SOS

Jak się kochać, gdy bardzo się od siebie różnicie? (TRKI NA PROBLEMY Z WAGĄ I WZROSTEM)

Oto techniki, które pozwolą Wam zminimalizować problem znacznych różnic anatomicznych.
Jak się kochać, gdy bardzo się od siebie różnicie? (TRKI NA PROBLEMY Z WAGĄ I WZROSTEM)
25.05.2011

Wydawałoby się, że miłość pokonuje wszystkie przeszkody, a w łóżku wszelkie różnice anatomiczne między kochankami przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Okazuje się jednak, że nie do końca tak jest. Różnice we wzroście i w wadze partnerów czasem mogą przysporzyć im nieco kłopotów. Nie warto jednak się zrażać. Odpowiednio dobrane pozycje seksualne sprawią, że bardzo szybko zapomnicie o problemie.

Gdy on jest pół metra wyższy!

Znaczne różnice we wzroście wcale nie muszą przeszkadzać w uprawianiu seksu. Drobna, niziutka kobieta i bardzo wysoki mężczyzna to świetna okazja, aby wypróbować techniki, która są możliwe do wykonania jedynie dla nielicznych par. Chodzi tutaj przede wszystkim o pewną odmianę pozycji na stojąco, w której mężczyzna trzyma kobietę oplecioną nogami dookoła jego bioder. Dla ułatwienia kochankowie mogą oprzeć się o ścianę lub postawić nogę na krześle.

W przypadku kiedy mężczyzna jest znacznie wyższy od kobiety bardzo dobrze sprawdzi się również pozycja siedząca. Partner siada wygodnie na łóżku bądź krześle, a kobieta na nim. Rozwiązanie to posiada bardzo wiele wariantów. Jeden z nich zakłada, że kobieta siedzi tyłem do mężczyzny, opierając się stopami o podłoże. Drugi wariant zakłada, że partnerzy są zwróceni twarzami do siebie, kobieta siedząc na mężczyźnie opiera się stopami o podłoże lub elementy krzesła. W tej wersji penetracja członka jest dosyć głęboka, a odpowiednie ułożenie ciał kochanków zwiększa stymulację łechtaczki.

Gdy on jest od niej niższy

Wysoka kobieta i dużo niższy od niej mężczyzna to widok, który może wzbudzać pewne zdziwienie w miejscach publicznych. Kiedy dodatkowo dziewczyna uwielbia chodzić w butach na wysokich obcasach, kochankowie tacy mogą prezentować się dosyć niecodziennie. Jednak już podczas miłosnych uniesień wszystkie problemy bardzo łatwo jest zlikwidować. Nie bez powodu mówi się żartobliwie, że "w łóżku wszystko się wyrównuje". Chociaż musicie niestety zrezygnować ze wszystkich pozycji na stojąco, to jednak już pozostałe techniki bardzo łatwo będzie wam wykonać.

W przypadku gdy jesteś znacznie wyższa od faceta, szczególnie dobrze sprawdzą się wszelki pozycje od tyłu. Na przykład takie, w których kobieta z pozycji na czworakach rozkracza nogi i prawie kładzie się na łóżko. Taka pozycja zapewnia głęboką penetrację i silnie oddziałuje na zmysły. Plusem takiego rozwiązania są również bardzo ekscytujące widoki dla partnera.

 

pozycje seksualne

Gdy on jest wyraźnie cięższy

Mężczyzna, który nie grzeszy szczupłą sylwetką podczas seksu powinien przede wszystkim starać się nie przytłaczać swoim ciężarem partnerki. Idealna będzie w tym przypadku pozycja na jeźdźca, kiedy to facet leży na łóżku na wznak, pomiędzy nogami klęczącej nad nim kobiety. Dzięki takiemu ułożeniu kobieta może podczas seksu zamienić się w prawdziwą dominatorkę. Sama bowiem wprowadza sobie prącie do pochwy i mając swobodę ruchów, decyduje o rytmie i intensywności stosunku. Kobieta może pozostać w przyklęku, opierając dłonie obok głowy partnera, może też usiąść do niego tyłem.

Silny, dobrze zbudowany mężczyzna to również świetna okazja do tego, aby uprawiać seks bez żadnych obaw o kontuzję. Zwłaszcza jeżeli chodzi o pozycję 69, gdy on leży na spodzie. To idealne rozwiązanie dla kobiety. Może ona bowiem leżeć na jego ciele, ślizgać się po nim, bez przeszkód szukać największej rozkoszy dla siebie i dla niego.

Gdy on jest znacznie lżejszy

Czasem bywa tak, że to kobieta waży nieco więcej niż jej mężczyzna. Szczupły partner o bardzo chłopięcych cechach to kolejne łóżkowe wyzwanie. Zwinny i lekki kochanek świetnie poradzi sobie w pozycji misjonarskiej. Nie ma obawy, że wykonując swoje akrobatyczne ruchu niechcący przytłoczy cię swoim ciężarem.

W takim przypadku świetnie sprawdzi się również pozycja na łyżeczkę. To bardzo wygodne i relaksujące ułożenie, zwłaszcza że partnerzy nie są wzajemnie przytłoczeni swoim ciężarem. W pozycji tej oboje leżą na boku, mężczyzna jest przytulony do pleców kobiety. Wprowadzenie prącia do pochwy od tyłu nie nastręcza trudności. Odchylając górną część ciała do tyłu, mężczyzna może regulować głębokość penetracji, kobieta również posiada w tej pozycji pewną swobodę ruchów. Wyginając swój kręgosłup, może zapewnić sobie i swojemu partnerowi maksimum przyjemności.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

KOCHANKA IDEALNA: Triki & wskazówki

Pierwszy raz masz już za sobą, ale w sypialni nadal czujesz się niepewnie? Podpowiemy Ci, jak zostać kochanką doskonałą.

PODDUSZANIE: Dewiacja czy źródło rozkoszy?

Z powodu przypadkowego uduszenia podczas seksu, co roku śmierć ponoszą tysiące osób...

Polecane wideo

Komentarze (72)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2016 10:49
Ja mam 172 cm a mój maz 196cm i jest super
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2015 21:04
4
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2012 18:40
A co ja mam powiedzieć??? mam 182 wzrostu i pozycje stojące są wykluczone :/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2012 01:00
dziewczyny ratujcie ja mam problem w łóżku mam 150 a mój słodziak 176 ale seks to dla nas tragedia iele pozycji nam nie pasuje dodam że ja waże 38kg w porywach do 40 kg a on prawie 70 kg i tu zaczynają się schody jak on się na mnie położy przodem to mnie mało nie udusi przypasowała nam jedna pozycja którą sami wymysliliśy polecam ;) bo jest super ale wiecznie na niej jechać nie będziemy bo ja się zamęczę :) poradźcie coś proszę :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2011 14:11
Ja mam 158 mój chłopak ma 210. ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie