SOS

Facet BEZNADZIEJNY w łóżku? Oto 7 typów FATALNYCH kochanków

Jak radzić sobie z kiepskim "w te klocki" facetem?
Facet BEZNADZIEJNY w łóżku? Oto 7 typów FATALNYCH kochanków
02.11.2011

Na co dzień tworzycie zgraną parę. Macie podobne zainteresowania, poczucie humoru i zgadzacie się w wielu kluczowych sprawach. Istnieje tylko jedno „ale”, a mianowicie… nie dogadujecie się ze sobą w łóżku. Być może on preferuje seks, którego nie lubisz lub całą energię poświęca na zaspokajanie własnych potrzeb - efekt jest jednak zawsze ten sam: brak twojej satysfakcji po stosunku.

Czas to zmienić! Jeśli twój partner zalicza się do grona tzw. fatalnych kochanków, podpowiemy ci, jak sobie z nim poradzić.

Chłopak-Kłoda

Opis: Seks z nim zawsze wygląda tak samo – najpierw on kładzie się na plecach i biernie czeka na twoje działanie, a potem ty dwoisz się i troisz, żeby go zadowolić. Niestety, bez wzajemności, bo zazwyczaj seksualna inwencja twojego partnera ogranicza się jedynie do rozpięcia rozporka. Rzadko kiedy możesz również liczyć na to, że chłopak-kłoda zainicjuje jakąkolwiek grę wstępną czy stworzy romantyczny nastrój w sypialni. Z kochankiem tego pokroju kobieta niestety nie ma lekko…

Rada: Istnieje tylko jeden sposób na takiego faceta: zabawa w rozkazy. Zasugeruj mu, że jeśli spełni w łóżku wszystkie twoje zachcianki, ty następnym razem odwdzięczysz mu się tym samym. Polecenia przemyśl sobie odpowiednio wcześniej. Mogą być związane z grą wstępną, z konkretnymi pieszczotami, a nawet z określoną pozycją seksualną – ważne jednak, żeby odzwierciedlały twoje potrzeby i preferencje. Kiedy chłopak-kłoda będzie wykonywał rozkazy, wyraźnie daj mu do zrozumienia, że sprawia ci przyjemność i że jest świetnym kochankiem. Z pewnością następnym razem znów będzie chciał ci udowodnić, co potrafi!

dziewczyny topless

Despota

Opis: Tym, co w sypialni kręci go najbardziej, jest wydawanie rozkazów. „Rozbierz się, zrób to, zrób tamto…” Wszystkie jego polecenia znasz pewnie na pamięć i gdyby ktoś obudził cię w środku nocy, z pewnością wyrecytowałabyś je bez zająknięcia. Początkowo władczość partnera mogła ci się wydawać podniecająca i seksowna, ale ile razy można spełniać jego despotyczne żądania?

Rada: Nie masz wyboru – jeśli chcesz przejąć kontrolę nad despotą, po prostu go… zwiąż lub skuj kajdankami. Kiedy zacznie protestować, bez wyrzutów sumienia zatkaj mu usta. Liczy się przecież jedynie to, żeby wyraźnie dać mu do zrozumienia kto tu rządzi. Gdy despota będzie skrępowany jedwabnym szalikiem, bez pośpiechu się rozbierz i zacznij gładzić swoje ciało. Jeśli zacznie cię błagać o pieszczoty lub fellatio, zignoruj to i zdecydowanym ruchem go dosiądź. Przecież w tym momencie to ty decydujesz o scenariuszu waszych igraszek, a on nie ma tu nic do powiedzenia!

Uciekająca panna młoda

Opis: Jeśli po spotkaniu z nim lądujecie na seks w twoim mieszkaniu, to rano nie ma już po twoim partnerze śladu, a ty zaczynasz się zastanawiać, czy ognista noc nie była przypadkiem tylko snem. Jeśli natomiast kochacie się u niego w domu, zaraz po stosunku informuje cię o rychłym odjeździe twojego autobusu, sugerując tym samym, że powinnaś już iść. W obu przypadkach nie możesz oczywiście liczyć na przytulanie i czułe spojrzenia z jego strony.

Rada: Jeżeli „uciekająca panna młoda” nie jest facetem poznanym kilka drinków wcześniej w pubie, i znacie się już od dłuższego czasu, warto ustalić wcześniej, co chciałabyś z nim robić po stosunku. Możesz mu np. powiedzieć: „Co powiesz na namiętny seks, a potem na wspólne śniadanie?”. Kiedy skończycie się kochać, nie pozwól mu wyjść z pokoju, tylko przytul się do niego. Jeśli mimo to chłopak nadal będzie uciekał, daj sobie z nim spokój. Widocznie nie jest zainteresowany poważnym związkiem.

dziewczyny topless

Królik

Opis: Facet-królik zazwyczaj szybko przechodzi do rzeczy. Nie musisz mu nawet wspominać, że masz ochotę na seks – on po prostu to wie. Mógłby się z tobą kochać o każdej porze dnia i nocy, a także… w każdym możliwym miejscu na Ziemi. Seks w windzie, w samochodzie, w kinie, w klubie? On zawsze jest w gotowości, a ty czasami masz już tego serdecznie dość.

Rada: Zaproponuj partnerowi, żebyście przez tydzień nie uprawiali seksu, bo chcesz się za nim stęsknić. Wytłumacz mu, że masz ochotę nieco zwiększyć napięcie erotyczne między wami, a to będzie możliwe tylko wówczas, jeśli zamiast skupiać się na igraszkach, zaczniecie ze sobą flirtować. Przesyłajcie sobie zatem pikantne smsy, mówcie sobie mnóstwo komplementów i opowiadajcie o swoich fantazjach. Kiedy po kilku dniach bez seksu wylądujecie wreszcie w łóżku, facet-królik zrozumie, że czasem warto za tobą mocno zatęsknić.

Obsesyjny Fetyszysta

Opis: Zazwyczaj godzinami potrafi ssać twoje stopy, a na widok wysokich obcasów niemal dostaje orgazmu. Czasami masz przez to wrażenie, że uczestniczysz w dziwacznym trójkącie: „Ty, partner i jego fetysz”, przy czym do udanego seksu wystarczyłby twojemu facetowi tylko ostatni element tej erotycznej układanki. Tak to bowiem jest z obsesyjnym fetyszystą, że całą swoją energię i uwagę skupia przede wszystkim na części ciała lub przedmiocie, który wywołuje u niego podniecenie.

Rada: Ten typ kochanka stanowi trudny orzech do zgryzienia. Jeśli oboje lubicie fetysze, mogą stać się one świetnym sposobem na podniesienie temperatury w Waszym związku. Jeśli jednak przeradzają się w niepokojącą obsesję jednej ze stron – najlepiej odseparować fetyszystę od przedmiotu pożądania, a jeśli to nie pomoże, skonsultować sprawę z seksuologiem.

dziewczyny topless

Miłosierny Samarytanin

Opis: Podczas seksu bacznie obserwuje wszystkie twoje reakcje. Jeśli nie jęczysz wystarczająco głośno lub nie krzyczysz triumfalnym głosem „Tak, tak! Szczytuję!”, czuje się zawiedziony. Po każdym stosunku upewnia się również, czy na pewno ci się podobało i czy było ci dobrze, co nieraz bywa irytujące. Sprawia wrażenie zaprogramowanego na dawanie ci rozkoszy.

Rada: Niestety nie ma łatwego sposobu na poradzenie sobie z Miłosiernym Samarytaninem, ponieważ bardzo łatwo go urazić. Mimo wszystko najlepszą metodą na takiego kochanka będzie szczera rozmowa. Powiedz mu wprost, że uwielbiasz się z nim kochać, ale ciągłe zapewnianie go, że było ci przyjemne, jest dla ciebie po prostu męczące. Zamiast rozmów po seksie, zaproponuj czułe przytulanie… w błogiej ciszy.

Chłopak-Ozdoba

Opis: Całe dnie spędza na siłowni, basenie, a nawet w solarium, bo chce wyglądać perfekcyjnie. Najprzyjemniejszym momentem podczas seksu jest dla niego rozbieranie się, ponieważ może wtedy z dumą zaprezentować pięknie wyrzeźbiony brzuch, twarde bicepsy i idealne pośladki. Jeśli nie widzi w oczach kobiety należytego podziwu, czuje się zawiedziony. Nie lubi kochać się od tyłu, ponieważ partnerka nie może wówczas podziwiać jego wspaniałego ciała. Chyba że ustawi Cię przed wielkim lustrem, w którym będzie mógł oglądać swoje mięśnie, napinające się podczas wykonywania ruchów frykcyjnych...

Rada: Nie oszukuj się – twój facet jest narcyzem. Aby uświadomić mu, że jego zachowanie bywa denerwujące, musisz uciec się do podstępu. Poproś go, aby podczas stosunku co chwilę mówił ci, jak pięknie wyglądasz, jakie masz cudowne ciało i jaka jesteś idealna. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas tej zabawy oboje zaczniecie się śmiać i twój facet zrozumie, że jego narcyzm jest w sypialni zupełnie zbędny.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Erotyczny horoskop: Znaki zodiaku a seks

Sprawdź, jaką jesteś kochanką według astrologów!

Erotyczny scenariusz na igraszki od poniedziałku do piątku

Dowiedz się, jak krok po kroku budować napięcie erotyczne.

 

Polecane wideo

Komentarze (66)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2015 21:36
W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2014 21:58
mój mąż to kłoda. żałosny szczur korporacyjny, któremu nie wystarcza energii na nic poza błyszczeniu w pracy i na siłę udawaną fascynacją moto, aby zaistnieć w tym środowisku. syn z rozbitej rodziny. jestem zielona z zazdrości jak czytam, że to tylko u mnie. mam 33 lata i marnuję się dla kłody. fak!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 11:40
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2011 20:32
Ja mam problem z tym, że mój chłopak chce zawsze, wszędzie.. Po prostu jestem pełna podziwu i czasem już mnie to denerwuje..Uwielbiam uprawiać z nim seks, bo jest bardzo czuły, dba zawsze o to, żeby najpierw zadowolić mnie, a gra wstępna jest wspaniała... Niestety jest jedno ale.. Czasami boli mnie głowa, lub chcę po prostu poleżeć z nim, porozmawiać, przytulić się, a On zawsze jest gotowy! Wystarczy, że położy się koło mnie i już..... Nie raz mu to wypominałam, a On broni się tym, że jestem jego pierwszą partnerką seksualną, że mnie Kocha i go niesamowicie pociągam, ale ileż można, jesteśmy razem 3 lata a On na myśl o mnie robi się twardy.. W zasadzie powinnam się cieszyć, ale czasem mnie to martwi, bo gdy mu odmawiam, to niby ok, ale jest mi go szkoda...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2011 15:34
A ja mam królika .. ;/ jestesmy razem dobrych parę lat, ale jak odmawiam to foch ( mówi że jest ok oczywiście, tylko pojawia się nieprzyjemna atmosfera i docinki z jego strony:)) 4 razy dziennie musi być ;/ Już chodze poobcierana od środka. Już dla świętego spokoju się zgadzam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie