SOS

Gdy on nie ma pojęcia, jak Cię pieścić...

Czy czasem masz wrażenie, że Twój ukochany niewiele wie o prawdziwych pieszczotach? Warto zmienić taką uciążliwą sytuację i po prostu pokazać facetowi, jak to robić!
Gdy on nie ma pojęcia, jak Cię pieścić...
06.05.2011

Współczesne kobiety są coraz bardziej pewne siebie i wyzwolone. Coraz śmielej podchodzą więc również do tematyki związanej z seksem. Panie chcą czerpać jak najwięcej przyjemność również z tej najbardziej intymnej sfery naszego życia. Często jednak, chociaż bardzo kochają swoich partnerów, nie do końca zadowolone są z ich pieszczot. Dotyk, pocałunki czy masaż bywają zbyt intensywne i gwałtowne, a nieudolne głaskanie zupełnie zabija magiczną atmosferę.

Sztuka idealnego seksu, który sprawiałby obojgu kochankom mnóstwo przyjemności, często bywa bardzo trudna. Ciężko również rozmawiać z partnerem na ten temat. Wiele kobiet boi się, że zostaną źle zrozumiane, że ich uwagi mężczyzna odbierze jako obrazę swojego ego.

Dzięki naszym erotycznym wskazówkom, w prosty i bardzo subtelny sposób nauczysz faceta, jak ma sprawiać Ci przyjemność! Tylko ty sama wiesz przecież najlepiej, co przynosi ci prawdziwą rozkosz!

Lekcja pierwsza – Sztuka właściwego dotyku

Czy czasem masz wrażenie, że Twój facet niewiele wie o prawdziwych pieszczotach? I nie chodzi nawet o to, że się nie stara... Po prostu, wasze kontakty seksualne zupełnie nie sprawiają ci przyjemności, bo twój partner swoimi pieszczotami jakoś nigdy nie trafia w twój gust. Warto zmienić taką uciążliwą sytuację i po prostu pokazać facetowi, jak to robić! Świetną metodą jest prowadzenie dłoni partnera, kierowanie nią. Można w ten sposób nie tylko pokazać mężczyźnie swoje najbardziej wrażliwe strefy erogenne, lecz także wpływać na szybkość i intensywność pieszczot.

Lekcja druga – Widok masturbującej się kobiety

Dla wielu mężczyzn widok masturbującej się kobiety jest niezwykle podniecający. Warto pamiętać, że może być to również cenne źródło informacji o tym, w jakich dokładnie miejscach i w jaki sposób dotykać kobietę, by pieszczoty dawały jej, jak największą przyjemność i satysfakcję. Do tej swoistej miłosnej gry koniecznie powinnaś wciągnąć również swojego ukochanego. I pozwolić, aby także on razem z tobą, w odpowiedni sposób pieścił twoje ciało.

Lekcja trzecia – Zabawa w "ciepło – zimno"

Ta podwórkowa zabawa świetnie sprawdza się w sypialni. Gra polega na szukaniu przez jedną osobę miejsca wyznaczonego przez drugiego partnera. W erotycznej wersji tej zabawy takim docelowym obszarem będzie, któraś z twoich najbardziej wrażliwych stref erogennych. Gdy twój partner będzie krążył palcami daleko od tego miejsca, ty odpowiesz mu słowami "zimno", "chłodno", "mróz". Kiedy natomiast zbliży się do wyznaczonego przez Ciebie miejsca, usłyszy, że jest tam bardzo "ciepło", "gorąco", "upalnie"...

pogotowie erotyczne

Lekcja czwarta – Pikantny SMS z instrukcją obsługi

Wysyłaj je w najmniej oczekiwanych momentach, o każdej porze dnia i nocy. Im krótsze i bardziej pieprzne, tym lepiej. Podziel się swoimi bezwstydnymi pragnieniami albo opisz w jaki sposób chciałabyś, aby on pieścił Cię gdy się spotkacie. Pikantne SMS-y, to świetna, zmysłowa i jakże zakamuflowana instrukcja obsługi kobiecego ciała. Twój mężczyzna z pewnością odwdzięczy się tym samym, a to tylko krok do rozpoczęcia prowokacyjnej gry, a później satysfakcjonującego seksu.

Lekcja piąta – Gra w rozkazy

Warto również zaproponować swojemu partnerowi erotyczną wersję gry w rozkazy. Powiedz swojemu ukochanemu, że będziecie dawać sobie nawzajem pewne zadania do wykonania. Taka gra to idealny pretekst, aby nauczyć faceta tego, jakie pieszczoty sprawiają tobie największą przyjemność. Pokazać mu, co wprawia cię w największą rozkosz i pożądanie. Możesz zaproponować na przykład, że jednego wieczoru tylko ty będziesz wydawała swoje rozkazy, a innym razem to on wcieli się w rolę dominatora.

Lekcja szósta – Skup się na własnej przyjemności

Skłonność do poświęcania się to cecha charakterystyczna dla wielu kobiet. Właściwość ta bardzo utrudnia osiągnięcie rozkoszy. Kobiety potrafią skoncentrować się na męskiej przyjemności tak bardzo, że nie poświęcają własnym odczuciom odpowiedniej uwagi. Takim postępowaniem można "zepsuć" każdego mężczyznę i nauczyć go, że twoje odczucia nie są takie ważne. Bądźmy więc egoistkami! Skupmy się na tych wrażeniach, które same odbieramy i skłońmy partnera do dostarczania ich w większej ilości.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

FISTING: Źródło nieziemskich rozkoszy czy obrzydliwa dewiacja?

Jeśli szukasz wciąż nowych doznań i przyjemności, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Wypróbuj nową technikę seksualną polegającą na penetracji pochwy lub odbytu za pomocą całej ręki.

Odgłosy z sypialni: Jęki, krzyki i wzdychanie - co lubią mężczyźni?

Delikatne pojękiwania, szybkie oddechy, głośne okrzyki - to dźwięki, które bardzo często można usłyszeć za drzwiami miłosnej sypialni. Czy mężczyźni je lubią?

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 16:16
Ja go pieszcze że aż mi staje a jak mu stanie to mnie wiecie co. I dopiero potem wykonuje na mnie pieszczoty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2011 14:04
n mój facet mnie tak pieści drogie panie on jest mistrzem seksu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 12:41
moj nie umie mnie piescic, jak dotyka powoli delikatnie to mnie podnieca ale potem jak silno mnie peisci to tylko mnie boli i na drugi dzien tez;/ wtedy traci sie wszelkie podniecenie a to co ma sprawic przyjemnosc boli;/ wrr;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 13:44
OoPPQR edxeijevxrtx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 10:43
NP6U2p aferjefabuws
odpowiedz

Polecane dla Ciebie