SOS

PODDUSZANIE: Dewiacja czy źródło rozkoszy?

Z powodu przypadkowego uduszenia podczas seksu, co roku śmierć ponoszą tysiące osób...
PODDUSZANIE: Dewiacja czy źródło rozkoszy?
11.05.2011

Autoerotyczna asfiksja to zagadnienie szczególnie znane wielbicielom mocnego, nieograniczonego niczym seksu. Wiele osób, którym nie wystarcza tradycyjna miłość fizyczna, poszukuje rozkoszy w bardziej ekscentrycznych formach łóżkowych igraszek. Na całym świecie nie brakuje więc zwolenników seksu, w którym głównym bodźcem erotycznym jest potrzeba bycia duszonym lub duszenia się.

Tajemnica oryginalnej rozkoszy

Dlaczego taka dewiacja seksualna jest dla kochanków bardzo podniecająca? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Podczas zaciskania szyi, ręką lub paskiem ogranicza się dopływ tlenu do mózgu, wywołując w nim kumulację dwutlenku węgla, który ma działanie halucynogenne i euforyczne. Jest to tak zwana hipoksja. Jeżeli połączymy to dziwne doznanie z naturalnym podnieceniem podczas seksu, które wywołuje wzrost endorfin i dopaminy, wrażenie, które uzyskamy może być takie samo, jak po spożyciu kokainy. W tym momencie kończą się jednak przyjemne zalety podduszania. Dewiacja ta jest bowiem bardzo niebezpieczna. Na świecie odnaleźć można tysiące przypadków autoerotycznych śmierci.

Tragiczne konsekwencje erotycznego zapomnienia

Sposoby podduszania wykorzystywane przez kochanków najczęściej są bardzo brutalne. Wykorzystuje się do tego celu torebki foliowe czy skórzane paski. Uciska się nie tylko szyję, ale również głowę i klatkę piersiową czy genitalia. Efekty takich poczynań bardzo często są tragiczne. Z powodu przypadkowego uduszenia podczas orgazmu, tylko z Stanach Zjednoczonych, ginie co roku około tysiąca mężczyzn. Statystyki te powinny na dobre odstraszać wszystkich zwolenników tego dziwacznego sposobu osiągania rozkoszy.

podduszanie

Przypadki śmierci z powodu autoerotycznej asfiksjacji odnaleźć można nawet wśród gwiazd szklanego ekranu. Podduszanie było najprawdopodobniej przyczyną śmierci Davida Carradine – słynnego odtwórcy roli Billa z filmów Tarantino. Jak wspomniała jego żona, aktor lubił oddawać się groźnym praktykom seksualnym. Mężczyzna był uzależniony od asfiksacji od wielu lat.

Gdzie warto szukać pomocy?

Takim niecodziennym rozkoszom oddają się najczęściej młodzi ludzie, odważni i śmiali, wciąż spragnieni nowych seksualnych doznać. Często również ofiarami tego typu rozkoszy stają się osoby, które inspirację do swoich łóżkowych uniesień czerpią z filmów. Próba przeniesienia fikcji do rzeczywistego świata może jednak przynieść tragiczne skutki.

Podduszanie podczas seksu, w odróżnieniu od innych erotycznych gierek urozmaicających współżycie seksualne nie jest czymś normalnym. A osobom uzależnionym od tego typu dewiacji często oferuje się po prostu pomoc psychologa.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Gdy on nie ma pojęcia, jak Cię pieścić...

Czy czasem masz wrażenie, że Twój ukochany niewiele wie o prawdziwych pieszczotach? Warto zmienić taką uciążliwą sytuację i po prostu pokazać facetowi, jak to robić!

Jak TO zrobić z prawiczkiem?

Spraw, by pierwszy raz był dla Twojego faceta wyjątkowym wspomnieniem!

Komentarze (48)

Ocena: 4.98 / 5
alex (Ocena: 4) 26.01.2015 19:57
cudowne uczucie. za pierwszym razem, gdy mój partner niespodziewanie ścisnął dłoń na mojej szyi, byłam zszokowana! nikt wcześniej tak ze mną nie postąpił. ale bardziej od zaskoczenia, że on to zrobił, zaskoczyła mnie moja reakcja - ogromne podniecenie :) byłam zdominowana i bardzo mi się to spodobało. teraz uważam to za wspaniały element aktu ;) ale tylko, gdy w pełni ufasz tej drugiej osobie. no i lubisz być tą stroną uległą ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2014 10:07
uprawiam kazdy rodzaj seksu z moim. partnerem wyzwiska plucie duszenie jego dominacja mnie podnieca...ostatniomnie przydusil i zemdlalam...niewiedzialam co sie dzieje jak mnie wybudzal i gdzie jestem...straszne to bylo a zarazem podniecajace:) wariaci sa najlepsi:)
zobacz odpowiedzi (1)
E+M (Ocena: 5) 20.09.2013 15:40
robie to swojej dziewczynie - i sama o to prosi....... jest super gdy dochodzi. doznania z obu stron sa o wiele mocniejsze. spróbujcie i nie bójcie się doznań
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.12.2012 19:40
niech się powiesza będzie szybciej ha ha ha ha ha haaaaaaaaaaaa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2012 23:11
MOJ KUMPEL TO STOSUJE JA GO TERAZ ROZUMIEN DLACZEGO MU TO SIE TAK PODOBA JAK TA DUPA Z KIM ON TO UPRAWIA JEGO LEKRAMOWGO JAJCA Z CISLA I GO PASKIEM DUSI TO JEST PRAWDZIWY ZBOCZENIEC
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo