Zachowanie młodej pary zdziwiło gości. „Desery w cenie”

Przesadzili?
Zachowanie młodej pary zdziwiło gości. „Desery w cenie”
Fot. Unsplash.com (Olivia Bauso, Jeremy Wong Weddings)
26.09.2022

Organizacja wesela wiąże się z wysokimi kosztami. Wiele młodych par szuka różnych sposób, aby jak najbardziej je zminimalizować. Planując ten wyjątkowy dzień, nie da się jednak całkowicie uniknąć wydatków… A może się da? Ta para wpadła na pomysł, który budzi niesmak.

Zobacz także: Małżeństwo dla pieniędzy. To nie kończy się dobrze… zazwyczaj (Historie internautek)

Szokujący pomysł młodej pary

Brytyjski dziennik „The Sun” przedstawił historię młodej pary, która wpadła na niecodzienny pomysł. Przyszli małżonkowie na ślubnym zaproszeniu podali kwotę, jaką goście powinni wpłacić na ich konto, aby wziąć udział w wydarzeniu. Na zaproszeniu można było przeczytać:

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w przyjęciu, wpłacając 50 USD na osobę za posiłek. Desery w cenie.

To nie jedyny kontrowersyjny pomysł tej młodej pary. Postanowili oni bowiem uprościć zadanie swoim gościom i stworzyli listę prezentów, które chcieliby dostać.

Jak podaje brytyjski dziennik, tymi pomysłami goście nie byli zachwyceni, a wręcz zniesmaczeni. Trudno im się dziwić. Istnieją inne sposoby, aby zminimalizować koszty wesela, a wybór tańszej sali czy wypożyczenie sukni zamiast kupowania nowej to tylko dwa z nich.

Zobacz także: To (podobno) najlepszy wiek na wyjście za mąż. Statystyka nie kłamie?

Źródło: kobieta.wp.pl 

Polecane wideo

Wskazówki z kart tarota. Co czeka Twój znak zodiaku w najbliższych dniach?
Wskazówki z kart tarota. Co czeka Twój znak zodiaku w najbliższych dniach? - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.75 / 5
Martyś (Ocena: 5) 07.10.2022 07:44
Nigdy bym na taki głupi pomysł nie wpadła. Na naszych zaproszeniach mieliśmy napisane, że zamiast kwiatów chcemy prezenty i to w sumie tyle. Kwiaty się marnują więc to głupota je dostawać. W ramach prezentów goście dawali nam wino, planszówki, koleżanki z pracy irobota nam wręczyły. Były też słodycze, także taki ciekawy misz masz :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.10.2022 02:06
Bilet wstępu, to ja mogę płacić za koncert, przedstawienie, kino. Coś przeznaczonego dla mnie. Wesele przeznaczone jest dla pary młodej. Dla ich egoistycznej potrzeby obnoszenia się ze swoją miłością. To fajnie, że są szczęśliwi, ale to nie powód, żeby żądać od gości jakiejkolwiek kasy za ich własne wesele. Świat oszalał, i tyle. Nie dajmy się w to wciągnąć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2022 08:52
Z ta lista prezentów to chyba was poniosło bo w USA to jest zupełnie normalne i wydaje mi się, że w UK też nie jest to dziwne. Także chyba jedynie Polaków to może zszokowac. Co do kasy za wejście to fakt, chamsko, szczególnie że jeszcze do tego chcą prezenty.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 26.09.2022 02:17
Dno. Po prsotu dno. Jak kogos na cos nie stac, to tego nie robi, nie kupuje. Jak kogos nie stac na wesele i zapewnienie swoim gosciom naclegu, wyzywienia i dobrej zabawy, to niech tego wesela nie organizuje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie