SOS

Ryzykowne sex - zachowania

W łóżku, na kochanków czyha wiele pułapek...
Ryzykowne sex - zachowania
14.09.2011

W dzisiejszych czasach nikt nie ma już chyba wątpliwości, że seks to zdrowie. Zewsząd otaczają nas hasła zachęcające do uprawiania miłości. Dowiadujemy się, że współżycie nie tylko zacieśnia więzi międzyludzkie, lecz także wpływa bardzo pozytywnie na kondycję naszego organizmu. Wzmacnia mięśnie, zapobiega chorobom układu krążenia oraz pobudza wydzielanie tzw. hormonów szczęścia.

Skupiając się jedynie na samych pozytywnych aspektach miłości fizycznej, często zapominamy, że tak jak każda inna czynność, tak i seks niesie za sobą również pewne zagrożenia. Niektórzy specjaliści uważają wręcz, że w dzisiejszych czasach seks kompletnie wymknął się spod kontroli, a ludzie mają stanowczo zbyt luźne podejście do kwestii wymiany płynów ustrojowych.

Warto uświadomić sobie, że miłość fizyczna, oprócz mnóstwa przyjemności, niesie za sobą również pewne niebezpieczeństwa. Oto niektóre z nich...

Seks z wysypką w tle

Czasem kobietom zdarza się kochać ze swoim facetem mimo tego, że właśnie przechodzą jakąś infekcje intymną. Pomimo uporczywych dolegliwości takich, jak pieczenie, swędzenie i suchość pochwy bardzo trudno jest im umówić się na wizytę do specjalisty. Wciąż wmawiają sobie, że nieprzyjemne objawy z czasem „same przejdą”. W takich momentach panie zupełnie zapominają o swoim partnerze. Godzą się na różne pieszczoty, nie zdając sobie sprawy, że postępując tak zarażają groźnymi bakteriami i wirusami również swojego partnera. Z pozoru niegroźna infekcja z czasem może doprowadzić nawet do niepłodności. Sytuacja ta działa oczywiście w dwie strony. Czasem to mężczyzna może zarazić nas jakąś groźną chorobą, zwłaszcza wtedy, gdy zdecydujemy się na seks bez prezerwatywy.

seks

Niewłaściwa kolejność pieszczot

Podczas namiętnych igraszek kochankowie zupełnie zapominają o rzeczywistości. Dążąc do maksymalnej rozkoszy, nie przejmują się konsekwencjami swojego postępowania. Seks musi im sprawiać przyjemność, kolejność poszczególnych pieszczot nie odgrywa tutaj zbyt dużej roli. Podnieceni kochankowie idą przecież na żywioł. Stosują seksualne triki, kochają się na różne sposoby. Wiele poradników miłosnych opisujących pozycje rodem z Kamasutry zapomina wspomnieć o podstawowych zasadach higieny. To naprawdę istotna sprawa, zwłaszcza w momencie, gdy decydujemy się na pieszczoty analne. Seks przez odbyt powinien odbywać się po pieszczotach waginalnych. Jeżeli pomylimy kolejność, możemy spodziewać się bardzo przykrych zdrowotnych niespodzianek.

Miłość w obiektywie

Seks w dzisiejszych czasach przestał zupełnie być tematem tabu. Jesteśmy w tych sprawach coraz bardziej odważni. Miłość przy zgaszonym świetle już dawno przestała być modna. Uwielbiamy przecież eksponować swoje wdzięki. Co więcej, godzimy się nawet na rozbierane sesje zdjęciowe lub nagrywanie filmików erotycznych. Myślimy sobie – „co tam, jak szaleć to szaleć”... Co się jednak stanie wtedy, gdy taki materiał trafi w niepowołane ręce. To bardzo prawdopodobna sytuacja. Seksowne zdjęcia trzeba przecież gdzieś wywołać, a porzucony facet może wrzucić nasz erotyczny film do sieci. Czasem warto pomyśleć o konsekwencjach swojego postępowania, utrzymać nieco na wodzy własne fantazje.

seks

Ryzykowne zabawy

Współcześnie kochankowi bardzo często mylą filmy pornograficzne z prawdziwą rzeczywistością. Oglądając wyreżyserowane sceny seksualne, naśladują te same zachowania we własnej sypialni. Pragnąc urozmaicić swoje życie erotyczne, sięgają po różne wymyślne techniki. Takie hasła jak fisting, bondage czy kabazza nie mają dla nich żadnych tajemnic. Decydując się na ostry seks, zupełnie zapominają o swoim bezpieczeństwie. Taka miłosna noc nie może skończyć się dobrze. Opuchlizny, siniaki i niepotrzebne rany to nic podniecającego. Łagodne, delikatne pieszczoty mogą przynieść naprawdę dużo więcej przyjemności...

Toksyczne gadżety

Fani erotycznych gadżetów powinni dobrze przemyśleć zakup każdej prowokacyjnej zabawki. Z pozoru niewinne igraszki mogą zakończyć się w dosyć przykry sposób. Warto bowiem pamiętać, że erotyczne gadżety często naszpikowane są chemicznymi substancjami, głównie ftalanami. Najwięcej jest ich w plastikowych wibratorach i dildo. Poza tym, erotyczne gadżety używane wielokrotnie pełne są różnych zanieczyszczeń, wywołujących niebezpieczne dla zdrowia infekcje. Warto również pamiętać, że na taką erotyczną zabawkę ciało może odpowiedzieć alergią. Używając tego typu gadżetów ryzykujemy także utraceniem seksualnej wrażliwości.

W sprawach seksu, tak jak we wszystkich innych dziedzinach życia obowiązuje podstawowa zasada: Trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i zawsze zachowywać umiar!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ukryta strefa rozkoszy: STOPY (Jak je masować, pieścić, dotykać?)

Zmysłowy masaż stóp to świetny element gry wstępnej!

Jak pieścić męskie jądra? (Ssij, gryź, ugniataj i całuj!)

Zdradzamy pikantne SEXTRIKI, dzięki którym on będzie wył z rozkoszy!

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2012 17:08
sex sexsexx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2011 17:29
ei0elg jsdbfxpvswbs
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2011 18:38
baJFwx rawvzzvzkrmy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2011 16:21
Ong2Tp ikjywnpxwqje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 23:15
So excited I found this article as it made tnhigs much quicker!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo