Para młoda nie tak wyobrażała sobie dzień ślubu. Nic nie mogli poradzić na to, co się stało

Ich ślubne plany pokrzyżowało dzikie zwierzę.
Para młoda nie tak wyobrażała sobie dzień ślubu. Nic nie mogli poradzić na to, co się stało
Fot. Pexels (Emir Kaan Okutan)
25.12.2022

Dzień ślubu dla wielu osób jest jednym z najważniejszych w życiu. Ta para zapamięta go z pewnością na długo. Wszystko poszło nie po ich myśli. Nagranie z wielkiego dnia zakochanych podbija TikToka.
Zobacz także: LIST: „Mój długoletni związek utknął i chyba nie mam co liczyć na ślub. Myślę o rozstaniu”

Ślub tej pary pokrzyżował… niedźwiedź

Ślub tej pary miał być iście bajkowy. Zakochani postanowili powiedzieć sobie „tak” w pięknej scenerii. Na miejsce zaślubin wybrali góry, a dokładnie miejsce nad jeziorem Two Medicine w Parku Narodowym Glacier w Montanie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Tego, co się stało, nie mógł jednak przewidzieć nikt. W pewnej chwili nad brzegiem po drugiej stronie jeziora pojawił się niedźwiedź. Nie to jednak było najgorsze. Dzikie zwierzę postanowiło zrobić sobie polowanie i nagle.. rzuciło się na łosia. Przerażające odgłosy ich walki przerwały uroczystość. W końcu ślub został wstrzymany. Goście byli zszokowani, jednak nie na tyle, by nie uwiecznić całego zajścia. Nagranie z tego wydarzenia, które zostało udostępnione na TikToku, podbija Sieć. Obejrzano je już ponad 45 mln razy.

Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy współczują zakochanym tego, co się wydarzyło. Inni z kolei do całego zajścia podeszli z humorem. „Najlepsze co mogłoby się wydarzyć na moim ślubie” – możemy przeczytać w jednym z wpisów internautów.

Zobacz także: Zmysłowa bielizna na noc poślubną

Źródło: radiozet.pl 

@filmsbystanton When a bear kills a moose during your wedding 🤯 #weddingtiktok #wedding #natureismetal #weddingfail ♬ original sound - Films by Stanton

Polecane wideo

Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu
Nowy apartament Kasi Cichopek w Warszawie. Aktorka urządziła go w paryskim stylu - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Hotelu (Ocena: 5) 26.12.2022 21:19
Ale hot
odpowiedz

Polecane dla Ciebie