Ludzka proca, kurs przetrwania, przejażdżka wojskową ciężarówką. Tak mężczyźni chcą spędzać wieczór kawalerski

Coraz częściej uczestniczy zabawy przygotowują dla przyszłego pana młodego prezent w formie oryginalnego przeżycia.
Ludzka proca, kurs przetrwania, przejażdżka wojskową ciężarówką. Tak mężczyźni chcą spędzać wieczór kawalerski
Fot. Unsplash (Sonny Mauricio)
30.06.2022

Organizacja wieczoru kawalerskiego to nie lada wyzwanie dla przyjaciół przyszłego pana młodego. Tym bardziej, iż standardowe zabawa w klubie oraz śmieszne gadżety wywołują uśmiech tylko na chwilę. Coraz częściej uczestniczy zabawy przygotowują dla przyszłego pana młodego prezent w formie oryginalnego przeżycia.

Jak wynika z badania serwisu Prezentmarzeń Jak Polacy dobierają prezenty do okazji, co trzeci Polak wskazał, że dobrym pomysłem na wieczór kawalerski są upominki z kategorii kreatywnej (215) i aktywnej (19%). Respondenci wskazywali, że ciekawym rozwiązaniem może być ludzka proca (39%), propozycja kursu przetrwania (21%), przejażdżka za kierownicą wojskowej ciężarówki (19%), stworzenie własnego trunku (11%) lub lot wiatrakowcem (10%). Coraz częściej Polacy idą z duchem czasu i wręczają prezenty w formie emocji lub vouchery (22%).

Zobacz także: Pomysły na niestandardowy wieczór panieński

- Wieczór kawalerski nie musi być zwyczajną, mocno zakrapianą imprezą, której przebieg pozostaje później zagadką dla wszystkich uczestników. Warto zaplanować ciekawie ten czas, aby impreza była wypełniona dobrą zabawą, interesującymi doświadczeniami i pozytywnymi emocjami – mówi Aleksandra Bromblik z serwisu Prezentmarzeń.

Najważniejszą cechą prezentu jest element zaskoczenia, tak deklaruje 39% ankietowanych oraz uszczęśliwienie odbiorcy - 31%. Przede wszystkim nie wolno dawać prezentów sugerujących zadbanie o zdrowie lub wygląd (39%) oraz sugerujących zmianę przekonań (23%).

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja, warto więc postarać się o niestandardowy upominek dla bohatera wieczoru. Nie należy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Lepiej wcześniej zastanowić się w większym gronie, co ucieszyłoby najbardziej pana młodego. Wręczenie prezentu jest często głównym punktem programu dlatego warto, aby prezent był trafiony, nietuzinkowy i sprawił obdarowanemu dużo frajdy. Aktualnie propozycji na ciekawe i atrakcyjne niespodzianki, przygotowane w profesjonalny sposób jest wiele. Można śmiało wybierać spośród pomysłów na prezenty za kierownicą czy w powietrzu, które dostarczą panu młodemu niezapomnianych wrażeń.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Boyfriend manicure. Minimalistyczne i romantyczne zdobienie idealne dla wszystkich zakochanych
Boyfriend manicure. Minimalistyczne i romantyczne zdobienie idealne dla wszystkich zakochanych - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie