Na wakacjach w Turcji poznała wymarzonego męża. Internauci zarzucają mu jedno

Oboje twierdzą, że łączące ich uczucie jest szczere.
Na wakacjach w Turcji poznała wymarzonego męża. Internauci zarzucają mu jedno
Fot. pexels
26.03.2023

Mimo że Amy i Mahsum Ugurlu mówią, że są szczęśliwi, a dowodem tego może być ślub, który wzięli w ubiegłym roku, spotykają się z brakiem akceptacji dla ich związku. Zarówno znajomi, jak i nieznajomi są zdania, że mężczyzna jest z Amy tylko dla wizy.

Zobacz także: „Mąż ma prawo domagać się współżycia”. Jaką żoną powinnaś być według Radia Maryja?

Są razem szczęśliwi. Nikt nie wierzy w ich miłość

W lipcu 2020 roku 34-letnia Amy, która pochodzi z Glasgow, wraz z przyjaciółką wybrała się na „babskie wakacje” do tureckiego kurortu. Mimo że w założeniu wycieczka miała pomóc jej zapomnieć o złamanym sercu, poznała tam nową miłość. Mahsum, który jest Kurdem, szybko skradł jej serce. Niestety, para spotyka się z mnóstwem niepochlebnych komentarzy. Zarówno ich znajomi, jak i całkiem obce osoby, twierdzą jedno – mężczyzna jest z Amy dla wizy.

Kiedy para zaczęła się spotykać, początkowo nie było im łatwo z racji na dzielącą ich odległość. Właśnie dlatego 25-letni Mahsun w lutym 2022 roku zdecydował się przeprowadzić dla swojej ukochanej do Szkocji. Kilka miesięcy później wzięli ślub. Mahsum mówił o ich wielkim dniu:

Świętowanie naszego ślubu było jak sen. Kurdowie i Szkoci połączyli się jak jedna wielka rodzina.

Na TikTokwym koncie Amy stało się regułą, że użytkownicy aplikacji piszą nieprzychylne komentarze pod adresem Szkotki i jej męża. Parze często zdarza się czytać, że Mahusm jest z Amy, ponieważ to „złoty bilet” do wizy. Jednak kobieta przyznała, że przestała się przejmować hejtem i „wyhodowała sobie grubą skórę”. Znalazła sposób na radzenie sobie z kąśliwymi komentarzami:

Myślę sobie: proszę, idź i dowiedz się, jak trudno jest zdobyć wizę. Taka osoba po dwóch i pół roku musi ubiegać się o jej przedłużenie, a po kolejnych dwóch i pół roku o pozwolenie na pobyt na czas nieokreślony.

Zobacz także: Jest profesjonalną druhną. Po tym poznaje, że małżeństwo nie przetrwa

Źródło: kobieta.gazeta.pl 

@amycrawford1989 Long distance relationships #turkey #scotland #distance #love #waitingforhim #nevergiveup ♥️ #fypシ ♬ original sound - Kyra

Polecane wideo

Śliczny manicure na wiosnę. 10 cudownych inspiracji
Śliczny manicure na wiosnę. 10 cudownych inspiracji - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Polska gurom (Ocena: 5) 25.04.2023 23:42
Po co nam ta wiedza?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.03.2023 14:35
Obleśne turbany.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.03.2023 10:44
Może trafiło jej się akurat niezgnite jajo, kto wie. Ciężko oceniać. Ja mieszkam za granicą, tu jest mnóstwo mus.limów wszelkiej maści i ja bym się trzy razy zastanowiła, zanim bym się z którymś związała. Wcale nie są tacy łagodni i uroczy, a już zwłaszcza za zamkniętymi drzwiami. Państwo z tym nic nie robi, bo się ich zwyczajnie boi. Boją się też być nazwani ras.iolami. Zdanie podyktowane kontaktem w pracy z tymi ludźmi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie