Pomysły na niestandardowy wieczór panieński

Przyszła panna młoda będzie zachwycona!
Pomysły na niestandardowy wieczór panieński
Fot. Unsplash (Becca Tapert)
12.06.2022

Wieczory panieńskie zwyczajowo mają kilka stałych punktów programu: szampańska zabawa, nietypowe atrakcje czy wyróżniające stroje uczestniczek. Obecnie coraz częściej przyszłe panny młode chcą bawić się w sposób niestandardowy.

Jak wynika z badania serwisu Prezentmarzeń „Jak Polacy dobierają prezenty do okazji”, co trzeci Polak wskazał, że dobrym pomysłem na wieczór panieński jest lot balonem (31%), romantyczny rejs po rzece (21%), kolacja w ciemności (23%), stworzenie własnej szminki (19%). Chętnie również wybierano upominki z kategorii kreatywnej (215) i aktywnej (19%) jak na przykład kursy tańca, czy lekcje makramy. Coraz częściej Polacy idą z duchem czasu i wręczają prezenty w formie emocji lub vouchery (22%).

Zobacz także: 500+ dla małżeństw. PiS rozważa wprowadzenie nowego programu?

Upominki w formie przeżyć mogą być ciekawą alternatywą dla tych standardowych, nawet podczas wieczoru panieńskiego. Często mamy trudność w wyborze takiego prezentu, który nie będzie powieleniem poprzednich i sprawi przyjemność obdarowywanej osobie. W takich przypadkach dobrze sprawdzają się niestandardowe podarunki - między innymi w formie różnego rodzaju zajęć, zaproszeń na atrakcyjne wydarzenia czy pakietów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Takich rozrywek zazwyczaj nie dostarczamy sobie na co dzień, a są przecież rzeczy, które lubimy robić niezależnie od wieku i ilości wolnego czasu

– mówi Aleksandra Bromblik z serwisu Prezentmarzeń.

Organizacja wieczoru panieńskiego z pewnością nie jest najłatwiejszym zadaniem, dlatego przy jej planowaniu warto postawić na oryginalne atrakcje, dzięki którym ta impreza nie będzie nudna, na długo pozostanie w pamięci uczestniczek i sprawi dużą radość przyszłej pannie młodej.

Mat. prasowe

Polecane wideo

„Naga suknia ślubna” podzieliła internautów. „Wszystko w niej widać”
„Naga suknia ślubna” podzieliła internautów. „Wszystko w niej widać” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie