Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa

W ślubnych fotografiach warto przełamywać schematy!
Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/1078612179475740757 & pinterest.co.uk/pin/2955555995672594)
21.05.2022

Ceremonia ślubna i wesele to wydarzenie, do którego często wraca się myślami przez lata. Kiedy mamy ochotę ją powspominać, warto mieć pod ręką wspaniałe fotografie, dzięki którym jeszcze przyjemniej będzie można odbyć romantyczną, nostalgiczną podróż w czasie. To dlatego tak ważne jest, aby nasza sesja ślubna, jak i weselna była bardzo udana, a jej efektem były zdjęcia, od których nie sposób będzie oderwać wzroku

Zobacz także: Najpiękniejsze weselne torty, które zachwycą wszystkich gości

Kadry nasycone radością

Wybór fotografa, jakiego wybierzemy do uwiecznienia naszego ślubu, jak i wesela nie jest łatwą sprawą. Musi w pełni odpowiadać nam przecież jego styl. W końcu, sesji ślubnej, czy weselnej nie da się niestety powtórzyć. Gdy nie możemy się zdecydować, kogo wybrać, a jeśli chodzi o poszukiwania, nie wiemy do końca, jaki powinien być ich wizualny klucz, stawiajmy na naturalność. 

Naturalność bowiem to obecnie najważniejszy trend, jeśli chodzi o fotografię ślubną i weselną. Zamiast kuriozalnych, pełnych sztuczności kadrów, w których uwieczniane osoby wyglądają na dość spięte i markotne pomimo entuzjastycznej palety uczyć towarzyszącej zaślubinom, teraz celujmy w fotografie pełne ekspresji. Gdy lata później będziemy do nich wracały, powinnyśmy znów poczuć wielkie emocje - najszczerszą radość, chęć zabawy, uczucie uniesienia. Warto namówić fotografa, aby skupił się na dokumentowaniu drobnych, ale wiele znaczących gestów, czy chwil, w których widać naszą euforię.  

Przebojem fotografii ślubnej są też sesje, które wykonuje się po zmierzchu. Trzeba przyznać, że mają w sobie coś niebywale urokliwego i wręcz bajkowego. Warto też przełamywać schematy i pokazać się na ślubnych zdjęciach z ukochanym zwierzakiem albo z akcentami, które będą się kojarzyły ze wspólną pasją pary.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii po sesyjne inspiracje!

Zobacz także: Ślub za granicą tylko we dwoje: „Wyszłam za mąż w Wietnamie”

Polecane wideo

Tak wygląda nowa Francesca w „Bridgertonach”. Pasuje do tej roli?
Tak wygląda nowa Francesca w „Bridgertonach”. Pasuje do tej roli? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.05.2022 13:52
Dobremu fotografowi nie trzeba narzucać pomysłow, to on/ ona powinni nam coś zaproponować.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie