W jaki sposób odwdzięczyć się świadkom, czyli uniwersalne pomysły na prezent

Podziękowania dla świadków to jeden z tych elementów na ślubie i weselu, które można zupełnie niechcący przeoczyć… choć byłoby szkoda.
W jaki sposób odwdzięczyć się świadkom, czyli uniwersalne pomysły na prezent
26.05.2022

Z całą pewnością płynący prosto z serca gest zostałby dobrze odebrany przez osoby, które przecież także niemało włożyły wysiłku w przygotowania do uroczystości.

Skoro więc nie ma wątpliwości co do tego, że świadkom na ślubie podziękować wypada, pora zastanowić się, w jaki sposób zrobić to najlepiej. Możliwości jest mnóstwo, aczkolwiek większość osób decyduje się ostatecznie na upominek. Nic w tym złego – to bardzo dobry wybór, który ma wiele zalet. Przede wszystkim wręczony przy takiej okazji prezent pozostanie z obdarowanymi w roli pamiątki, a to bezcenne.

W jaki sposób odwdzięczyć się świadkom?

Chciałoby się jednak, aby prezent – bez względu już na to, czy aspirujący do roli pamiątki czy też nie, był wyjątkowy. Jak o to zadbać, skoro „w sklepach wszędzie i zawsze to samo”?

To prawda, że kupno czegoś oryginalnego, innego niż mają już wszyscy wokół, wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Na szczęście można skorzystać z dobrego sposobu i postawić na prezent personalizowany – taki, który ozdabia się samodzielnie wybieranymi napisami lub w niektórych przypadkach zdjęciami. To okazja, aby zadedykować podarunek wybranej osobie. To też szansa, by stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Czy spersonalizowanie prezentu w ramach podziękowania dla świadków jest trudne? Absolutnie nie! W rzeczywistości nie wymaga ono żadnych szczególnych talentów, zdolności czy umiejętności. Potrzebne będzie tylko zupełne minimum kreatywności – tylko tyle wystarczy, by zmodyfikować gotowy projekt, dopasowując go jeszcze lepiej do konkretnej osoby, w tym przypadku do adresata upominku.

Co wybrać na podziękowania dla świadków?

Możliwości – jeśli chodzi o prezenty personalizowane – jest wiele. Warto więc dobrze przemyśleć swoją decyzję, pamiętając przy tym, że upominek wcale nie musi być duży czy drogi by był udany. Wręcz przeciwnie – dobry pomysł, symboliczny gest i czyste intencje to bardzo często wszystko, czego potrzeba, do uzyskania znakomitego rezultatu!

Za przykład niech posłuży skrzynka na alkohol dla świadka WAŻNA ROLA. Jest to prezent z pewnością praktyczny, ale jednocześnie też elegancki. Wygląda naprawdę pięknie… a jeśli znajdzie się w nim trafiająca w gusta obdarowanego zawartość, to jeszcze lepiej! Skrzynkę można oczywiście spersonalizować – jak przystało na upominki wręczane przy specjalnych okazjach.

Innym pomysłem na podarunek będzie brelok skórzany grawerowany KLUCZOWA ROLA. To propozycja o delikatnie humorystycznym wyrazie. Klasyczna, ponadczasowa, a przy tym niezwykle wymowna. Przyczepiony na stałe do kluczy brelok znakomicie sprawdzi się w roli pamiątki. Będzie przypominał o ważnych wydarzeniach przy każdej sposobności!

Na prezent dla przyszłej druhny doskonale nadaje się też drewniana szkatułka na biżuterię PYTANIE DO ŚWIADKOWEJ. Wystarczy jeden rzut oka na ten upominek, by zrozumieć, jakie stoją za nim intencje… i cóż, absolutnie nie sposób będzie odmówić! Idealnym dodatkiem do wszystkich powyższych prezentów będzie kartka z podziękowaniem DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE, czyli coś symbolicznego dla każdego. Jak już zresztą zauważyliśmy, dobry prezent nie musi przecież być duży, bo nie to ma najważniejsze znaczenie.

Poszukaj więc już teraz oryginalnych pomysłów na podziękowania dla świadków – zajrzyj na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek znakomitych propozycji personalizowanych upominków, które sprawdzą się przy najróżniejszych okazjach!

Komentarze (4)
Ocena: 4.25 / 5
Ilona (Ocena: 5) 09.06.2022 21:26
Ja dla swoich zamówiłam podziękowania na Amelia Wedding - oni mają spory wybór różnych dodatków i podziękowań
zobacz odpowiedzi (2)
Fnfkfbkfffkgbkgbgmggnmgg (Ocena: 2) 05.06.2022 10:34
Dvzcxcbvxbkfnnffngkgvg JFK on ngnggkgnkggnlhbhhmhbmhhnlgbgmghmmgngmgbghnhhmhnjmnjbgmbhmhmhbhkfgngmbgmmnl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie