w życiu chciała mieć w swoich oczach specjalny skaner, który potrafiłby prześwietlić męskie myśli. Dzięki niemu mogłybyśmy na przykład dowiedzieć się, co partner sądzi o naszym ciele, czy jest nam wierny lub… czego tak naprawdę pragnie w sypialni.

Ponieważ taki magiczny skaner nie istnieje, postanowiłyśmy przeszukać fora internetowe oraz przepytać zaprzyjaźnionych facetów w jednym celu – aby znaleźć odpowiedź na pytanie: O jakiej kochance marzą mężczyźni? Okazało się wtedy, że najczęściej panowie wymieniali pięć typów kobiet, które potrafią ich rozgrzać do czerwoności…

Seksowna kochanka

TYP 1: Grzesznica

- Spotykam się teraz z dziewczyną, która maksymalnie mnie rozpala. Potrafi na przykład w ciągu dnia przysłać mi pikantny SMS, o którym w kółko potem myślę, albo rozpiąć mi rozporek w kinie i pieścić mnie dłonią na sali pełnej ludzi. Z nią nigdy się nie nudzę. Jest chętna na eksperymenty i tak seksownie wyuzdana w sypialni, że przy niej tracę głowę! – zdradza 27-letni Jacek z Warszawy. – Jest tylko jeden mały problem. To nie jest typ dziewczyny, którą można przedstawić rodzicom na obiedzie. Jako kochanka jest idealna, ale jako towarzyszka życia… nie do końca.

Wskazówka: Daj facetowi odczuć, że nie potrafisz mu się oprzeć. To przyjemnie połechce jego ego i da mu do zrozumienia, że jesteś świadoma swojej seksualności.

Seksowna kochanka

TYP 3: Mistrzyni orala

- Nie oszukujmy się, faceci przywiązują ogromną wagę do seksu oralnego. Lubimy o nim fantazjować, oglądać go na filmach erotycznych i oczywiście uprawiać go z naszą kobietą. Jeśli partnerka bez oporów bierze penisa do ust, a przy tym seksownie mruczy i od czasu do czasu patrzy mi w oczy, jestem na maksa podniecony – pisze na jednym z for Tommy. - I nie chodzi tu o to, żeby każdy oral kończył się wytryskiem w jej ustach. Jedni faceci to lubią, innym to nie jest potrzebne do szczęścia. Liczy się po prostu to, żeby kobieta znała się na rzeczy i wiedziała, jak pieścić swojego faceta językiem.

Wskazówka: Najpierw głaszcz penisa dłońmi, bardzo powoli. Potem poliż go, ślizgając językiem po całej powierzchni. Po takim preludium wsuń członek od swoich ust i przez cały czas utrzymuj kontakt wzrokowy ze swoim partnerem.

Seksowna kochanka

TYP 4: Głośna dama

- Lubię wiedzieć, że sprawiam mojej kobiecie przyjemność w łóżku. Kiedy głośno jęczy, krzyczy albo szepcze mi do ucha: „Tak! Tak!”, dodatkowo się nakręcam i utwierdzam w przekonaniu, że jest jej dobrze – zdradza 23-letni Marek. – Nie lubię natomiast, kiedy w czasie seksu kobieta milczy. Zamiast skupiać się na naszych wspólnych doznaniach, rozmyślam wtedy o tym, czy coś robię źle. To strasznie irytujące. Moi kumple są tego samego zdania.

Wskazówka: Nic dodać, nic ująć – po prostu wzdychaj, jęcz i krzycz jak najczęściej!

Seksowna kochanka

TYP 2: Królowa Śniegu

- Uwierz mi, nic nie podnieca facetów tak, jak niedostępna, zimna, a nawet trochę wyrachowana kobieta. Już sam fakt, że najpierw trzeba się napracować, żeby ją zdobyć, a potem w sypialni dwoić się i troić, żeby zasłużyć na jedno przychylne spojrzenie czy czuły gest, jest podniecający. Poza tym mężczyźni mają instynkt łowcy, lubią zdobywać. Przynajmniej ja do takich należę. Kiedy potem kobieta przejmuje nade mną kontrolę, staje się w łóżku dominująca, wydaje mi rozkazy i decyduje o tym, jak mamy się kochać, jestem w siódmym niebie – tłumaczy 25-letni Michał.

Wskazówka: Wypróbujcie kilka pozycji, w których będziesz mogła w pełni obnażyć swoją dominującą naturę.

Seksowna kochanka

TYP 5: Zwolenniczka fetyszy

- Wy też lubicie, kiedy laska w czasie seksu ma na sobie szpilki? – pyta na forum internetowym Joker_86. – Ja to uwielbiam, a jeszcze kiedy kobieta założy czarne pończochy, to już w ogóle odlatuję – odpowiada mu Miki_Be. Domino z kolei dodaje: - Szpilki, pończochy, obcisły gorset są super! Takie fetysze naprawdę mnie kręcą.

Wskazówka: Wybadaj, czy jest jakaś część garderoby, która szczególnie podnieca twojego mężczyznę. Jeśli tak, zrób facetowi przyjemność i następnym razem ubierz się w to przed zbliżeniem.

Co sądzicie o tych typach? Należycie do któregoś z nich?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Dominująca czy uległa? Sprawdź swoją najlepszą SEX-POZYCJĘ! (Gooorące!)

Dobierz pozycję do osobowości! On będzie ZACHWYCONY!

O której jest najlepsza pora na seks?

Ranek, popołudnie, a może wieczór? W ciągu dnia są lepsze i gorsze momenty na stosunek.

Polecane wideo

Komentarze (120)

Ocena: 5 / 5
Mela (Ocena: 5) 05.12.2013 17:32
Mistrzyni orala, moze sklepu reala, co
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2012 21:58
Jestem z moim partnerem około 10 lat i nasz seks jest zawsze satysfakcjonujący. Są takie dni że oboje nie mamy ochoty na seks, a innym razem kochamy się trzy razy dziennie, i potem co drugi dzień. W łóżku nie mamy wygórowanych wymagań jak potrzebujemy ostrego seksu to go uprawiamy, innym razem leniwego, rzadko kiedy jakiegoś strasznie wyuzdanego, nie raz próbowałam zakładać gorsety pończochy, ale mojemu partnerowi to nie było potrzebne, jakoś specjalnie go to nie kręciło. Mimo upływu tylu lat mój partner pożąda mnie i w dresach i rozczochraną i nieumalowaną, bez różnicy, nie przywiązuje do tego żadnej uwagi, ważne abyśmy oboje siebie pożądali.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2012 16:28
Wszystkie typy posiadam ,więc myslę, że jest ok:)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2012 09:54
Nie pojmuję takiej pruderii i zgrywania cnotki,to nie Średniowiecze ,a i wtedy seks był rozwiązły,robili to nie tylko po bożemu ...dlaczego więc, mam go nie pieścić ustami skoro go to rajcuje ,on robi to samo mi ,jest to przyjemne i podniecające ,a higiena ,..no cóż każdy wie do czego służy woda i mydło,przyznam ,że mężczyźni bywają czasem czyściejsi niż niektóre kobiety.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 11:06
ehhhhh... żal mi się robi jak czytam komentarze tzw. feministek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie