14 zdjęć, które sprawią, że będziesz chciała wziąć ślub jesienią

Dla niektórych to termin znacznie lepszy niż lato - niesamowicie romantyczny i nostalgiczny.
14 zdjęć, które sprawią, że będziesz chciała wziąć ślub jesienią
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ruffledblog/)
17.10.2022

Wiele par, jakie planują ślub, bardzo często głowi się nad tym, czy powinien się on odbyć wiosną, czy latem. Jesień jako ślubna pora roku traktowana jest zdecydowanie po macoszemu. Warto jednak pamiętać, że i ona doskonale nadaje się na ślub oraz wesele.

Zobacz także: Panna młoda zniszczyła swoją suknię ślubną w trakcie wesela. Powód zaskakuje

Zachwycający jesienny ślub

W żadnym razie nie czekajmy ze ślubem aż do wiosny, czy lata. Otóż jesień to pora roku, która może nadać temu ważnemu wydarzeniu naprawdę niesamowitego klimatu. Jesienna sceneria ze swymi intensywnymi, zapierającymi dech w piersiach kolorami jest nie tylko zachwycająca, ale i bardzo romantyczna. Sesja ślubna przeprowadzona w plenerze, w jakim dominują jesienne barwy i gdzie zakochanych spowija typowa dla tej pory roku tajemnicza delikatna mgła to po prostu strzał w dziesiątkę. 

Zobacz także: Najważniejsza przymiarka w życiu. „Ślub za pół roku, zdążę schudnąć do mojej sukni”

Stroje pary młodej, jak i świadków, aranżacja wnętrza ślubnej sali, czy skomponowanie jesiennego ślubnego menu dają ogromne pole do popisu. Robią największe wrażenie wtedy, gdy wszystkie są odbiciem tego, co aktualnie dzieje się w naturze

Jeśli nie możecie się przekonać do ślubu jesienią, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji i dowodów na to, że jesienne zaślubiny to genialny pomysł. 

Polecane wideo

Najgorętsze trendy z Mediolanu. Te rzeczy powinna mieć pod ręką każda fanka mody
Najgorętsze trendy z Mediolanu. Te rzeczy powinna mieć pod ręką każda fanka mody - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2022 20:24
Brałam ślub jesienią i nie narzekam. Mam cudowne zdjęcia z sesji ślubnej :D A zaraz będziemy mieć piątą rocznicę i już kupiliśmy sobie roombę na prezent, taki praktyczny na pewno się przyda :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie