10 NAJLEPSZYCH miejsc na podróż poślubną

Nowożeńcy są zachwyceni tymi lokalizacjami!
10 NAJLEPSZYCH miejsc na podróż poślubną
Fot. Unsplash (Marcos Paulo Prado)
04.04.2022

Twój miesiąc miodowy to jedna z najbardziej pamiętnych podróży, jakie kiedykolwiek odbędziesz, wypełniona wspomnieniami i cieszeniem się z towarzystwa naszej drugiej połówki. Wybór idealnej lokalizacji na podróż życia może być trudny, dlatego serwis weddingsonline.ie wybrał najlepsze miejsca na miesiąc miodowy.

- Sprawdziliśmy, która lokalizacja jest najlepsza pod względem ceny hotelu, romantycznych barów, restauracji i zajęć dla par – czytamy na ślubnym portalu.

Gdzie zatem warto się udać?

Zobacz także: Wzięliśmy cichy ślub

Gdzie pojechać w podróż poślubną?

Na liście ocenionych najwyżej destynacji znalazło się 10 miejsc. Niekwestionowanym liderem okazał się chorwacki Dubrownik, który w punktacji zdobył aż 9.26/10 punktów. – W tym kulturalnym centrum Chorwacji nie brakuje romantycznych scenerii, w tym gotyckiej starówki i zapierających dech w piersiach widoków ze szczytów murów miejskich.

Jest to również jedno z najtańszych miejsc na miesiąc miodowy, jakie odwiedziliśmy. W Dubrowniku jest wiele romantycznych rzeczy do zrobienia dla par – czytamy na weddingsonline.ie.

Zaraz za Chorwacją uplasowała się Grecja, a konkretnie Mykonos. (8.81/10 punktów). - Idylliczna okolica Mykonos jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy na świecie, z przepięknymi widokami, bogatą historią kulturową i słynnym na całym świecie życiem nocnym.

Trzecie miejsce zgarnęła belgijska Brugia (8.47/10 punktów), w której nowożeńcy mogą zrelaksować się wśród zachwycających krajobrazów.

Pozostałe miejsca na liście zajęły:

4. Siena, Włochy
5. Bath, Anglia
6. Florencja, Włochy
7. Monte Carlo, Monako
8. Salzburg, Austria
9. Wenecja, Włochy
10. Praga, Czechy

A Wy gdzie najchętniej udałybyście się w podróż poślubną?

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na kwiecień
Horoskop MIŁOSNY na kwiecień - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 20.04.2022 10:16
Włochy <3 Piękny kraj!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2022 11:37
bylam w duborwniku.okay fajnie.ale ludzi w brud i nie wiem co tam kilka dni by sie mogło robic
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2022 11:36
co takiego jest w tym mykonos.mała wyspa i tylko sami bogacze sie zjeżdżają
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.04.2022 09:02
Byłam w Dubrowniku we wrześniu. Tłok, tłok, jeszcze raz tłok, ludzi więcej niż na Krupówkach w sezonie, serio. Z atrakcji to chyba sklepy z certyfikowanymi przez HBO gadżetami z GoT, bo nic innego nie przychodzi mi na myśl. No chodzisz i robisz zdjęcia architekturze... A poza tym DRAMATYCZNIE DROGO. I piekielnie gorąco, a był wrzesień (II połowa). Poza tym obejdziesz w 1 dzień, drugi powiedzmy na kajaki - są dostępne, ale nie wiem co tam robić przez kilka dni...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2022 15:17
Dziewczyny czy z biegiem lat żałujecie ślubu? Pomimo, że zależy wam na mężu jako osobie i jest kimś ważnym w życiu. Myśląc o tym, że do końca życia będziecie razem.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie