Jaki prezent ślubny ucieszy nowożeńców?

To ważne wydarzenie dla całej rodziny, dlatego coraz częściej jej członkowie poszukują pomysłów na podarowanie prezentu, pozwalającego doświadczyć wspaniałych przeżyć.
Jaki prezent ślubny ucieszy nowożeńców?
Fot. Unsplash & pexels
10.07.2022

Ślub wymaga wyjątkowej oprawy, a co za tym idzie również nietuzinkowego upominku. To ważne wydarzenie dla całej rodziny, dlatego coraz częściej jej członkowie poszukują pomysłów na podarowanie prezentu, pozwalającego doświadczyć wspaniałych przeżyć. Co najchętniej chciałaby otrzymać młoda para pokazują wyniki badania.

Jaki prezent ślubny dla nowożeńców?

Jak wynika z badania serwisu Prezentmarzeń Jak Polacy dobierają prezenty do okazji, co trzeci Polak wskazał, że dobrym pomysłem dla młodej pary jest lot widokowy samolotem lub balonem – 47%, sesja zdjęciowa – 22%, weekend w SPA dla dwojga – 18%, voucher do ekskluzywnej restauracji – 13%. Coraz częściej Polacy idą z duchem czasu i wręczają prezenty w formie emocji lub vouchery (22%).

Zobacz także: Narzeczony chce zobaczyć moją suknię przed ślubem. Zgodzić się?

- Wybierając upominek na ślub, ważne, aby kierować się upodobaniami osób, które chcemy obdarować i miło zaskoczyć. Należy odpowiednio dostosować poziom aktywności atrakcji do wieku, zdrowia i fizycznych możliwości odbiorców. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że atrakcja, którą wybierzemy sprawi obdarowanym prawdziwą radość i pozostawi po sobie piękne wspomnienia na wspólne lata – podpowiada Aleksandra Bromblik z serwisu Prezentmarzeń.

Prezenty materialne są opatrzone ryzykiem zarówno w postaci przesądów, do których podchodzimy zazwyczaj z przymrużeniem oka, jak również ryzykiem braku trafienia w gust osoby, którą chcemy obdarować. Dlatego coraz częściej zamiast materialnych upominków decydujemy się na prezenty w formie przeżyć, które są silnym nośnikiem wspomnień, co sprawia, że na dłużej pozostają w pamięci i stają się podstawą pięknych wspomnień na lata.

Skok ze spadochronem, przejażdżka Ferrari, pierwsza własnoręcznie zrobiona biżuteria pod okiem instruktora czy piękne zdjęcia, zrobione po profesjonalnym warsztacie z fotografem – takie wspomnienia pozostają z nami na zawsze.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na lipiec
Horoskop MIŁOSNY na lipiec - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 16.08.2022 13:07
Vouchery to świetny pomysł na prezent :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2022 16:47
Mnie sie marzył irobot w prezencie i dostałam go od mojego rodzeństwa :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2022 18:38
Pieniążki w kopercie! To najbardziej cieszy :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie