Jaką biżuterię wybrać na ślub? Oto najnowsze zachwycające trendy

Topowa ślubna biżuteria jest szykowna, urocza, romantyczna, a do tego uniwersalna. Będziesz często nosiła ją także i po ślubie.
Jaką biżuterię wybrać na ślub? Oto najnowsze zachwycające trendy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/untamedpetals/)
18.04.2023

Wybór ślubnej biżuterii to nierzadko nie lada orzech do zgryzienia. Ma w końcu nie tylko dodawać nam uroku, ale także idealnie pasować do stylu kreacji. Musi być oryginalna, szykowna i oczywiście bardzo romantyczna. Powinna gwarantować również komfort noszenia. Nie może być zbyt okazała, a co za tym idzie ciężka, ponieważ mamy spędzić w niej wiele godzin. Oto biżuteryjne trendy, które warto wziąć pod uwagę w trakcie wybierania błyskotek na ślub. 

Zobacz także: Te ubrania i dodatki przez długi czas były uważane za kiczowate. Właśnie wróciły do łask

Najmodniejsza ślubna biżuteria: romantyczne motywy kwiatowe i retro szyk

Topowa ślubna biżuteria zachwyca. Ma w sobie mnóstwo klasy i niezrównanej subtelności. Jest też bardzo uniwersalna, więc na pewno będziemy mogły ją nosić także i po ślubnej ceremonii. Na prowadzenie wysuwają się obecnie dwa interesujące trendy - florystyczny oraz retro. Wybierajmy więc pierścionki i naszyjniki przypominające polne, czy ogrodowe kwiaty, eleganckie perłowe chokery ze złotymi akcentami, a także wiszące kolczyki z motywami astronomicznymi, na przykład gwiazdami lub księżycem.  

Oto stylowa biżuteria, którą warto się zainspirować

Polecane wideo

Najpiękniejsze suknie ślubne. Będziesz wyglądała w nich niesamowicie!
Najpiękniejsze suknie ślubne. Będziesz wyglądała w nich niesamowicie! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie