Ta suknia ślubna została hitem Internetu. Nie tylko kolor ma nietypowy

Założyłabyś taką suknię na swój ślub?
Ta suknia ślubna została hitem Internetu. Nie tylko kolor ma nietypowy
Fot. Unsplash.com (Fallon Michael)
01.09.2022

Suknia dla każdej panny młodej stanowi ważny element ślubu. Kobiety często wydają na nią niemałą fortunę, mimo że założą ją tylko raz. Tego nie można powiedzieć o Madison – przyszłej pannie młodej, której suknia ślubna stała się hitem Sieci. Filmik z kreacją w roli głównej ma ponad 28 milionów odtworzeń.

Zobacz także: Największe absurdy, których uczą na naukach przedmałżeńskich

Suknia ślubna hitem internetu

Wideo z TikToka, na którym Madison rozpakowuje przesyłkę z suknią ślubną, rozeszło się po Internecie sporym echem. Dziewczyna właśnie przygotowuje się do ślubu. Postanowiła, że nie będzie wydawać mnóstwa pieniędzy na suknię ślubną i zamówi ją ze sklepu internetowego. 

Już sama paczka wyglądała nietypowo. Przesyłka była szczelnie oklejona taśmą i miała okrągły kształt. Dziewczyna do jej otwarcia musiała użyć małych nożyczek. Taśmę cięła ostrożnie, aby nie uszkodzić sukni. Po otwarciu paczki okazało się, że kreacja ma nietypowy dla sukni ślubnej, różowo-niebieski kolor. Jej fason również jest bardzo oryginalny.

Nie wszystkim internautom suknia przypadła do gustu. Niektórzy porównywali ją do… świnki Piggy. A Wam jak podoba się kreacja?

@littlemiss_madison Replying to @ITS IFFAN Im so happy with the reaults im glad I trusted the process! #vintageweddingdress #pinkweddingdress #pink #wedding #nontraditionalwedding #ceremony #dallas ♬ original sound - Xelly.fxf

Polecane wideo

Baśniowe makijaże hitem kolejnych miesięcy. Będziesz w nich wyglądała zjawiskowo
Baśniowe makijaże hitem kolejnych miesięcy. Będziesz w nich wyglądała zjawiskowo - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie