SOS

KOCHANKA IDEALNA: Triki & wskazówki

Pierwszy raz masz już za sobą, ale w sypialni nadal czujesz się niepewnie? Podpowiemy Ci, jak zostać kochanką doskonałą.
KOCHANKA IDEALNA: Triki & wskazówki
21.05.2011

Zanim wybierzemy partnera na życie, prawie każdy z nas przechodzi przez burzliwy okres poszukiwania drugiej połowy. Najpierw tworzą się pary szkolne, następnie studenckie i wakacyjne… Zwykle właśnie wtedy w nasze życie wkracza seks.

Z tegorocznego raportu, dotyczącego inicjacji seksualnej Polaków wynika, że blisko połowa osiemnastolatków pierwszy raz ma już za sobą (49,9 proc. chłopców i 47,3 proc. dziewcząt). Równocześnie wraz z obniżającym się wiekiem inicjacji, rośnie wiek zawierania małżeństw. Wniosek jest jeden - czas aktywności seksualnej przed ślubem znacznie się w ostatnich latach wydłużył (średni okres pomiędzy inicjacją kobiet a zamążpójściem przeciągnął się z dwóch do trzech lat, mężczyzn - z czterech do sześciu). Jest to zatem najlepszy moment na eksperymenty i określenie swoich erotycznych upodobań.

Jeśli swój pierwszy raz masz już za sobą, ale wciąż brakuje ci w sypialni pewności siebie – przeczytaj nasz artykuł. Dzięki niemu dowiesz się, jak zostać kochanką idealną.

Nie zaczynaj gry wstępnej od seksu oralnego

Mężczyźni uwielbiają pieszczoty oralne, jednak zaczynanie gry wstępnej od takiego seksu znacznie zuboży wasze wspólne doznania. Postaraj się zatem na początku skupić na innych partiach ciała partnera, np. na jego twarzy. Delikatnie muskaj i leciutko gryź jego uszy, podbródek oraz okolice karku. Dodatkowo głaszcz i masuj jego włosy dłonią. Dzięki temu krew w żyłach twojego faceta zacznie pulsować szybciej, a on będzie wniebowzięty!

seks

Pamiętaj też o tym, aby początkowo omijać usta partnera. Kuś go swoimi wargami, ale unikaj francuskich pocałunków. Dopiero po chwilach kuszenia i rozpalania zmysłów pozwól mu zasmakować w swoich ustach.

Rzeczą, która doprowadzi twojego faceta do wrzenia, będzie także wodzenie po jego ciele dłonią. Najlepiej jeśli najpierw włożysz swój palec do ust i delikatnie go zwilżysz śliną, a następnie przesuniesz nim po torsie partnera. Gdy zjedziesz dłonią na sam dół, jednak ominiesz okolice penisa, twój mężczyzna odpłynie z rozkoszy i… będzie niecierpliwie czekał na dalsze atrakcje.

Ciąg dalszy - seks

Po grze wstępnej powinniście wspólnie zdecydować, którą drogą możecie dać ujście swojemu podnieceniu. Jeśli najpierw chcesz sprawić przyjemność swojemu partnerowi, kontynuuj pieszczenie jego jąder i penisa językiem. Tutaj mamy dla ciebie dobrą wskazówkę: tuż za męskimi jądrami znajduje się malutki punkcik zwany perineum. Jest to splot nerwów bardzo wrażliwy na bodźce. Gdy będziesz pieścić właśnie to miejsce, zapewnisz partnerowi mnóstwo niezapomnianych doznań!

Jeśli jednak nie preferujesz miłości francuskiej, po grze wstępnej od razu możecie przejść do zbliżenia. Jedną z ulubionych pozycji większości mężczyzn jest ta na jeźdźca, ponieważ mogą wtedy dokładnie podziwiać ciało partnerki i obserwować mimikę jej twarzy podczas łóżkowych uniesień.

Facet nie będzie także narzekał, jeśli zaproponujesz mu pozycję od tyłu, na pieska – sondaże pokazują bowiem, że mężczyźni uwielbiają taki rodzaj seksu równie mocno, jak pozycję na jeźdźca.

seks

Jak mężczyźni postrzegają kochankę swoich marzeń?

Większość panów ocenia wartość związku przez pryzmat seksualności partnerki. Jaka zatem powinna być kobieta doskonała?

Przede wszystkim zmysłowa i zawsze gotowa do łóżkowych igraszek. Mężczyźni mówią o takiej dziewczynie „gorąca”, „z seksapilem”, jednak prof. Zbigniew Lew-Starowicz dodaje: - Kobieta nie powinna z tym przesadzać, by nie wzbudzić w partnerze poczucia zagrożenia, iż nie będzie w stanie jej zaspokoić. On czuje się komfortowo, gdy jest przekonany, że jego popęd seksualny choć trochę góruje nad jej temperamentem.

 Wymarzona kochanka powinna również od czasu do czasu sama prowokować zbliżenia. - Wielu mężczyzn marzy o tym, by partnerka sama prowokowała do miłosnych igraszek - z własnej potrzeby, a nie po obejrzeniu filmu ze scenami erotycznymi, czy po lekturze pikantnych tekstów – tłumaczy seksuolog. Starowicz dodaje także, że idealna partnerka jest dla swojego mężczyzny czuła, a więc wyzwala w nim ukryte pokłady łagodności i romantyzmu. Kochanka doskonała powinna zatem umiejętnie przekonać partnera, że jest on nie tylko osobą ważną w jej życiu, ale przede wszystkim kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Maja Zielińska

Zobacz także:

PODDUSZANIE: Dewiacja czy źródło rozkoszy?

Z powodu przypadkowego uduszenia podczas seksu, co roku śmierć ponoszą tysiące osób...

Gdy on nie ma pojęcia, jak Cię pieścić...

Czy czasem masz wrażenie, że Twój ukochany niewiele wie o prawdziwych pieszczotach? Warto zmienić taką uciążliwą sytuację i po prostu pokazać facetowi, jak to robić!

 

Komentarze (73)

Ocena: 5 / 5
Aldona (Ocena: 5) 28.03.2014 19:02
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce.pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2012 21:11
Tutaj wpisz treść komentarza do KOCHANKA IDEALNA: Triki & wskazówki...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2012 00:50
ja potrzebuje czegos wiecej bo te wszystkie triki juz znam....:/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2011 16:58
mnie pozycja na pieska wcale nie podnieca , w ogóle mi się nie podoba , lecz mojemu partnerowi niestety tak. Jednak idziemy na kompromis on nie lubi być długo na górze także najpierw on mnie doprowadza do ekstazy a ja później jego w pozycji "na pieska" jedna z pozycji jaką obydwoje lubimy to "równorzędna" powodzenia w poznawaniu swoich ulubionych pozycji ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 17:05
uhu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo