„Nigdy nie zaproszę dzieci na swoje wesele”. Internauci nie mogą uwierzyć, co stało się podczas pierwszego tańca tej pary

Ten filmik z TikToka podbija Sieć.
„Nigdy nie zaproszę dzieci na swoje wesele”. Internauci nie mogą uwierzyć, co stało się podczas pierwszego tańca tej pary
Fot. Unsplash.com ( Leticia Pelissari)
02.11.2022

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych momentów w życiu zakochanych. W ostatnim czasie organizowanie wesel bez zapraszania na nie dzieci jest coraz popularniejsze. Nie wszystkim zaproszonym gościom się to jednak podoba. Ten filmik z TikToka ilustruje, dlaczego niektóre pary młode decydują się na taki krok.

Zobacz także: Panna młoda zniszczyła swoją suknię ślubną w trakcie wesela. Powód zaskakuje

Zaprosili na wesele pary z dziećmi. Nie wszystko poszło po ich myśli

Ta para młoda raczej nie była zachwycona, że podczas ich pierwszego tańca cała uwaga skupiła się nie na nich, ale na pewnym chłopcu, którego nie dopilnowali rodzice. W trakcie 3-minutowego pierwszego tańca chłopiec bawił się na parkiecie. Nie przeszkadzała mu nawet para młoda, która próbowała skupić się na celebrowaniu chwili. Podejrzewamy, że w ich zamyśle nie tak to miało wyglądać.

Filmik z tego wydarzenia podobija Sieć i dla par młodych, które nie chcą dzieci na swoim weselu, stanowi mocny argument. Internauci zastanawiają się, gdzie byli opiekunowie chłopca i dlaczego pozwolili mu na takie zachowanie.

Wesele bez dzieci

Gościom często nie podoba się to, że para młoda chce zorganizować wesele bez zapraszania na nie dzieci. Jednak czy wielki dzień zakochanych nie powinien wyglądać tak, jak sobie zażyczą? Niestety, pary z małymi dziećmi często rezygnują z udziału w wydarzeniu, ponieważ ich pociechy nie zostały zaproszone.

Zobacz także: Sesja ślubna: w dniu ślubu czy w innym terminie?

@sanda_0000 #weeding #weddingday #dance #pentrutotdeauna ♬ sunet original - Alexandrina Rusu

Polecane wideo

Widzowie oburzeni rozbieraną sesją w TOP MODEL. „Wyglądają, jakby byli tu za karę”
Widzowie oburzeni rozbieraną sesją w TOP MODEL. „Wyglądają, jakby byli tu za karę” - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
. (Ocena: 5) 15.12.2022 16:32
Plissss niech ktoś mi powie gdzie można obejrzeć 13 kart??? 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
odpowiedz
. (Ocena: 5) 15.12.2022 16:31
Super, film nie dostępny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2022 21:12
Dzieci to ludzie, jesli chce się miec z nimi normalna relacje to trzeba ich traktować jak innych członków rodziny. Jeśli nie chcesz aby mieli z Tobą relacje to wykluczają ich z uroczystości rodzinnych myślę że dzieci jak i ich rodzice się nie będą przejmować ale na pewno nie zaskarbisz sobie tym ich sympatii
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2022 14:03
tez nie chce zapraszac na slub, ale kuzynki beda wkurzone
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2022 10:50
Obowiązkiem rodzica jest pilnować własne dziecko by nie przeszkadzało. Gość ma prawo nie zapraszać rodzica z dzieckiem ale taki rodzi ma prawo odmówić przyjścia, córka jest ze mną bardzo związana i nie zostawiam jej na noc ani na dłużej poza pracą, więc przy zaproszeniu bez niej to bym nie przyszła ale nie wyobrażam sobie nie pilnować dziecka na takiej imprezie, jei dziecko przeszkadza to wychodzę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie