Po ślubie przyjęła nazwisko męża. Teraz nazywa się bardzo oryginalnie

Internauci nie dowierzają, że naprawdę zdobyła się na ten krok.
Po ślubie przyjęła nazwisko męża. Teraz nazywa się bardzo oryginalnie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/its_lilly_lille/)
03.03.2022

Po zawarciu małżeństwa większość kobiet decyduje się na przyjęcie nazwiska swojego męża. Niektóre wolą pozostać przy swoim lub postanawiają mieć nazwisko dwuczłonowe – i dzieje się tak z różnych powodów. Jednym z nich jest chęć zachowania swojej tożsamości, innym awersja do tego, jak brzmi nazwisko ich ukochanego. Te może być bowiem ośmieszające, wulgarne lub po prostu… dziwnie brzmieć w połączeniu z imieniem.

Zobacz także: Miała 11 lat, gdy napisała te prorocze słowa. Jej wizja przyszłości okazała się bardzo trafna

TikTokerka Lilly nie miała jednak takiego dylematu, choć wiele kobiet na jej miejscu nie zdecydowałoby się na podobny krok. Kobieta wyszła za mąż za Chrisa Lille i postanowiła przyjąć jego nazwisko. Od tamtej pory – choć brzmi to bardzo oryginalnie – nazywa się Lilly Lille.

Niektórzy internauci zaczęli się zastanawiać, czy w tym konkretnym przypadku żona powinna decydować się na przyjęcie nazwiska męża, jednak nie zabrakło głosów, że była to dobra decyzja. „Super!”, „To połączenie bardzo mi się podoba” – tak brzmiały niektóre z komentarzy.

A Wy macie w swoim otoczeniu podobny przypadek?

Źródło: kobieta.wp.pl

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MARZEC
Horoskop miłosny na MARZEC - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 03.03.2022 10:42
Są też takie nazwiska: Fiut, Nawalany, Kurzynoga, Jon, Jądro, Chamczyk, Bekalarek, Kiełbasa. To z osób z którymi miałam styczność. A teraz taka sytuacja: Kkerownik: a pani jest Jon dodatni czy ujemny. Pracownica: dla Pana na razie neutralny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2022 07:01
Lepiej niż Anna Smaruj-Rogala
odpowiedz

Polecane dla Ciebie