SOS

Sex-SZTUCZKI na 10 palców

Wasze dłonie mogą być źródłem prawdziwej rozkoszy.
Sex-SZTUCZKI na 10 palców
01.02.2012

Delikatne muśnięcia dłonią, lekkie głaskanie, zamieniające się w coraz mocniejszy ucisk – to klucz do miłosnego spełnienia. Dotyk to bowiem jeden z najbardziej czułych zmysłów. Warto więc pielęgnować te chwile, w których możecie pieścić się rękami.

Sposobów na wykorzystanie dłoni w seksie jest naprawdę wiele. „Ręczne robótki” świetnie sprawdzą się nie tylko w trakcie gry wstępnej, lecz także podczas bardziej intensywnych pieszczot.

W poszukiwaniu źródeł rozkoszy

Pragniesz poznać najbardziej wrażliwe miejsca na ciele partnera? Nic tak dobrze nie sprawdzi się w charakterze zwiadowcy, jak twoje palce. Wykorzystaj je więc do poszukiwania nowych stref erogennych. Głaszcz i zmysłowo drap plecy partnera, przeczesuj palcami jego włosy, czule muskaj twarz i policzki. Dobrym początkiem gry wstępnej jest również masaż ramion. Ruchy, jakie będziesz przy tym wykonywać, powinny być bardzo zróżnicowane – od tych delikatnych, zdecydowanych, do bardziej zmysłowych, ostrych uciśnięć. Ważne jest, aby podczas tych pieszczot wykorzystać całą dłoń. Nie tylko palce, lecz także kostki, nadgarstki i paznokcie

palce

Tajemnicza technika korkociągu

O tym, że faceci uwielbiają, gdy kobieta pieści palcami jego przyrodzenie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jeżeli jednak pragniesz doprowadzić go do prawdziwej ekstazy, powinnaś poznać  dwie najpopularniejsze techniki ręcznego seksu:

-Pomysłowy korkociąg: Wetrzyj w ręce kilka kropel oliwki. Następnie obejmij dłońmi jego członek. Teraz wykonuj takie ruchy, jak podczas otwierania butelki lub wykręcania mokrej bielizny. Jednocześnie przesuwaj palcami w górę i w dół penisa. Dbaj przy tym o zróżnicowane tempo pieszczot.

-Akcja rzeka: Zwiń dłoń, ale tak, żeby on mógł się w nią wślizgnąć swoim penisem. A jak poczujesz, że zbliża się do końca tego otworu, umieść na dłoni drugą dłoń, w podobny sposób. I tak zmieniaj ręce kilka razy. Twój ukochany będzie miał wrażenie, że dokonuje penetracji jak rzeka, że wchodzi w ciebie w nieskończoność.

Dziki masaż pośladków

Męskie pośladki oraz okolice odbytu posiadają wiele zakończeń nerwowych. Dlatego też pieszczenie i dotykanie tych miejsc szybko podnieca facetów. Jak więc rozpocząć masaż tej części ciała? Najlepiej zacznij od mocnego uciskania. Następnie przejdź do delikatnego gładzenia posuwistymi, długimi ruchami. Nie zapomnij również o biodrach – pieść je opuszkami palców, delikatnie przy tym pomrukując. Teraz poproś ukochanego, aby odwdzięczył Ci się tym samym. Nieziemskie doznania gwarantowane!

palce

Osiągnąć sutkowy orgazm

Dłonie świetnie sprawdzą się również podczas pieszczot kobiecych piersi. Wystarczy, aby mężczyzna delikatnie dotykał biustu palcami, może także lekko go obejmować i podszczypywać. Dopiero później powinien przejść do masażu sutków. Tutaj także świetnie sprawdzi się delikatne podszczypywanie oraz gładzenie ich całą dłonią. Upomnij jednak ukochanego, jeżeli będzie próbował chwycić je między swój kciuk a palec wskazujący i kręcić nimi tak, jakby chciał... nastawić radio. To przecież nic przyjemnego...

Zmysłowe pieszczoty łechtaczki

Odpowiednia stymulacja łechtaczki to klucz do kobiecego orgazmu! Warto więc, abyś nauczyła partnera jak ma cię pieścić. Powiedz mu, by stanął za tobą i objął swoimi mocnymi, silnymi dłońmi całe twoje ciało. Następnie niech położy palce na twoim wzgórku łonowym. Kluczem do sukcesu są okrężne ruchy wokół warg sromowych. Nie można zapomnieć również o zróżnicowanym tempie pieszczot. Zasadniczo łechtaczka uwielbia delikatne pocieranie, z czasem jednak, gdy przyjemność wzrasta, staje się coraz bardziej twarda i rozgrzana. Subtelne i lekkie pocierania nie są już dla niej wystarczające. Tym samym domaga się coraz mocniejszych pieszczot. Jednak wykonując silniejsze i bardziej intensywne ruchy, cały czas należy pamiętać, aby nie używać do tego tylko jednego palca, lecz wykorzystać całą dłoń. Istnieje wtedy mniejsze ryzyko mechanicznych otarć i podrażnień.

palce

Niegrzeczne zabawy solo

Każda kobieta, która pragnie być bardziej świadoma własnego ciała, sama powinna najpierw nauczyć się pieścić swoje strefy erogenne. Takim idealnym rozwiązaniem będzie więc swoisty masaż łechtaczki polegający na zataczaniu palcami kółek wokół tego wrażliwego miejsca. Należy przy tym zadbać o zachowanie określonego tempa i zakresu ruchu. Warto również co jakiś czas zmienić kierunek kółek na przeciwny. Można także dwoma palcami objąć delikatną łechtaczkę i masować ją, wykonując ruchy w górę i w dół. Kiedy się pieścisz, nie zapominaj o drugiej ręce, dzięki czemu dopełnisz seksowny rytuał solo. Postaraj się dotykać nią całe swoje ciało – wargi, usta, uszy czy szyję. Zadbaj o piersi, które tylko czekają na dotyk. Rozkosz mogą ci również dostarczyć delikatne ruchy po wewnętrznej stronie ud.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Wiek a SEKS: Trudne początki nastolatek, eksperymenty 20-latek, upojne noce 30-stek

Czy z każdą kolejną dekadą życia współżycie zyskuje na jakości?

Udawanie ORGAZMU - TAK czy NIE? (+SONDA, z której dowiesz się, ile kobiet jęczy na zawołanie)

Przedstawiamy listę wad i zalet symulowania ekstazy.

Komentarze (42)

Ocena: 5 / 5
gośc (Ocena: 5) 03.06.2015 15:20
To mnie nie kręci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 15:45
p3kdN9 xocfxfsccdhw
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 11:19
6mIV5x vlfiytryztfp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 19:51
I appreciate you taking to time to conrtbitue That's very helpful.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2012 21:29
Ci ludzie pomagaja nabrac masy! www.dieta4u.com.pl/dieta-na-mase sprawdz sam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo