Ten filmik z zaręczyn obejrzano już 8,5 mln razy. Wszyscy współczują narzeczonemu

Mężczyzna nie spodziewał się takiego obrotu spraw!
Ten filmik z zaręczyn obejrzano już 8,5 mln razy. Wszyscy współczują narzeczonemu
Fot. Unsplash (Brandon Cormier)
02.12.2022

Oświadczyny bywają bardzo stresującym momentem dla wielu mężczyzn. Niektórzy panowie przygotowują się do tej chwili naprawdę skrupulatnie i długo. Planują romantyczną scenerię, wybierają idealny pierścionek zaręczynowy, dbają o najdrobniejsze detale. Niestety, nawet tak skrzętnie przygotowany plan czasem nie wypala. Nie wszystko da się bowiem przewidzieć…

Zobacz także: Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie

Doświadczył tego na własnej skórze Scott Clyne. 36-latek chciał poprosić swoją ukochaną o rękę na łódce. Zaprosił na rejs swoich przyjaciół, rozsypał na pokładzie płatki róż, klęknął i… upuścił pierścionek do wody. Nie wahał się długo i natychmiast wyskoczył z łódki w poszukiwaniu zguby. Błyskotkę udało się na szczęście odnaleźć i wtedy ponownie mógł zapytać wybrankę, czy zostanie jego żoną. Oszołomiona 32-latka powiedziała „tak”.

Filmik z niefortunnych zaręczyn obejrzano na TikToku już 8,5 mln razy. Wszyscy współczują narzeczonemu, że przez chwilę najadł się strachu. Przy okazji gratulują mu jednak zaręczyn, które oboje z partnerką będą zapewne pamiętać do końca życia.

@smclyne #boatfail #proposal #fail #proposalgonewrong #funny #engagement #fyp#shesaidyes ♬ Drop It Like It's Hot - Snoop Dogg

Polecane wideo

Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ
Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Olga (Ocena: 5) 02.12.2022 16:28
Pierwszy raz ten filmik widzę, ale faktycznie współczuje.. Miało być romantycznie, ale coś nie tak poszło za to będą mieli z czego się śmiać w przyszłości. Mnie mój facet w tunelu aerodynamicznym w Wielkopolsce o rękę poprosił. Obyło się bez żadnej wpadki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie