Najkrótsze małżeństwo na świecie? Zażądał rozwodu po… nocy poślubnej

Świeżo upieczony mąż nie dostał od żony tego, na co liczył.
Najkrótsze małżeństwo na świecie? Zażądał rozwodu po… nocy poślubnej
Fot. Unsplash (Paul Gilmore)
13.07.2023

Pary decydują się na rozwód z różnych powodów. Ta kobieta postanowiła opowiedzieć o swoim rozstaniu w australijskim programie „Hot Nights”. Jej małżeństwo było najkrótsze na świecie? Śmiało można tak powiedzieć.

Zobacz także: Tak wyglądał pierwszy taniec Lewandowskich. Nie zabrakło akrobacji w powietrzu

Świeżo poślubiony mąż zażądał rozwodu po nocy poślubnej

Mąż Rachel zażądał rozwodu dzień po ślubie. Powodem miał być fakt, że kobieta nie chciała z nim współżyć podczas nocy poślubnej. Porzucona panna młoda o wszystkim odpowiedziała gospodarzowi programu „Hot Nights”. Kobieta zadzwoniła do programu, aby podzielić się swoją historią. Jak się okazało, po weselu była zmęczona i nie miała ochoty na igraszki z nowym mężem. Mężczyźnie nie spodobało się to do tego stopnia, że chwilę po ślubie zażądał rozwodu. Rachel podczas programu przyznała:

W noc poślubną, kiedy wróciliśmy do pokoju hotelowego, nie dałam mu tego, czego chciał. (…) Byliśmy zmęczeni. Nie chciałam, a on następnego dnia zażądał rozwodu.

Kobieta nie ukrywała, że reakcja męża ją zaskoczyła. Dwa tygodnie później podjęli decyzję o separacji. Prowadząca programu była oburzona historią, którą opowiedziała Rachel. „Wiele osób nie uprawia seksu w noc poślubną, ponieważ są bardzo zmęczone” – powiedziała, nie potrafiąc zrozumieć postawy mężczyzny.

Zobacz także: McDonald’s rusza z weselnym cateringiem. W ofercie burgery i nuggetsy

@hotnightswithabbie Whats your shortest relationship? #fyp #relationship #dating ♬ original sound - Hot Nights W/ Abbie Chatfield

Polecane wideo

Bajeczne życie 11-letniej milionerki. Tak spędziła wakacje
Bajeczne życie 11-letniej milionerki. Tak spędziła wakacje - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 14.07.2023 08:33
Najkrótsze związki są też na wokandzie kościelnych procesów o nieważność małżeństwa; nt. na mojej internetowej stronie: rozwody-koscielne.eu, dr Arletta Bolesta adwokat kościelny, zatwierdzony, mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2023 07:58
Zobaczył z kim ma do czynienia i stwierdził, iż nie ma co się pchać w 💩.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie