SOS

Sztuczna błona dziewicza - po 15 min stapia się z pochwą, w kontakcie z penisem "krwawi"

Można kupić na Allegro!
Sztuczna błona dziewicza - po 15 min stapia się z pochwą, w kontakcie z penisem "krwawi"
10.12.2011

Żyjemy obecnie w czasach, kiedy z roku na rok obniża się wiek inicjacji seksualnej. W Polsce na jej podjęcie najczęściej decydują się nastolatki pomiędzy 17. a 19. rokiem życia, jednak w szybkim tempie rośnie również procent młodych ludzi, którzy zaczynają współżycie przed ukończeniem 17 lat. Będąc w tym wieku nietrudno o błąd, szczególnie w przypadku niedojrzałych dziewcząt, które później przez wiele lat mogą żałować decyzji o zbyt wczesnej utracie cnoty. Tym bardziej, że mężczyźni zazwyczaj wolą wiązać się z dziewicami.

Z myślą o takich kobietach japońscy naukowcy opracowali… sztuczną błonę dziewiczą. Instrukcja obsługi tego gadżetu jest banalnie prosta: wystarczy dokładnie umyć ręce i wsunąć implant do pochwy. Po upływie 15-20 minut preparat pod wpływem ciepła zwiększy swoją objętość i dokładnie wyścieli waginę, imitując tym samym prawdziwą błonę dziewiczą.

- Pod wpływem wsunięcia penisa do pochwy następuje przerwanie warstwy i wypłynięcie substancji rozpuszczalnej w śluzie, dokładnie imitującej w konsystencji i kolorze ludzką krew. Umieszczenie implantu w ciele jest bezbolesne i bezpieczne dla zdrowia. Podczas wsuwania penisa mężczyzna czuje opór jaki stawia naturalna błona dziewicza – zachwala producent wynalazku.

Produkt jest już dostępny w Polsce na jednym z największych portali aukcyjnych. Jego cena waha się od 119 do 249 zł.

Co o tym wszystkim myślicie? Uważacie, że taki sposób na „odzyskanie” dziewictwa to dobry pomysł?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Jak często (TAK NAPRAWDĘ) mężczyźni myślą o seksie? Oj, zdziwisz się...

Mit o ilości kosmatych myśli u mężczyzn został obalony.

Portret współczesnej 14-latki: Sypia ze starszymi panami, jest seksualnie niewyżyta

Agresja seksualna jest na topie już w gimnazjum.

 

Komentarze (74)

Ocena: 5 / 5
Last Just (Ocena: 5) 20.01.2013 12:46
Totalna głupota.... Niektórym przydałyby się sztuczne mózgi... Może spodoba Wam się japoński wynalazek polegający na zaimplantowaniu sztucznego ogona, który jest połączony z kościa ogonową i jest ruchomy :O Czad...... Jak nie jesteś dziewicą to powiedz to otwarcie a nie oszukuj kogoś a przede wszystkim samej siebie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2012 21:49
Nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy się tak oburzają. Oczywiście, okłamywanie kogoś, że jest się dziewicą to czysty absurd w naszym kraju i w tych czasach, ale spójrzmy na to z innej strony. Ja potraktowałabym to raczej jako zabawkę, w końcu są faceci, którzy uwielbiają fizyczne uczucie przebijania błony, więc dlaczegoby nie zrobić frajdy partnerowi i nie wypróbować czegoś takiego..?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2012 21:42
Hm, a ja uważam, że coś takiego równie dobrze możnaby potraktować jako zwykłą zabawkę. Są faceci, którzy uwielbiają uczucie przebijania błony dziewiczej, to jest jak fetysz i myślę, że każdy jakiś ma. Oczywiście, kupowanie czegoś takiego, żeby oszukać faceta, że jest się dziewicą to kiepski pomysł, natomiast wypróbowanie czegoś dla przyjemności partnera... Czemu nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2012 12:27
'jestem studentką VI roku Medycyny. Z przykrością muszę poprzec kolegów, którzy uważają że to fizjologicznie niemożliwe. Jak najbardziej mają rację. Tampon umieszczamy między waginą, u ujścia zewznętrznego pochwy. Błona dziewicza znajduje się dużo dużo dalej. Nie będę tutaj rzucać medycznymi słówkami bo mało z tego zrozumiecie. Gdyby błona dziewicza była tak blisko to dziewictwo możnabyłoby stracić...z palcem :) pozdrawiam' A moja mama jest lekarzem od prawie 20 lat i powiedziała mi, że można stracić dziewictwo, jeśli za mocno wsunęło się tampon. I owszem, można stracić dziewictwo z palcem, są takie przypadki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 02:16
ffreakBellois: wiemy, że byś ciął, czytaliśmy to samo w Twoim edprzponim komentarzu. pewnie dałoby się do tego Twojego komentarza odnieść już wcześniej, ale zapomniałeś dodać za co byś ciął, w czym jest on obraźliwy, czy tam niekulturalny, bo w tym, że na temat się chyba zgadzamy wszyscy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie