SOS

Twój facet w ŁÓŻKU: Spójrz na jego braci i siostry & rozszyfruj SEKS-temperament!

Najmłodszy, najstarszy? A może jedynak?
Twój facet w ŁÓŻKU: Spójrz na jego braci i siostry & rozszyfruj SEKS-temperament!
22.02.2012

Spotykasz się z jedynakiem czy facetem, który ma rodzeństwo? Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie może mieć kluczowy wpływ na twoje życie intymne. W książce Najstarsze, średnie, najmłodsze psychoterapeuci - Ronald i Lois Richardsonowie – udowodnili bowiem, że kolejność urodzenia kształtuje nasz seksualny temperament.

Sprawdź zatem, jaki w łóżku jest twój wybranek!

przystojniak

Najmłodszy z rodzeństwa

Dziecko, które przychodzi na świat jako ostatnie, zazwyczaj staje się ulubieńcem rodziców i rodzeństwa. Podobnie jak w przypadku jedynaka, wszyscy starają się rozpieszczać najmłodszego członka rodziny. Czują się również w obowiązku załatwiać za niego wszelkie sprawy, dlatego w dorosłym życiu taki facet zapomina często o istotnych kwestiach, np. o… antykoncepcji.

Poza tym najmłodszy nie lubi dominować w sypialni. Woli, kiedy to jego partnerka przejmuje nad nim kontrolę. Seks traktuje przy tym jak okazję do eksperymentów, erotycznych zabaw i wspólnego szaleństwa. Z takim partnerem z pewnością nie grozi ci łóżkowa nuda.

przystojniak

„Środkowy” brat

Facet, który nie urodził się ani jako dziecko najstarsze, ani najmłodsze, często czuje się w dzieciństwie najmniej kochany. Związek partnerski staje się więc dla niego pierwszą relacją, w której wreszcie może poczuć się doceniony.

Mimo to, dzięki dorastaniu w rodzinie wielodzietnej, „średniak” uczy się odpowiedzialności i opiekuńczości. Cechy te wykorzystuje z czasem w sypialni: dba o partnerkę, stara się ją za wszelką cenę zadowolić, spełnia jej najskrytsze zachcianki i niemal za każdym razem doprowadza do orgazmu.

Taki kochanek to prawdziwy skarb, jednak należy uważać, aby go nie urazić. Obrażony zamyka się bowiem w sobie i całkowicie traci swoją pewność siebie.

przystojniak

Najstarszy z rodzeństwa

Najpierw był rozpieszczany przez rodziców jako syn pierworodny, a potem stawiany młodszemu rodzeństwu za wzór do naśladowania. Nic zatem dziwnego, że od najmłodszych lat chciał wszystkim imponować i udowadniać, że jest urodzonym liderem.

Swoje dominujące zachowania przeniósł również do sypialni. To on decyduje, w jakiej pozycji i w którym miejscu się kochacie oraz jakie pieszczoty stosujecie podczas gry wstępnej. Lubi trzymać ręce na pulsie i doprowadzać swoją partnerkę do rozkoszy, a jej orgazm traktuje jak osobiste trofeum.

Niestety, im więcej młodszych sióstr miał twój ukochany, tym większe są jego skłonności do zdrady. – Jeśli mężczyzna przywykł w dzieciństwie do różnorodności, istnieje obawa, że nie wystarczysz mu tylko ty – twierdzą psychoterapeuci.

Zgadzacie się z tymi opisami? Jakie są wasze obserwacje w tej kwestii?

Maja Zielińska

Zobacz także:

SEX-SCENARIUSZE na 10, 20 i 30 minut - zaskocz swojego kochanka!

Oto triki, które z pewnością przypadną Wam do gustu!

Sex-SZTUCZKI na 10 palców

Wasze dłonie mogą być źródłem prawdziwej rozkoszy.

przystojniak

Jedynak

Osoba, która nie posiada rodzeństwa, zazwyczaj staje się dla rodziców oczkiem w głowie. Zarówno matka, jak i ojciec prześcigają się w spełnianiu zachcianek ukochanego dziecka i rozpieszczają go do tego stopnia, że ten staje się prędzej czy później egoistą – również w sypialni.

Ze względu na fakt, że nigdy nie musiał rywalizować z bratem lub siostrą o uwagę rodziców, w dorosłym życiu również uważa, że wszystko mu się należy. Zazwyczaj w czasie intymnych zbliżeń pozostaje więc stroną bierną, która czeka na pieszczoty partnerki. Rzadko zdarza mu się również okazywać czułość po stosunku.

To jednak nie wszystko. - Jedynacy miewają czasem problem z seksem z ukochaną, ponieważ wzorzec kobiecości jest dla nich mocno powiązany z osobą matki – twierdzą Richardsonowie. Jaka jest na to rada? Otóż najlepiej poznać mamę partnera i starać się za wszelką cenę być inną, niż ona. – Tylko kobieta tajemnicza, zmienna i nieodgadniona stanie się dla jedynaka fascynującą zagadką, którą będzie chciał odkrywać krok po kroku – podsumowują psychoterapeuci.

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2012 23:44
moim zdaniem to nie zalezy od tego czy jest najstarszy, srodkowy czy najmlodzszy.... to po prostu zalezy od tego kto jaki ma charakter i w jakim otoczeniu ktos sie wychowal.. ale przyznam niektore cechy sie zgadzają...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2012 01:03
Zapraszam na nowego bloga o tematyce erotycznej: www.4-love.pl Napiszcie o swoim seksie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2012 20:54
Mam na imię Ania mam 16 lat . I zrobiłam to pierwszy raz z moim wuem . Mój wójo ma 20 lat . I jestem w ciązy . Doradcie mi usunąć ciąże czy nie .? Odpiszcie proszee . ;dd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2012 00:11
dżambalaba trallalalbanta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2012 20:24
mój jest najstarszy i jest zupełnie inaczej niż jest tu napisane... zawsze się mnie pyta na co mam ochotę zawsze jest tak jak ja chce czasami proponuje on coś ale tylko pod warunkiem że ja się zgodzę...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo