4 gesty, które nie pozostawiają złudzeń - ON zamierza Ci się oświadczyć!

Już od dawna postrzega Cię jako swoją przyszłą żonę.
4 gesty, które nie pozostawiają złudzeń - ON zamierza Ci się oświadczyć!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/362117626302609696/)
19.11.2023

Czy on w ogóle planuje mi się oświadczyć? - takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które są w długoletnich związkach. Wyczekują dnia, w którym ukochany uklęknie na jedno kolano, otworzy puzderko z pierścionkiem i wypowie te magiczne słowa: Czy zostaniesz moją żoną?

Zobacz również: Dlaczego on jeszcze się nie oświadczył? Mężczyźni wyznali, co najczęściej powstrzymuje ich przed zakupem pierścionka

Czy da się stwierdzić, że mężczyzna rzeczywiście planuje się oświadczyć, i to już niebawem? Owszem! Zdradza to jego zachowanie i subtelne wskazówki, które można wyczytać między wierszami.

Zwróć uwagę na te 4 rzeczy w zachowaniu swojego faceta. Jeśli on tak robi, to znak, że prawdopodobnie już wkrótce będziesz zmieniać stan cywilny!

Sygnały, że on planuje oświadczyny

Daje Ci do zrozumienia, że jesteś częścią jego rodziny

Znasz praktycznie całą jego rodziną, zarówno tę najbliższą, jak i dalszą? Jego rodzice, dziadkowie, ciotki i kuzynostwo traktuje cię “jak swoją”? To wyraźny znak, że twój facet ma wobec ciebie poważne plany i nie wyobraża sobie, żeby zabrakło cię w jego przyszłości. Jeśli jego rodzina także traktuje cię z sympatią to jasne, że twój partner dał im wyraźnie do zrozumienia, że jesteś dla niego kimś wyjątkowo ważnym i że zależy mu na tym, aby cię zaakceptowali.

Znajduje preteksty, żeby poruszyć temat małżeństwa

Wielu mężczyzn boi się zaangażowania i ucina rozmowę na sam dźwięk słowa “małżeństwo” czy “ślub” - nawet jeśli padają one w zupełnie neutralnym kontekście. Natomiast jeśli twój facet sam szuka pretekstu, żeby poruszyć tematy związane z małżeństwem, prawdopodobnie już za jakiś czas możesz spodziewać się pierścionka. Jeśli mężczyzna chce rozmawiać na tematy ślubne najczęściej oznacza to, że próbuje wybadać twoje zdanie na temat małżeństwa i jest ciekawy tego, jak zareagujesz.

Chętnie rozmawia o waszej wspólnej przyszłości

Podobnie jest w przypadku, kiedy twój mężczyzna sam inicjuje tematy o waszej wspólnej przyszłości i potrafi godzinami rozmawiać z tobą na temat waszego wymarzonego domu, albo zastanawia się, jak wyglądałyby wasze dzieci i jakimi imionami je nazwać. Jeśli tak się dzieje, to jasne, że twój facet ma konkretną wizję waszej wspólnej przyszłości i nie wyobraża sobie bez ciebie życia.

Jest nieco podenerwowany

Czasami, kiedy mężczyzna planuje oświadczyć się w niedalekiej przyszłości, staje się nieco podenerwowany i zaczyna się zachowywać dość dziwnie. To dlatego, że wszedł już w tryb oczekiwania na ten wyjątkowy moment. Z jednej strony sam nie może się tego doczekać, ale z drugiej - co zrozumiałe - perspektywa oświadczyn jest dla niego bardzo stresująca. Zatem jeżeli twój facet nagle bez konkretnego powodu zaczyna zachowywać się jak nie on, wiedz, że coś jest na rzeczy!

Zobacz także: Jaka pora roku jest najlepsza na ślub?

Polecane wideo

Mężczyźni szaleją za tymi perfumami. Oto niesamowicie zmysłowe zapachy, o których nie sposób zapomnieć
Mężczyźni szaleją za tymi perfumami. Oto niesamowicie zmysłowe zapachy, o których nie sposób zapomnieć - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Julka (Ocena: 5) 23.11.2023 08:26
Jeśli jeszcze nie odnalazłyście komfortu podczas okresu, to polecam kubeczki menstruacyjne. Rewelacja! Nie wiedziałam, że to naprawdę ułatwia życie w te dni. ja używam kubeczków Beppy Cup, bardzo mi przypasowały!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie