Osoby o tych imionach tworzą szczęśliwe małżeństwa

Kiedy znajdą prawdziwą miłość, zmieniają się nie do poznania.
Osoby o tych imionach tworzą szczęśliwe małżeństwa
Fot. Unsplash (Andres Molina)
30.10.2022
Sylwia Kropiewnicka

Zbudowanie trwałego związku, który przetrwa lata wymaga wiele pracy i poświęceń. Czasami zdarza się, że nawet pomimo włożonego trudu, relacja się rozpada i nic nie można na to poradzić. Jak się okazuje, na to jacy jesteśmy w łóżku, wpływa nasz znak zodiaku, z kolei o tym, czy zbudujemy trwałą relację decyduje podobno... nasze imię.

Osoby o tych imionach tworzą szczęśliwe małżeństwa.

Zobacz także: Te znaki zodiaku w łóżku są egoistami. Dbają tylko o własną przyjemność

Jowita

Jowita bywa niezdecydowana, ale jak podejmie decyzję, to na całe życie. W relacji nie podda się i będzie walczyła, dopóki wystarczy jej sił. Taka zawziętość daje efekty i pomaga Jowicie wypracować odpowiednie rozwiązanie.

Agnieszka

Agnieszka partnera wybiera sobie na całe życie, dlatego jest przy tym roztropna. Przy wyborze kieruje się intuicję, a ma ją całkiem niezłą. Kobieta o tym imieniu długo analizuje każdą decyzję, dlatego jej wybór jest przemyślany i zazwyczaj trafiony.

Kasia

Katarzyna lubi się bawić i być przy tym w centrum uwagi. Kiedy jednak znajdzie miłość, zmienia się nie do poznania. Z lekkoducha staje się domatorką, która czuwa nad swoimi bliskimi.

Paweł

Paweł swój związek opiera na przyjacielskiej relacji, ponieważ to właśnie przyjaźń jest dla niego najwyższą wartością. Małżeństwo, które zbudowano na niej, jest w stanie przetrwać wiele.

Marek

Marek nie stroni od towarzystwa. Kiedy jednak mężczyzna o tym imieniu pozna tą jedyną, staje się domatorem. Wie, co jest dla niego priorytetem i potrafi o to zawalczyć.

Dominik

Dominik wie, że nad relacją warto pracować. Mężczyzna o tym imieniu szuka tej jedynej, z którą będą się rozumieli bez słów. Kiedy taką znajdzie, zrobi wszystko, aby nie pozwolić jej odejść.

Zobacz także: Najczulsze znaki zodiaku. One potrzebują bliskości

Polecane wideo

Jak zaaranżować idealne miejsce do pracy w domu? Inspiracje
Jak zaaranżować idealne miejsce do pracy w domu? Inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2022 07:20
Ani ja ani mój mąż nie nosimy żadnego z tych wymienionych imion, a jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Umiemy ze sobą rozmawiać, dzielimy się obowiązkami. No oprócz odkurzania bo to roomba robi. Ale nie tylko ja ciągle stoję przy garach , mąż umie i ugotować i prasować.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie