Niegdyś był popularnym prezentem dla młodej pary. Mało kto wie, że przynosi pecha

Jakie znaczenie ma ten upominek?
Niegdyś był popularnym prezentem dla młodej pary. Mało kto wie, że przynosi pecha
Fot. pexels
24.07.2023

Kiedy wybieramy się na ślub do przyjaciół czy rodziny, nieraz głowimy się nad prezentem. Często najlepszą opcją jest podarunek w postaci koperty z pieniędzmi. Niektórzy goście decydują się jednak na standardowy prezent. Dlaczego jednym z najgorszych wyborów będzie zegar? Wyjaśniamy.

Zobacz także: Najkrótsze małżeństwo na świecie? Zażądał rozwodu po… nocy poślubnej

Zegar przyniesie pecha młodej parze

Tego pod żadnym pozorem nie powinno się dawać w prezencie nowożeńcom. Ten prezent był niegdyś bardzo popularny. Kto wie do ilu rozwodów doprowadził? Jak podaje portal kobieta.pl, jedno z ludowych przysłów głosi, że w żadnym wypadku nie wolno dawać zegara jako prezentu dla młodej pary. Jak się okazuje, podarowany w dniu ślubu zegar zacznie odliczać czas do wygaśnięcia tej miłości. Przez taki podarunek może wydarzyć się coś złego, co zniszczy relację zakochanych lub zwyczajnie sprawi, że łączące ich uczucie szybko wygaśnie. Może więc warto rozważyć kopertę z pieniędzmi, która będzie w tym wypadku najbezpieczniejszą opcją?

Zobacz także: Adrianna i Michał z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub!   

Polecane wideo

Thylane Blondeau, czyli jedna z najładniejszych dziewczyn świata
Thylane Blondeau, czyli jedna z najładniejszych dziewczyn świata - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Daria (Ocena: 5) 14.08.2023 08:45
Serio, ale zabobon. Wychodzę z założenia, że lepiej dać prezent, z którego młodzi będą mogli długo korzystać jak irobot czy jakaś gofrownica. To są fajne prezenty.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie