SOS

Odgłosy z sypialni: Jęki, krzyki i wzdychanie - co lubią mężczyźni?

Delikatne pojękiwania, szybkie oddechy, głośne okrzyki - to dźwięki, które bardzo często można usłyszeć za drzwiami miłosnej sypialni. Czy mężczyźni je lubią?
Odgłosy z sypialni: Jęki, krzyki i wzdychanie - co lubią mężczyźni?
30.03.2011

W czasie aktu miłosnego człowiek korzysta ze wszystkich swoich zmysłów. Dotyk, węch, wzrok, smak i słuch odgrywają bardzo dużą rolę podczas łóżkowych igraszek. Odpowiednio pobudzone zmysły stają się przecież gwarancją udanego aktu miłosnego. Ich właściwa kombinacja sprawia, że pożądanie wzrasta z sekundy na sekundę.

Podczas miłosnej gry bardzo ważną rolę odgrywają dźwięki wydawane przez obojga kochanków. Doznania słuchowe takie, jak krzyki, wzdychanie, jęczenie bardzo rozbudzają wszystkie zmysły, są bodźcem, który wprawia nas w coraz większe podniecenie. To dzięki nim możemy również rozpoznać, czy nasze łóżkowe poczynania naprawdę rozpalają partnera.

Dźwiękowe doznania odgrywają podczas seksu naprawdę ważną rolę. Warto więc wyzbyć się wszelkich zahamowań w sypialni i bez reszty oddać się tej zmysłowej rozkoszy.

Oto kilka rodzajów namiętnych dźwięków, które często można usłyszeć za drzwiami miłosnej sypialni:

DELIKATNE POJĘKIWANIA

Nawet introwertycy w chwilach rozkoszy potrafią być bardzo ekspresywni. Z badań wynika, że większość mężczyzn lubi, gdy ich partnerki pojękują – mają wtedy pewność, że jest im dobrze. I nawzajem – kobiety również z przyjemnością słuchają pomrukiwań panów, chociaż ci starają się powściągać emocje.

SZYBKIE ODDECHY

seks wymaga od nas posiadania naprawdę niezłej kondycji. Organizm podczas zwiększonego wysiłku potrzebuje dużo większej ilości tlenu. I to właśnie przyspieszony oddech gwarantuje odpowiednie dotlenienie organizmu. Im szybciej więc zbliżacie się do szczytu, tym odddech staje się gwałtowniejszy.

GŁOŚNE OKRZYKI

Intensywne dźwięki i piski to domena wszystkich filmów pornograficznych. Wiele kobiet, chcąc zrobić z siebie prawdziwe boginie seksu krzyczy i piszczy bardzo głośno. Chociaż dźwięki te mogą spodobać się partnerowi, to jednak z takich intensywnych hałasów nieco mniej mogą być zachwyceni mieszkający niedaleko sąsiedzi lub inni domownicy.

MIŁOSNE SŁÓWKA

Czułe słówka i miłosne szepty bardzo podniecają zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Takie słowne wyznania podczas seksu wzbudzają w obu partnerach coraz większe pożądanie. Rozbudzają wszelkie zmysły. Kochankowie uwielbiają więc zatopić się w nich bez reszty. Różnorodność miłosnych szeptów jest naprawdę zadziwiająca. Jednie preferują więc bardzo słodkie, przyjemne wyznania, kiedy to inni gustują w bardziej ostrych słówkach, często nawet wulgarnych wyznaniach.

Kochankowie, podczas miłosnych igraszek uwielbiają zatapiać się w odgłosach miłosnych jęków, okrzyków i czułych słówek. Warto zastanowić się więc, jakie dźwięki najbardziej uwielbiają kobiety, a czemu kochają przysłuchiwać się mężczyźni?

Kobiece krzyki i pojękiwania

Niektóre kobiety obawiają się wydawania w sypialni różnych dźwięków. Panie często wstydzą się swoich odczuć. Bojąc się ośmieszenia, nie chcą pokazać przed mężczyzną, jak jest im dobrze. Większość kobiet jednak nie wyobraża sobie ciszy w sypialni. Nie potrafi powstrzymać na wodzy swoich emocji, pragnie wyrazić swoje odczucia i doznania. Kobiety są świadome, że seks nie polega przecież na ośmieszaniu siebie wzajemnie, lecz na dawaniu bliskości i rozkoszy.

Co lubimy najbardziej?

Wiele z nas uwielbia podczas seksu delikatnie pojękiwać, głęboko wzdychać, a nawet głośno krzyczeć. Ponadto, do granicy rozkoszy doprowadzają nas słowa ukochanego, który szepcze nam do ucha słowa: "kocham Cię", "pragnę Cię","moja ty drapieżna Kocico"...

orgazm

Lubimy też słyszeć o tym, jakie mamy piękne ciało, jak nam świetnie w tej bieliźnie, czy też jakie mamy podniecające piersi, stopy, łydki, pośladki... Takie komplementy mogą nas naprawdę nieźle rozkręcić.

Co ciekawe, kobiety nie lubią raczej, gdy mężczyzna jęczy i wzdycha podobnie, jak one. Wydaje im się to bardzo niemęskie. Paniom dużo bardziej podoba się szybki odddech mężczyzny, który potrafi działać na nie bardzo stymulująco.

Męskie wzdychanie

Warto pamiętać, że mężczyźni to przede wszystkim wzrokowcy. Faceci uwielbiają kochać się przy świetle, kiedy to mogą zobaczyć chociaż odrobinę kobiecego ciała. Wciąż pragną patrzeć i patrzeć na swoją ukochaną. Prawidłowość ta nie wpływa jednak na fakt, że mężczyźni podczas seksu, obok wzroku mają również bardzo wytężony słuch. Wszelkie odgłosy w sypialni są więc dla nich również ważne, jak dla kobiet.

Co najbardziej podnieca facetów?

Faceci uwielbiają słuchać miłosnych zwierzeń swojej ukochanej takich, jak "dalej mój Skarbie, nie przestawaj", "bierz mnie całą". Pragną również wiedzieć jacy są podniecający, jakie mają wspaniałe ciało, jacy są silni. Szczególnie podniecają ich jednak nasze delikatne pojękiwania, przekształcające się w rytmiczne oddechy, w nieziemski krzyk rozkoszy. Czasami nawet proszą nas o to, żebyśmy były głośniejsze.

Mężczyźni sami również wydają podczas seksu bardzo różnorodne dźwięki. Mruczą, jęczą, wzdychają a czasem nawet... sapią z wysiłku. Ich odgłosy są jednak zazwyczaj znacznie cichsze niż te, które wypływają z ust kobiety. Co ważne również, mężczyźni uwielbiają bardzo dużo mówić podczas miłosnych igraszek. Nadmiar słów często jednak bardzo denerwuje kobiety. Miłosne uniesienia to przecież swoista rozmowa bez słów.

Niektórzy uważają wręcz, że seks bez żadnych pojękiwań i okrzyków jest zupełnie pozbawiony magii i namiętności. Warto jednak pamiętać, że najważniejsze, aby wszelkie miłosne dźwięki były szczere i naturalne. Tylko wtedy bowiem nie wydadzą się one partnerowi po prostu śmieszne. Lepiej więc zapomnieć o tym, co możemy obejrzeć w erotycznych filmach, w których kobiety krzyczą i piszczą bez opamiętania. Czasem lekkie pomrukiwania i zmysłowe szepty moga okazać się dużo bardziej zmysłowe i podniecające...

Karina Hefner

Zobacz także:

21 SEKSPOZYCJI NA MIŁOŚĆ FRANCUSKĄ

Jeśli pieszczenie narządów intymnych w tradycyjnej formie staje się dla was nudne, spróbujcie nowych pozycji, które urozmaicą wasze życie seksualne!

MUZYKA DO SEKSU: Romantyczne kawałki, gorące rytmy czy mocniejsze brzmienia?

Zobacz, jakiej muzyki powinniśmy słuchać podczas miłosnych uniesień, aby chwile spędzone w łóżku z partnerem były naprawdę niezapomniane!

Komentarze (85)

Ocena: 5 / 5
Katarzyna Kowalczyk (Ocena: 5) 03.01.2018 15:50
Witam. Jak ja z chlopakiem sie pięścimy to on najpierw masuje mi piersi potem całujemy sie potem sie mnie pyta czy moze mnie dotknac w pochwe wtedy delikatnie masuje mnie sprawia mi to przyjemnisc bywa ze robi to mocno to wtedy go stosuje bo jestem dziewica raz wlozyl mi pake do pochwy jeczalam jak glupia. Na prawde to jest przyjemne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2016 00:13
no w sumie racja faceci lubią jak kobieta jęczy wtedy uważają ze jest mam dobrze:-):-)
odpowiedz
gghfcfgg (Ocena: 5) 17.04.2015 15:30
Grcgv
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 19.02.2015 22:30
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2014 10:24
No żesz nie mogę - wszędzie stękanie....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo