„Jesteś zbyt dobrym facetem dla mnie”. Najgorsze historie o odrzuconych oświadczynach

„Ona nic nie powiedziała, tylko zaczęła kręcić głową, a on rozpłakał się do mikrofonu”.
„Jesteś zbyt dobrym facetem dla mnie”. Najgorsze historie o odrzuconych oświadczynach
Fot. Unsplash
01.06.2022

Jak powinny wyglądać idealne oświadczyny? Niektórzy stawiają na romantyczne chwile tylko we dwoje. Inni planują wyjazd w wyjątkowe miejsce, a jeszcze inni zadają ukochanym to najważniejsze pytanie w obecności najbliższych albo w miejscu publicznym. Wszyscy mają nadzieję na to, że ich wybranki docenią gest i powiedzą “tak”.  

Zobacz również: Sytuacje, w których ksiądz nie udzieli ślubu kościelnego

Niestety, nie wszyscy mogą na to liczyć. Czasami okazuje się, że zamiast romantycznego pocałunku i gratulacji oświadczający się jest zmuszony zwrócić pierścionek. Właśnie o takich sytuacjach rozmawiali ostatnio internauci na forum Reddit. Wymieniali się historiami na temat odrzuconych oświadczyn, których byli świadkami, albo których sami doświadczyli. Co poszło nie tak? 

„Powiedziała nie”. Najgorsze historie o odrzuconych zaręczynachFot. Unsplash

„Powiedziała nie”. Najgorsze historie o odrzuconych zaręczynach 

#1: 

“Powiedziała mi, że jest tak zdesperowana aby wyjść za mąż, że poślubiłaby każdego, kto poprosiłby ją o rękę, pod warunkiem, że nie byłby największym nieudacznikiem na świecie. Tego dnia dowiedziałem się o sobie czegoś ważnego”. 

#2: 

“Widziałem takie oświadczyny. Chłopak właśnie wygrał amatorskie zawody kulturystyczne i zaprosił na scenę swoją dziewczynę. Natychmiast uklęknął i poprosił ją o rękę. Ona nic nie powiedziała, tylko zaczęła kręcić głową, a on rozpłakał się do mikrofonu”. 

#3: 

“Mój kolega został odrzucony podczas oświadczyn. Jego dziewczyna bardzo chciała wyjść za mąż i mieć dzieci, uwielbiała oglądać pierścionki itd. Chciała zostać gospodynią domową, bo nienawidziła swojej pracy jako nauczycielka. Nawet rozmawiali o zaręczynach i powiedziała mu, że jest gotowa powiedzieć “tak”. Kiedy on się oświadczył powiedziała, że nie jest gotowa się ustatkować. Okazało się, że była z nim tylko dlatego, żeby mieć z kim dzielić czynsz”. 

#4: 

“Byliśmy na imprezie służbowej. Nie spotykaliśmy się od długiego czasu, ale wiedziałam, że to ta jedyna. W pewnym momencie chwyciłem za mikrofon i spytałem, czy zostanie moją żoną. Spytała, czy możemy porozmawiać o tym w cztery oczy”. 

#5: 

“Myślałem, że powie “tak”, bo ciągle rzucała aluzje i pokazywała mi zdjęcia pierścionków. Kiedy się oświadczyłem, powiedziała mi, że jestem zbyt dobrym facetem dla niej”. 

#6: 

“Chłopak, którego odrzuciłam wychowywał się w bardzo religijnej rodzinie. Sam nie podzielał takich poglądów, ale wydawał się nie rozumieć różnicy między zakochaniem, a byciem gotowym do małżeństwa. Spodziewał się, że skoro go kocham, to za niego wyjdę. Byliśmy bardzo młodzi. Był zaskoczony i zdezorientowany moją odmową. To było smutne”. 

#7: 

“Mój tata został odrzucony za pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym razem”. 

#8: 

“Oświadczyłem się tuż po świętach Bożego Narodzenia. Odpowiedziała: “Nie chcę za ciebie wyjść. Nigdy nie chciałam za ciebie wyjść. Nigdy nie będę chciała za ciebie wyjść”. Potem przez pół godziny mówiła o tym, jak bardzo tęskni za życiem singielki”. 

#9: 

“Oświadczyłem się dziewczynie po 2 latach. Właśnie kończyłem studia i miałem się przeprowadzić. Jej został ostatni rok nauki. Kupiłem pierścionek, zaplanowałem wszystko, wcześniej rozmawialiśmy o wspólnej przyszłości. Początkowo się zgodziła. Ale jakieś pół godziny później zaczęła dziwnie się zachowywać. Spytałem, czy wszystko w porządku. Powiedziała, że musi to przemyśleć. Potem zmieniła zdanie. Powiedziała, że jesteśmy za młodzi, że chciała trochę pobyć sama, być niezależna itp. Okazało się, że padła ofiarą własnego żartu, bo dziś jesteśmy już małżeństwem”. 

#10: 

“Mój tata oświadczył się mojej mamie po dwóch tygodniach związku. Wyśmiała go i powiedziała, że zwariował, że to za wcześnie. Mój tata odpowiedział: “W porządku. Spytałem cię raz. Drugi raz nie zapytam”. Moja mama była pewna, że blefuje. Rok później zaczęła suszyć mu głowę o to, dlaczego ponownie się nie oświadcza. Tata twardo obstawał przy swoim i odpowiadał, że miała swoją szansę i ją przegapiła. W końcu moja mama się ugięła i sama poprosiła go o rękę. Zrobiła z tego wielkie przedstawienie - poprosiła o zgodę jego ojca, uklękła w miejscu publicznym i kupiła najbardziej tandetny pierścionek, jaki udało jej się znaleźć. Tata powiedział “tak”. Niedawno świętowali 30. rocznicę ślubu”. 

Zobacz również: 5 znaków, że on nigdy Ci się nie oświadczy. Nie masz co czekać na pierścionek

Polecane wideo

Nosi rozmiar 100 GG, a jej biust nie przestaje rosnąć. 19-latka cierpi na gigantomastię
Nosi rozmiar 100 GG, a jej biust nie przestaje rosnąć. 19-latka cierpi na gigantomastię - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
. (Ocena: 5) 28.07.2022 14:04
Kto ma robloxa? Bo ja mam.
odpowiedz
. (Ocena: 5) 28.07.2022 14:03
To 10 było najfajniejsze.😂🤣
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2022 21:56
Bardzo dobrze postąpiła. Każdy niech sobie zada pytanie czy warto jest być dobrym dla kogoś w związku żeby potem nie cierpieć. Głównie na tym zyskają którzy są wygodni. Status społeczny bo ma męża żonę i dzieci czy to wystarczy. Status finansowy partnera czy to wystarczy. Zastanówcie się zanim przysięgę będziecie przed ołtarzem w obecności innych składać. Mąż jest za dobry ale wiem że kiedyś przyjdzie moment że wygarnie że za dobry był i poświęcił czy zmarnował kilkanaście lat. Zastanówcie się.
odpowiedz
Ss (Ocena: 5) 04.06.2022 23:36
Ja odrzuciłam oswiadczyny nieznajomego Pana który przyszedł i beż slow uklęknął z pierścionkiem w dloni. Ja spytalam go czy robi sobie żarty a on wstał i uciekł bez słowa. A ja do teraz o nim myślę i chciałbym się spotkać z nim jeszcze raz
odpowiedz
Kamil (Ocena: 5) 04.06.2022 16:22
Ja odrzcilem bo niechciala sie zemna codziennie kochac. Powiedziala mi ze jeli chce kupi nam klacz zebym mogl czesto.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie